Розумна лампа Xiaomi Aqara Smart LED Bulb E27 (ZNLDP12LM) EU

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Розумна лампа Xiaomi Aqara Smart LED Bulb E27 (ZNLDP12LM) – це чудова можливість організувати зручне та сучасне освітлення. Лампочка враховує всі ваші уподобання та стане незамінним помічником у вашому будинку. Вона дозволяє відрегулювати яскравість освітлення та колірну температуру, підбираючи найкомфортніші умови для роботи, читання чи інших занять.

Висока потужність освітлення
Лампочка підходить під найпоширеніший цоколь E27, а значить може використовуватися в будь-яких приладах від стельових ламп до настільних світильників. Потужність лампочки становить 9 Вт, а термін служби може перевищувати 25 000 годин.

Налаштування яскравості та колірної температури
Максимальна яскравість світлового потоку досягає показника 806 Лі і може бути відрегульована самим користувачем. Налаштування температури кольору здійснюється в діапазоні від 2700 до 6500K. Це дозволяє вибрати тон освітлення, створюючи різні сценарії освітлення. Наприклад, теплі тони підходять для створення романтичної атмосфери, а холодні тони виявлять ефект, що бадьорить, і візуально розширюють простір.

Управління у смартфоні
Керувати лампочкою можна у спеціальному додатку на смартфоні. Тут ви знайдете безліч налаштувань яскравості та колірної температури та зможете створити власні сценарії освітлення. Також можна задати час автоматичного увімкнення та вимкнення світла. Усі підключення здійснюються за протоколом Zigbee.

кольорова температура 2700-6500K
Бренд: Aqara
Підтримка протоколів ZigBee
Тип Розумна лампочка
Тип цоколя E27
Сумісність Apple HomeKit, Google Home
Потужність 9 Вт
Додаткові функції Регулювання яскравості та колірної температури
Потужність світлового потоку 806 Лм
Виробник Aqara
Світловий потік 800 Лм
Тип лампи Світлодіодна
Температура світіння від 2700 до 6500K
Країна-виробник товару Китай
Напруга 220-240 В
Артикул ZNLDP12LM
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати