2 пристрої, які вражають своїм функціоналом і портативністю!

  • 14.05.2021
  • 656

Тример для носа ShowSee C1-BK і електробритва MSN Meisen T3 — це 2 портативних пристрої, які завжди можна взяти з собою.

Почнемо, мабуть, з тримера для носа ShowSee, який легко поміститися в кишені піджака або штанів, завдяки своїм компактним габаритам 11.4 x 1.9 см. Важить він — 26 грамів.

Тример для носа ShowSee C1-BK крупним планом

І незважаючи на свою мініатюрність, він представлений в дуже крутому дизайні, обладнаний всього однією кнопкою управління, а леза ShowSee C1-BK, заховані під прозорим ковпачком, який щільно закривається.

Тример для носа ShowSee C1-BK в кишені сорочки

У тримері використовуються 2 гострих леза з обертаючою на 360 градусів конструкцією, які всього за кілька секунд, дуже дбайливо та ретельно, зріжуть зайві волоски.

Забудьте про розетки, дроти та інші незручності пов'язані з зарядкою подібних аксесуарів. Адже для живлення цього портативного пристрою, вам буде потрібно лише 1 батарейка AAA.

Тример для носа ShowSee C1-BK процес видалення волосся

І ось настала черга електробритви MSN Meisen T3, яку завдяки її особливій формі досить зручно утримувати в руці. І це не дивно, оскільки її розміри 15.55 x 3.28 x 2.63 см, та й вага бритви становить близько 70 грамів.

Тример для носа ShowSee C1-BK процес гоління

Основна перевага цієї електробритви не тільки в її портативності, а й в її потужності. В MSN Meisen T3 використовується потужний мотор, який здійснює до 6000 об/хв і приводить в рух унікальну систему двосторонніх лез. Леза дбайливо зрізають щетинки, не завдаючи шкоди шкірі обличчя.

В якості елемента живлення для електробритви MSN Meisen T3, використовується акумулятор ємністю 800 мАг.

Тример для носа ShowSee C1-BK в руці користувача

Ви ще можете встигнути придбати цю парочку пристроїв з Екосистеми Xiaomi в інтернет-магазині MiOT.ua.