Розумний замок Xiaomi Yeelock Smart Bluetooth U-Lock 403*201*38 (ZNUXS01YSB)

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Розумний замок Xiaomi Yeelock Smart Bluetooth U-Lock (ZNUXS01YSB) дозволить вам надійно убезпечити себе від злому та втрати майна. Створений із міцних матеріалів, він витримає та не зламається навіть після значних пошкоджень. Спеціально для вашої зручності, Yeelock Smart Bluetooth U-Lock відкривається за допомогою фірмового мобільного додаток Yeelock (доступно для IOS, та Android), вам не потрібно носити та думати про ключі. У комплекті є два ключі для аварійного відкриття.

Якісні матеріали для якісного захисту
Розумний замок Xiaomi Yeelock Smart Bluetooth U-Lock виконаний лише з якісних матеріалів. Дужка замку виготовлена з міцної нержавіючої сталі, яка може витримати механічний тиск 14 тонн. Основна частина циліндра замку повністю металева, і утримує дужку з обох кінців. Завдяки цьому Yeelock Smart Bluetooth U-Lock не відкриється навіть від сильних ударів чи вібрації.

Продуманий дизайн
У дизайні Xiaomi Yeelock Smart Bluetooth U-Lock враховано багато деталей. Дужка має м'яке покриття, яке запобігає подряпинам та іншим пошкодженням вашого велосипеда. Основна частина замку має м'яке та приємне для дотику покриття та ергономічну форму, що дозволить вам легко та швидко відкрити замок. Електронні компоненти системи працюю за рахунок акумулятора ємність 1500 мАг, його вистачає на 4 роки експлуатації (з метою безпеки акумулятор не переїжджається). Але навіть за повністю розрядженої батареї у вас буде можливість відкрити замок за допомогою ключа.

Мобільний додаток Yeelock
Бренд: Yeelock
Розміри 403 х 201 х 38 мм
Вологозахист IP67
Тип установки Навісний
Ємність аккумулятору 1500 мА*год (4 роки експлуатації)
Матеріал корпусу Метал
Виробник Yeelock
Бездротовий стандарт Bluetooth
Діапазон робочих температур -40℃~85℃
Країна реєстрації бренду Китай
Країна-виробник товару Китай
Артикул ZNUXS01YSB