Туристичний рюкзак RunMi 90GOFUN hike Dark Green

  • Темно-зелений

Якщо ви шукаєте рюкзак для подорожей, активного відпочинку з великою місткістю і міцним водонепроникним матеріалом, то рюкзак Hike 90 Go Fun стане кращим вибором.

Розумний дизайн

Вуличний рюкзак Hike має трапецієподібну форму з розмірами 320 x 175 x 550 мм і вагою 850 г, що дозволяє користувачам легко пересуватися.

Рюкзак Hike 90 Go Fun підходить для пікніків, походів, кемпінгу, риболовлі, скелелазіння.

Ергономічна конструкція

Плечова частина має ергономічну конструкцію для розподілу навантаження через спину в область талії, а не тільки на плечі. Регулювання сили тяжіння допомагає більш правильно розподілити навантаження.

В якості основного матеріалу для рюкзака Hike використовується нейлонова тканина. Тканина володіє хорошими гідрофобними властивостями, що забезпечити внутрішній вміст від промокання в разі раптового дощу.

Велика ємність

Перевага похідного рюкзака Hike 90 Go Fun полягає в тому, що він має велику місткість в 25 л. Рюкзак має широку кишеню, що дозволяє зберігати великі предмети.

В основний відсік можна покласти ноутбуки, планшети. Він також може зберігати камери, радіоприймачі, смартфони, а також похідні аксесуари.

Швидкий доступ до потрібних речей

Унікальна особливість в порівнянні з іншими рюкзаками полягає в тому, що конструкція з бічною блискавкою допомагає швидше отримувати з нього речі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Туристичний рюкзак
Бренд: Runmi
Матеріал: Нейлон
Розмір: 320 х 175 х 550 мм
Вага: 850 г
Колір: Зелений