Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Business Travel Dual-Use Brake version 20" Yellow (6970055349727)

Міцний. Стильний. Сучасний.

RunMi 90 Business travel Dual-Use brake version - валіза поєднує в собі міцність та стильний дизайн, який до того ж обладнаний вбудованими гальмами коліс для більш комфортного пересування в місті, сільській місцевості та на схилах гір.

Валізи з об'ємом 33 літра і з розміром діагоналі основного відділення 20 дюймів, досить для того, щоб розмістити все найнеобхідніше для відпочинку або ділової поїздки. Цей стильний «здоровань» до того ж посилений міцною алюмінієвою рамою, що дозволяє йому перевозити велику кількість різних речей та залишатися на ходу.

Сучасна валіза з рядом переваг

У валізі RunMi 90 Business travel Dual-Use brake version, є все найнеобхідніше, що має бути в сучасній валізі. У ній передбачена телескопічна ручка, міцний корпус з полікарбонату Makrolon® і міцного тришарового композиту, обладнаний TSA-замком з 6 сантиметровими складними коліщатками, які до того ж здатні обертатися навколо своєї осі.

Звичайно ж, RunMi 90 оснащений якісною застібкою-блискавкою, за допомогою якої ви зможете розкрити чемодан на 180º для більш комфортної компоновки речей та аксесуарів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Яскравий представник сучасних валіз

RunMi 90 Business travel Dual-Use brake version - симпатична валіза виготовлена з тришарового полікарбонату з додаванням поліестеру. Вона має досить привабливий дизайн, в якому всі елементи гармонійно поєднуються один з одним.

Валіза RunMi 90 Seven-bar luggage 3 кольори

TSA замок

Валіза обладнана сучасним TSA-замком, який подбає про безпеку внутрішнього вмісту та прискорить процес перевірки багажу при митному контролі.

Валіза RunMi 90 Seven-bar luggage дівчина з валізою

Варіанти транспортування

Крім телескопічної ручки, валіза оснащена додатковою бічною ручкою для того, щоб при необхідності, ви змогли нести валізу в руках.

Валіза RunMi 90 Seven-bar luggage елементи конструкції

Внутрішня обшивка з поліестеру

Зсередини валіза «обшита» якісним і надійним поліестером. Всі внутрішні відділення зшиті дуже якісно, матеріал не вбирає сторонні запахи та досить легко чиститься від не надто мазких забруднень.

Валіза RunMi 90 Seven-bar luggage відсіки

Маневрені та безшумні

Звичайно ж маневреність, безшумність та міцність - ключові особливості якими повинні володіти коліщатка валізи. Адже саме на них припадає основне навантаження при переміщенні валізи наповненої речами. У RunMi 90 Business travel Dual-Use brake version, коліщатка виготовлені з термопластичного еластомеру (TPE), вони міцно закріплені допоміжними деталями та завдяки використанню кулькових підшипників, здатні обертатися навколо своєї осі.

Валізу RunMi 90 Seven-bar luggage колеса виробу

Гальмівна система

Валіза оснащена вбудованими гальмами коліс, регулятор яких розташований на спинці валізи. Тепер ви зможете більш впевнено почувати при переміщенні по місту, сільській місцевості, поблизу схилу гір, оскільки валіза без вас, випадково, не рушить з місця.

Валіза RunMi 90 Business travel Dual-Use brake version гальмівна система

Висувна ручка

Валіза обладнана висувною ручкою з анодованого алюмінію. Завдяки застосуванню настільки міцного матеріалу, ручка прослужить більш тривалий відрізок часу.

Валіза RunMi 90 Seven-bar luggage ручка

Підберіть колір на свій смак

Валіза випускається в декількох колірних рішеннях. Тому ви зможете підібрати оптимальну колірну гамму виробу, яка вам найбільше імпонує.

Валіза RunMi 90 Seven-bar luggage різноманітність кольорів

Чемодан RunMi 90 Seven-bar luggage боковая ручка

Тип: Валіза
Бренд: Runmi
Розмір: 20" (54.5х39х21.5 см)
Вага: ~3.4 кг
Місткість: 33 л
Матеріал: Полікарбонат + поліестер
Телескопічна ручка: Анодований алюміній
Замок: TSA
Колір: Жовтий