Універсальний Wi-Fi пульт Broadlink BestCon RM4C Pro для автоматизації розумного будинку (Білий)

Доставка

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Основні переваги:

 

- Віддалене управління через програму
- Підтримує iOS 10.0/Android 4.4 та вище
- Працює на радіо та інфрачервоному сигналі
- Підтримує голосове керування (Alexa, Google Assistant)

 

Розумний будинок - це не просто новий тренд, а досить корисна технологія, зручність якої ви можете переконатися самостійно. Для того, щоб випробувати розумну техніку, можна почати зі смарт розеток, підключивши до них навіть звичну вам техніку. Але по-справжньому відчути екосистему розумного будинку необхідно придбати комплект датчиків і спеціальний пульт, який стане мозком для автоматизації управління різними приладами і побутовою технікою.

Дизайн
Зараз мова йде про контролера Broadlink RM4 Pro з приємним сучасним дизайном, який простий в установці і не займає багато місця. Новий продукт від BroadLink має квадратний корпус із нанесеним логотипом бренду, який підключається до електромережі за допомогою кабелю (адаптер живлення до комплекту не входить). Якщо ви завжди мріяли про один пульт, з якого можна було б керувати всією технікою в будинку, то він - центр управління системою «Розумний будинок». Встановіть новий додаток BroadLink - Universal Remote та зможете керувати роботою домашньої техніки прямо зі смартфона.

Функціонал
Розумний пульт BroadLink RM4 Pro дозволяє вам віддалено керувати побутовими приладами по радіочастотах та на інфрачервоній частоті (433 МГц і 38 кГц). Ви можете керувати пристроєм з будь-якої точки світу, використовуючи Wi-Fi\3G\4G зв'язок, вносити налаштування, вимикати та включати підключені до нього прилади за допомогою мобільного телефону або перевірити стан пристрою в реальному часі.
У режимі навчання можна скопіювати сигнал від пульта кондиціонера, TV-тюнера, аудіосистеми, щоб внести до програми або використовувати готовий шаблон із бази даних.
Автоматизуйте роботу побутових приладів, налаштовуйте тригери та сценарії роботи, щоб зробити своє життя зручним за допомогою новітніх технологій.

Підсумок
Універсальний пульт дистанційного керування тепер став не просто мрією, а дійсністю. Вам не потрібна купа пультів від телевізора, кондиціонера, DVD плеєра або освітлювальних приладів - налаштуйте їх роботу прямо у Вашому смартфоні за допомогою контролера Broadlink RM4 Pro. Він не тільки стане мозком вашого нового розумного будинку, але також зможе передавати ваші команди, навіть коли ви не вдома.

Колір Білий
Бренд: Broadlink
Тип Приймач бездротових датчиків
Бездротовий стандарт Wi-Fi
Сумісна версія ОС iOS, Android
живлення Від мережі
Кількість роз'ємів, шт 1
Комплектація Універсальний пульт Broadlink RM4 Pro, монтажне кріплення, USB-кабель
Розміри 84х84х31 мм
Вага 180 г
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати