Подовжувач Xiaomi Philips socket set (2 розетки + 3 USB порта)

Підключення нестандартних розеток

Двохметровй подовжувач Philips socket set дозволить не тільки підключити пристрої, з нестандартними вилками (UK, US AU, EU), але і забути про зарядні пристрої, що стирчать з розеток.

Інтелектуальна зарядка

Подовжувач обладнаний двома гніздами для підключення пристроїв 220 В, а також трьома USB портами, що підтримують силу струму до 2 А, розраховуючи оптимальну силу струму, що підходить для Вашого пристрою.

Захист від короткого замикання і займання

Трирівневий захист Мі Power Strip запобігає короткому замиканню завдяки електроніці компанії Joemex, яка протягом останніх 20 років розробляє пристрої захисту від перевантажень. Високоякісний матеріал корпусу з добавкою вогнетривкого елементу пройшов перевірку на стійкість до займання при температурі до 750°С.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Підключення нестандартних розеток

Двометровий подовжувач Philips socket set має два гнізда для підключення до мережі нестандартних вилок (UK, US AU, EU), полегшуючи роботу з пристроями, замовленими з-за закордону. Тепер немає необхідності шукати і купувати додаткові перехідники - достатньо мати Philips socket set.

Інтелектуальна зарядка

Подовжувач обладнаний трьома USB портами, що підтримують силу струму до 2 А. Струм, оптимальний для зарядки Вашого пристрою, розраховує унікальний Smart чіп USB, тому подовжувач не чинить негативного впливу на строк експлуатації акумулятора.

philips socket set

Потрійний захист від удару струмом, короткого замикання і займання

Для захисту від удару електричним струмом передбачено максимальний поріг захисту від витоку струму 20μA. Порівняно з оригінальними зарядми пристроями, подовжувач забезпечує коефіцієнт перетворення енергії до 82%, що робить його не тільки енергозберігаючим, але і більш високоефективним.

philips socket set

Трирівневий захист Мі Power Strip запобігає короткому замиканню завдяки електроніці компанії Joemex, яка протягом останніх 20 років розробляє пристрої захисту від перевантажень. Високоякісний матеріал корпусу з добавкою вогнетривкого матеріалу пройшов перевірку на стійкість до займання при температурі до 750°С.

Протиковзкі ніжки

Для того щоб подовжувач був стійким на будь-яких поверхнях, на його нижній частині передбачені спеціальні протиковзкі ніжки, які захистять меблі від подряпин і забезпечать хорошу стійкість.

Тип: Мережевий фільтр-подовжувач
Бренд: Philips
Провід: Трьохжильний
Кількість розеток: 2
Кількість USB - портів: 3
Безпека: Трьохрівнева
Струм, А: 2 А
Максимальне навантаження: до 10 А, 2500 W, 250 V
Колір: Білий