Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Lightweight Frame Luggage 24" Pink (6970055349680)

  • Рожевий

Доставка

Звичайна ціна

Стильна валіза для сучасного користувача

У валізу RunMi 90 Lightweight box може поміститися досить велика кількість багажу, він виконаний в сучасному дизайні та зробить вашу подорож ще більш простою та комфортною.

Великий внутрішній об'єм, дозволить компактно розмістити речі, девайси, аксесуари. Завдяки посиленій алюмінієвій рамі, чемодан здатний витримувати істотне навантаження.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Міцний та зручний

RunMi 90 Lightweight box - валіза, яка виготовлений з міцного полікарбонату в комбінації з ABS-пластиком, оснащена двома замками TSA, компактними та міцними складними коліщатками діаметром по 5 см.

Валіза RunMi 90 Lightweight box крупним планом

Стильний дизайн і надійна конструкція

Валіза має багатошарову конструкцію. Вона виготовлена з поєднання полікарбонату і ABS пластику, який відрізняються чудовими характеристиками міцності. Вона має сучасний мінімалістичний дизайн, в якому колірна гамма і кожен елемент конструкції доповнюють один одного.

Валіза RunMi 90 Lightweight box елементи конструкції

2 TSA-замки

Підвищений рівень захисту

У валізі RunMi 90 Lightweight box передбачено цілих 2 TSA-замки - у верхній та нижній частині виробу. Кодовий TSA-замок забезпечить високий рівень безпеки внутрішнього вмісту валізи та допоможе швидше пройти митний контроль.

Валіза RunMi 90 Lightweight box дівчина сидить на валізі

Варіанти транспортування

Зручна бічна ручка

RunMi 90 Lightweight box обладнана міцною бічною ручкою, за допомогою якої ви можете нести її в руках, а також підняти і покласти валізу на стрічку транспортера в аеропорту.

Валіза RunMi 90 Lightweight box бічна ручка

Коли якість на висоті

Внутрішня оббивка валізи зшита дуже якісно, «не накопичує» неприємні запахи та досить легко очищається від пилу, сміття і не дуже мазких забруднень.

Валіза RunMi 90 Lightweight box тканина

Відмінна маневреність

Колеса - це одне з найбільш вразливих місць будь-якого валізи. Тому їм приділялася особлива увага. Вони виготовлені з міцного і гнучкого еластомеру (TPE), і щільно зафіксовані допоміжними елементами, які не дають їм розхитуватися. Використання кулькових підшипників, забезпечило хорошу маневреність коліщаток та можливість обертатися на 360 градусів. Валіза слідує за вами, немов повторюючи ваші рухи і легко долає незначні нерівності на дорозі.

Телескопічна ручка з анодованого алюмінію

RunMi 90 Lightweight box обладнана регульованою телескопічною ручкою з анодованого алюмінію. Завдяки застосуванню цього матеріалу, ручка прослужить більш тривалий період часу.

Валіза представлена в декількох «свіжих» кольорах, що дозволить підібрати виріб, який відповідає вашим вподобанням.

Валіза RunMi 90 Lightweight box дівчина везе валізу

Тип: Валіза
Бренд: Runmi
Розмір: 24" (65.5 x 45.5 см)
Вага: ~ 4.6 кг
Об`єм: ~ 61 л
Матеріал: Полікарбонат + поліестер
Телескопічна ручка: Анодований алюміній
Замок: TSA
Колір: Рожевий