Ваги Xiaomi Yunmai Mini Smart Scale Green (M1501-GN)

Якщо ви серйозно ставитесь до свого здоров'я, зверніть увагу на YUNMAI mini Smart Scales. Цей гаджет допоможе контролювати стан вашої ваги, прогрес під час тривалих тренувань, і навіть підкаже, як правильно розрахувати харчування. До того ж, ваги підтримують до 16 різних профілів, щоб кожен член вашої родини зміг знати саме свої точні дані.

Обов'язкові запобіжні заходи

При вимірюванні показників вашого організму, через біоелектричний аналізатор опору тіла проходить дуже слабкий електричний сигнал, який не відчувається.

В якості запобіжного заходу особам з кардіостимуляторами, електрокардіографами і / або іншими медичними пристроями, імплантованими в тіло, що використовуються для життєзабезпечення, не повинні використовувати ваги безпосередньо. Будь ласка, надягайте тапочки, перед тим як будете зважуватися, ваги передають дуже слабкий електричний струм при вимірюванні статистики тіла, і це може вплинути на інший пристрій.

Вагітним жінкам, особам з кардіостимулятором та іншими імплантованими в тіло медичними пристроями - електронні діагностичні ваги використовувати не рекомендується!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Розумні ваги для всієї родини

Розумні ваги YUNMAI mini Smart Scales дозволять вам швидко і точно виміряти вашу вагу, кількість жиру, рівень вмісту води в тілі, а також м'язову і кісткову масу за допомогою BIA Technology. Якщо ви серйозно ставитесь до свого здоров'я, зверніть увагу на YUNMAI mini Smart Scales. Цей гаджет допоможе контролювати стан вашої ваги, прогрес під час тривалих тренувань, і навіть підкаже, як правильно розрахувати харчування. До того ж, ваги підтримують до 16 різних профілів, щоб кожен член вашої родини зміг знати саме свої точні дані.

Щоденний контроль важливих показників

Завдяки поєднанню Bluetooth 4.0 ви зможете щодня контролювати 10 основних характеристик, необхідних для контролю вашого здоров'я:

  • Вагу тіла;
  • М'язову масу;
  • Індекс Маси Тіла;
  • Жири в організмі;
  • Кісткову масу;
  • Рівень вмісту води в тілі;
  • Метаболічні дані;
  • Вісцеральний жир;
  • Фізичний вік;
  • Протеїни.

4 датчика тиску

Щоб найбільш точно проаналізувати інформацію про ваш організм, ваги оснащені 4 датчиками тиску, які допоможуть зібрати найточніші дані.

Зручний дизайн з ЖК-дисплеєм

3.3 дюймовий ЖК-дисплей дозволить вам легко управляти вагами навіть при поганому освітленні. Красивий та акуратний дизайн добре впишеться в інтер'єр вашої ванної або спальні.

4 датчика тиску

Розумні ваги YUNMAI mini Smart Scales - це саме той індивідуальний «тренер», який допоможе вам досягти поставленої мети або контролювати поточний стан вашого організму. Розрахунок калорій, програма занять і рекомендація дієти - ось головні функції, які допоможуть вам бути здоровими, і які вам порадить гаджет.

Зручний дизайн з ЖК-дисплеєм

Завдяки налаштуванням інтерфейсу користувача, розумні ваги зможуть розпізнати кожного члена сім'ї, відповідно до записаної інформації.
Всього гаджет підтримує до 16-ти призначених для користувача профілів. При цьому пристрій працює до 200 днів, всього лише від 4 звичайних батарейок типу ААА.

Довгострокове хмарне зберігання

Ви можете зберігати свої результати і прогрес на «хмарі», щоб не втратити їх, якщо ви проходите певний комплекс занять або дієту. Також ви можете ділитись інформацією зі своїми друзями і близькими. Вражаюче, але при вазі всього 1 кг і товщині 1.9 см, гаджет здатний витримати вагу до 250 кг!

Модель: 1501-GN
Бренд: Yunmai
Габарити: 260 х 260 х 19 мм
Вага: 1000 г
Колір: Зелений

Завантаження…