Універсальна батарея Xiaomi ZMi Powerbank MINI 3000 mAh Blue (PB630)

  • Блакитний
  • 3 000
  • 12 місяців

Підтримка мікроструму для зарядки фітнес-браслетів і Bluetooth-гарнітур

Універсальна батарея ZMi Powerbank MINI 3000 mAh підтримує зарядку мікрострумом, що особливо важливо для фітнес-браслетів, Bluetooth-гарнітур і інших невеликих гаджетів.

Мініатюрний розмір і оригінальний дизайн

Павербанк має оригінальний циліндричний дизайн та надзвичайно мініатюрний розмір: всього 101.7x25.7x25.7. При цьому ємність гаджета 3000 мАг, а постачальник літій-іонних елементів батареї – компанія LG.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Універсальна батарея ZMi Powerbank MINI 3000 mAh Blue

ZMi Powerbank MINI мініатюрний павербанк

Як відомо, невеликі гаджети, такі як, наприклад, фітнес-браслет або Bluetooth-гарнітура надзвичайно педантичні в питанні зарядки. Це пов'язано з тим, що подібні пристрої заряджаються мікрострумами: для фітнес-браслета потрібна потужність всього близько 0.025 А, а для Bluetooth-гарнітури 0.06 А.

ZMi Powerbank MINI порт Micro USB

Саме тому, мініатюрний павербанк ZMi Powerbank MINI, крім оригінального овального форма-фактора і мініатюрних габаритних розмірів 101.7x25.7x25.7 мм отримав технологію підтримки зарядки мікрострумами. Більше комфорту для кожного користувача!

ZMi Powerbank MINI конструкція

Це зробило гаджет не тільки зручним, здатним легко поміститися навіть в кишеню, а й суперуніверсальним! Крім вашого смартфона, він зможе, легко і надійно, зарядити і ваш фітнес-браслет!

Окремо слід відзначити дизайн і форм-фактор пристрою. Приємний блакитний колір і овальна форма надають ZMi Powerbank MINI просто чудовий зовнішній вигляд.

ZMi Powerbank MINI дизайн

Вхідний роз'єм зовнішнього акумулятора Micro USB, а вихідний - USB.

ZMi Powerbank MINI зовнішній акумулятор

Ви можете взяти павербанк з собою в подорож, на роботу, на пробіжку, куди завгодно! Літій-іонна батарея виробництва LG і комфортна ємність 3000 мАг забезпечать вашому смартфону або іншому гаджету відмінний запас енергії! Крім того, пристрій неймовірно легкий – вага всього 76 г.

ZMi Powerbank MINI комплектація

Так, ZMi знає, як створювати круті павербанкі!

Тип акумулятора: Літій-іонний (елементи виробництва LG)
Бренд: ZMi
Емність: 3000 мАг
Вхідний порт: Micro USB
Вихідний порт: USB-A
Вхідні параметри: 5.0V-1.0A
Вихідні параметри: 5.1V -1.0A
Габаритні розміри: 101.7x25.7x25.7 мм
Вага: 76 г
Колір: Блакитний

Завантаження…