Універсальний масажер для голови Xiaomi MOMODA SX312

Цей універсальний масажер для голови Momoda безперечно вам допоможе!

Він знімає втому шкіри голови і сприяє циркуляції крові та покращує здоров'я шкіри голови.

4 3D масажні головки

Він має 4 3D масажні головки з 21 м'якими шипами на кожну масажну головку. Увімкніть перемикач, виберете один з двох рівнів інтенсивності, і масажна головка з маленькими шипами буде імітувати техніку точкового масажу.

Можна також виконувати обертальний масаж на 360°, 4 масажні головки, дозволяють поступово знімати втому з кожного сантиметра шкіри голови. Це в свою чергу може стимулювати метаболізм волосяних фолікулів, зробити коріння волосся більш пружними, і зменшити випадання волосся.

Встаючи щодня, використовуйте його для поліпшення кровообігу в мозку!

Використовуйте масажер в обідні перерви, проведіть точкову терапію для голови, позбудьтеся від втоми, працюйте ефективніше! Він особливо підходить для офісних працівників, які ведуть сидячий спосіб життя та працюють допізна, а також може позбавити від важких болів в спині за кілька хвилин.

На додаток до масажу голови, ви також можете використовувати його для масажу шиї, рук, ніг, обличчя для повноцінного зняття втоми!

Захист оболонки за стандартом IPX8

Масажер Momoda має водостійку конструкцію, захищену за стандартом IPX8, що дозволить посилити ефект, коли ви миєте волосся з шампунем.

Просте управління

Масажер обладнаний інтелектуальним таймером. Тому він автоматично зупиняється після 10 хвилин роботи, щоб не було «надлишку масажу».

Тривалий час автономної роботи

При використанні 1 раз на день протягом 10 хвилин, заряду акумулятора (ємність 1200 мАг), вистачить приблизно на 12 днів роботи пристрою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Універсальний масажер для голови
Бренд: Momoda
Модель: SX312
Номінальна потужність: 5 Вт
Номінальна напруга: 5 В =
Вхід: 5 В / 1 А
Ємність батареї: 1200 мАг
Розмір: 131 х 112 х 80 мм
Вага: 352 г
Колір: Сірий