Подовжувач Mi Home (Mijia) Smart Power Strip (8 розеток) with Wi-Fi White

Ви ніколи не забудете вимкнути праску!

Подовжувач MiJia Smart Power Strip має функцію контролю витрат електроенергії, а також, завдяки вбудованому Wi-Fi модулю і спеціальному додатку в смартфоні, дозволяє задавати розклад включення і дистанційного управління подовжувачем.

Зручність підключення

Подовжувач MiJia Smart Power Strip має 6 розеток для підключення різних пристроїв з різними вилками (UK, US AU, EU). Забудьте про перехідники, що стирчать з розетки!

Безпека використання

Розумний подовжувач піклується про Вашу безпеку - його розетки закриті захисними кришками, а корпус виготовлений з негорючого пластику. Крім того, він забезпечує захист техніки від короткого замикання, від стрибків напруги, перевантаження та витоку струму.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Розумний подовжувач MiJia Power Strip

Подовжувач MiJia Smart Power Strip має 8 розеток для підключення різних пристроїв з різними вилками (UK, US,  AU, EU). Забудьте про перехідники, що стирчать з розетки!

З головних переваг нового подовжувача: можливість управляти пристроєм через Wi-Fi з вашого смартфона/планшета, 6 розеток і кругла фізична клавіша включення/вимикання розгалужувача.

mijia-smart-power-strip

Ви ніколи не забудете вимкнути праску!

Унікальна система статистики живлення дозволить вам переглядати дані про споживання електроенергії (електрика + потужність), також ви можете записувати інформацію про споживання і оптимізувати витрати.

Вам прийде смарт-повідомлення, якщо ви раптом забули вимкнути електроприлад і енергія витрачається, ви навіть зможете вимкнути його дистанційно, завдяки додатку Mi Home. Зменшуйте занепокоєння, заощаджуйте гроші.

mijia-smart-power-strip

Через Wi-Fi і спеціальний додаток можна робити наступне:

  • вмикати/вимикати розетки
  • виставляти відключення/включення по часу
  • таймер зворотного відліку виключення/включення
  • перевірка статусу мережі

Безпечний і надійний корпус

Корпус стійкий до високої температури

Корпус подовжувача MiJia Smart Power Strip виготовлено за безшовною технологією із високоякісного пластику з негорючими компонентами. Це забезпечує термостійкість до 750 градусів за Цельсієм і дозволяє уникнути пожежі. Контакти MiJia Power Strip виконані з високоякісної бронзи, що знижує ризики ураження струмом, а також забезпечують хороший контакт з ніжками вилки.

mijia-smart-power-strip

Безпечне використання

Захист від ураження електричним струмом

Для захисту від удару електричним струмом передбачено максимальний поріг захисту від витоку струму 20μA. Це означає, що при попаданні води на подовжувач, він автоматично відключиться. Потовщений кабель з мідною жилою стійкий до пошкоджень та механічних навантажень. Трирівневий захист MiJia Power Strip запобігає коротке замикання завдяки електроніці компанії Joemex, яка протягом останніх 20 років розробляє пристрої захисту від перевантажень.

mijia-smart-power-strip

Протиковзкі ніжки

Для стійкості на будь-якій поверхні

Для того щоб подовжувач був стійким на будь-яких поверхнях, на його нижній частині передбачені спеціальні протиковзкі ніжки, які захистять меблі від подряпин і забезпечать хорошу стійкість.

ChingMi Power Strip ніжки

Маленький вогник

Помітний, але не яскравий світлодіод

У дешевих подовжувачах часто використовується велика червона кнопка вимкнення, в якій горить потужний світлодіод. Для сучасної квартири таке неприйнятно, оскільки світлодіод заважає вночі, а червона кнопка псує естетику інтер'єру. Для підсвічування кнопки MiJia Power Strip використовується невеликий білий світлодіод, який лише позначає саму кнопку, не створюючи зайвого світла.

mijia-smart-power-strip

Модель: Подовжувач MiJia Smart Power Strip (8 розеток) with Wi-Fi White MJCXB8-01QM
Бренд: MiJia
Габаритрные розміри: 211x88x27 мм
Вага: 428 г (з кабелем)
Матеріал корпусу: Термостійкий негорючий PC-пластик
Довжина шнура: 1.8 метра
Кількість розеток: 8 розеток
Тип розеток: Європейська (Тип - F); Американська без заземлення (Тип А) Австралійська (Тип I); 
Вхідна вилка: Євро
Вимикач: Кнопка управління Wi-Fi
Провід: Трижильний
Максимальне навантаження: до 10 А, 2500 Вт, 250 В
Вхідні параметри: 10 A 250 В ~
що Виходять параметри: 10 А, 250 В ~
Wi-Fi: IEE 802.11 b/g/n, 2.5 ГГц
Робочі параметри: Робоча температура — -10 ℃~ +40 ℃
Вологість — 10% —90% RH (без конденсату)
Колір: Білий
Комплектація: 1 x Подовжувач
1 x Керівництво користувача