Зволожувач повітря Xiaomi Deerma Humidifier 4.5L White (DEM-ST635)

  • Білий
  • 12 місяців

Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких

Простий у використанні зволожувач повітря Deerma ST635 пропонує функцію стерилізації ультрафіолетовим світлом, яка усуває до 99.9% бактерій.

Ідеально очищена вода

Водопровідна вода містить багато бактерій, які невидимі неозброєним оком і можуть виявитися небезпечними для вашого здоров’я.

Тому зволожувач ST635 оснащений внутрішньою зоною стерилізації УФ. Рідина, що протікає через нього, негайно і ретельно очищається, а потім розпилюється у вигляді дрібного туману.

Завдяки цьому ви і ваша сім’я можете насолоджуватися оптимально зволоженим, корисним для здоров’я повітрям.

Він впорається з бактеріями в одну мить

UVC світло з довжиною хвилі 253.7 нм забезпечує надійну стерилізацію. Воно дозволяє знищити до 99.9% поширених бактерій. Добре справляється, в тому числі зі стафілококами та кишковою паличкою.

Зволожувач також оснащений 2-ступінчастою системою фільтрації, яка складається з сітчастого фільтра та фільтра з активованим вугіллям. Він ефективно затримує волосся, пил та інші забруднення.

Попрощайтеся з дратівливими звуками

Що ще робить цей зволожувач повітря таким, який добре підходить для будинків з маленькими дітьми? Його надзвичайно тиха робота! Рівень звуку пристрою не перевищує 36.5 дБ.

Тому ви можете читати книгу мовчки або працювати, поки ваша дитина міцно спить. Набридливий шум не порушить вашого спокою.

Подбайте про оптимальне зволоження повітря у вашому будинку

Пристрій генерує туман з частотою до 280 мл/год, а його спеціально розроблена насадка обертається на 360°, завдяки чому може рівномірно зволожувати повітря в приміщенні.

Deerma ST635 почне заповнювати кімнату краплями розміром 1-5 мікрон всього за кілька хвилин.

Зручне заливання води

Вам більше не потрібно розбирати зволожувач, щоб заповнити його резервуар. Просто відкрийте кришку та налийте потрібну кількість води. Вам навіть не потрібно вимикати пристрій!

Ви також можете попрощатися з незручною потребою занадто часто наповнювати бак.

З ємністю 4.5 літра зволожувач може працювати до 16 годин з однією заправкою.

Просте управління

Зручний ручний регулятор забезпечує зручний доступ до всіх функцій зволожувача. З його допомогою можна швидко і зручно налаштувати інтенсивність розпилення води.

Додаткові зручності спеціально для вас

Додаткова ємність для ефірних олій, дозволяє наповнити все приміщення приємним ароматом. Фільтруючі елементи можна мити під проточною водою, таким чином продовжуючи термін їх служби.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Зволожувач повітря
Бренд: Deerma
Модель: DEM-ST635
Матеріал: АБС-пластик
Робоча напруга: 220-240 В ~ 50-60 Гц
Потужність: 28 Вт
Продуктивність: 280 мл/год
Рівень шуму: ≤ 36.5 дБ
Ємність: 4.5 л
Площа обслуговування: До 30 м²
Розмір: 277 х 156 х 270 мм
Вага: ~ 1.5 кг
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати