Туалетний столик Xiaomi Tongshifu Master Jin Yun

  • Коричневий

Стильний туалетний столик

Туалетний столик — супутник жінки на все життя та незамінний предмет інтер'єру. Адже настільки приємно сидіти кожен день перед туалетним столиком, одягатися перед дзеркалом, надавати собі більш привабливий шарм і впевненість.

Туалетний столик Tongshifu Master Jin Yun поєднує золото, мідь, шкіру та дерево.

Колоди чорного горіха з натуральних матеріалів

Для виготовлення комплекту меблів Master Jin Yun використовуються колоди чорного горіха, імпортовані зі Сполучених Штатів, без шпону або фарбування.

Справжня золота поверхня, яка сяє блиском

На завершальній стадії меблі оснащена фурнітурою з цільної дрібної латуні, при цьому поверхня позолочена справжнім золотом, вона пройшла суворі випробування в сольовому тумані. Колір металу та колір дерева чорного горіха контрастують один з одним.

Натуральне масло для обробки дерева

Дерев'яна поверхня набору меблів була покрита оригінальним німецьким маслом для дерева LOBA. Це масло, що отримується з натуральних рослин, яке може проникати в крихітні пори на поверхні деревини, зберігати природну текстуру деревини та надавати їй елегантне забарвлення.

Китайський стиль

Ідея ніжок виходить від знаменитих «перевернутих підковоподібних ніжок» виконаних в китайському стилі.

Підкреслює східний шарм

Велике овальне косметичне дзеркало прекрасно поєднується зі стільчиком, на якому розміщена м'яка подушка з волової шкіри, і туалетним столиком, відполірованим вручну, чітко відображаючи благородство та елегантність жінок.

Губка високої щільності

Внутрішня частина подушки заповнена губкою SINOMAX високої щільності, яка еластична та легка, витримує стиснення і дозволяє комфортно сидіти довгий час.

Універсальна конструкція коліс

Дно туалетного ящика оснащено універсальними колесами, які зручні у використанні, можуть переміщатися та розміщуватися згідно з фактичним розміром простору, а також має функцію блокування.

Більше косметики

Тумба під туалетний столик розділена на верхній та нижній ящики, другий — поглиблений, в якому зручно зберігати великі флакони косметики.

Тристороння конструкція бічних блоків на столі запобігає зісковзуванню предметів і дозволяє розмістити більш часто використовувані косметичні засоби.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Стіл
Бренд: Tongshifu
Максимальне навантаження: 60 кг
Вага: 30 кг
Тип: Стул
Максимальне навантаження 100 кг
Вага 4 кг
Тип: Тумба под туалетный столик
Максимальне навантаження 85 кг
Вага: 14 кг
Розмір: