Ультразвуковий очищувач Xiaomi XIAOZEYISHENG DX-C1-001 White

Ефективне та дбайливе видалення бруду з поверхні аксесуарів

Окуляри та ювелірні вироби для багатьох користувачів є важливими аксесуарами, якими вони користуються щодня. Але не варто забувати, що на цих та інших аксесуарах накопичується пил, бруд, які можуть стати причиною виникнення алергічних реакцій і висипань на шкірі.

Звичайними методами очищення важко видалити бруд з поверхні виробу, тому ви можете скористатися ультразвуковим очищувачем XIAOZEYISHENG.

Наповнивши XIAOZEYISHENG DX-C1-001 водою, ви ставите окуляри, прикраси, біжутерію, годинники, дитячі соски всередину вироби та натискаєте кнопку включення. Пристрій за допомогою високочастотних вібрацій, сприяє утворенню безлічі бульбашок, які дбайливо очищають забруднення з поміщених усередину виробів.

Низькочастотні технології. Низький рівень шуму.

Ультразвукова технологія третього покоління має частоту до 45000 Гц, і в той же час працює ефективно, шум знижується на 50% в порівнянні з попереднім поколінням.

Практична конструкція

Ультразвуковий очищувач виготовлений з АБС-пластика і нержавіючої сталі, має приємне забарвлення. Кнопка включення очищувача має водостійку конструкцію. Після завершення очищення, DX-C1-001 може автоматично відключатися.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ультразвуковий очищувач
Бренд: XIAOZEYISHENG
Модель: DX-C1-001
Матеріал: АБС-пластик + нержавіюча сталь
Метод очищення: Ультразвукова вібрація
Тривалість очищення: 3 хвилини
Вхід: 100-240 ~ 50 / 60Гц 0.6А
Вихід: 12В 1.5А
Розмір: 191 x 117 x 78 мм
Розмір резервуара: 167 x 88.7 x 47 мм
Колір: Білий