Туристичний рюкзак Xiaomi Early Wind HC Outdoor Mountaineering Bag Orange 38L HW110101

  • Помаранч

Доставка

Звичайна ціна

Зручний та місткий рюкзак для туристів

Якщо ви плануєте вирушити в туристичний похід в гори з ночівлею, то вам дійсно знадобитися якісний, надійний та функціональний рюкзак, в якому ви зможете розмістити все найнеобхідніше.

ZENPH Early Wind виготовлений з комбінації високоякісних матеріалів стійких до стирання і розриву. Спинка рюкзака укріплена міцним алюмінієвим каркасом, що сприяє більш зручному процесу перенесення виробу.

Рюкзак представлений в двох версіях: на 38 і 50 літрів і має досить відділень, щоб компактно розмістити речі, які ви плануєте взяти з собою в похід.

З рюкзаком ZENPH Early Wind можете не переживати, що вас в дорозі застане дощ, адже зовнішнє покриття рюкзака водонепроникне.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Незамінна річ для туристів

ZENPH Early Wind - рюкзак з яким, ви будете почувати себе комфортно в туристичній подорожі. Особливо, якщо ви плануєте вирушити в гори, настільки функціональний та місткий рюкзак - незамінна річ.

Туристичний рюкзак Early Wind HC Outdoor Mountaineering Bag крупним планом

Візьміть з собою все найнеобхідніше

Рюкзак об`ємом 38 і 50 літрів

Вирушаючи в похід в гори, певний час, ви будете перебувати «далеко» від цивілізації і тому вам з собою необхідно взяти досить велику кількість речей, які знадобляться у вашій захоплюючій подорожі.

Туристичний рюкзак ZENPH Early Wind представлений в двох версіях: місткістю на 38 та 50 літрів. Який об`єм вибрати? Це звичайно вирішувати вам, залежно від ваших потреб.

Туристичний рюкзак Early Wind HC Outdoor Mountaineering Bag особливості турист

Рюкзак з жорсткою спинкою

Міцний алюмінієвий каркас

Похідні рюкзаки бувають і з м'якою, і з більш жорсткою спинкою. Якщо ви плануєте у довгу подорож і піші переміщення на далекі відстані, то для вас більш актуальний варіант - рюкзак з більш жорсткою спинкою, як у ZENPH Early Wind.

Спинка рюкзака ZENPH Early Wind обладнана міцним алюмінієвим каркасом, який обшитий щільним, м'яким і водостійким матеріалом. Завдяки такій спинці, ви не будете відчувати всі нерівності вашого вантажу.

Туристичний рюкзак Early Wind HC Outdoor Mountaineering Bag особливості

Комбінація якісних матеріалів

Рюкзак виготовлений з комбінації міцного нейлону 420D, поліестеру з додаванням спандекса та гідрофобного поліефірного наповнювача. Таке поєднання матеріалів, дозволяє рюкзаку зберігати високу жорсткість, стійкість до механічних пошкоджень, а також успішно протистояти опадам.

Туристичний рюкзак Early Wind HC Outdoor Mountaineering Bag водостійкість

Місткий та зручний

Рюкзак обладнаний усіма необхідними відсіками, в яких ви зможете розмістити свої речі. Не забувайте укладати речі в рюкзак відповідно до частоти їх використання. Посуд, прилади, аптечку, а також верхній одяг (куртку) - бажано розміщувати зверху. Спальний мішок, намет та інші речі, якими ви будете користуватися лише в кінці дня - можна покласти в самий низ рюкзака.

Туристичний рюкзак Early Wind HC Outdoor Mountaineering Bag переміщення в дощову погоду

Правильне групування речей у внутрішніх відсіках рюкзака - важлива складова для комфортної подорожі. До того ж ZENPH Early Wind має регульовані плечові лямки, поясний ремінь з швидко розтягуючою пряжкою, що так само сприяє зручному носінню похідного рюкзака.

Туристичний рюкзак Early Wind HC Outdoor Mountaineering Bag стоїть на землі

Фірмова застібка-блискавка YKK

Авжеж в похідному рюкзаку все повинно бути зроблено на вищому рівні. Тому рюкзак ZENPH Early Wind оснастили якісною застібкою-блискавкою YKK.

Туристичний рюкзак Early Wind HC Outdoor Mountaineering Bag застібка блискавка

Кріплення-карабіни

ZENPH Early Wind обладнали декількома допоміжними кріпленнями-карабінами, на яке можно прикріпити речі та аксесуари, які з якихось причин не помістилися всередині виробу.

Питна система

Для додаткової зручності рюкзак має гідратор (питну систему), що позбавить вас від необхідності кожного разу, коли ви захочете пити, діставати ємність з водою.

Туристичний рюкзак Early Wind HC Outdoor Mountaineering Bag елементи конструкції

Туристичний рюкзак Early Wind HC Outdoor Mountaineering Bag дівчина з рюкзаком

Тип: Туристичний рюкзак
Бренд: Early Wind
Модель: HW110101
Матеріал рюкзака: Нейлон, поліестер, поліефірне волокно, спандекс
Ємність: 38 літрів
Колір: Помаранчевий
Розмір: