Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Iceland TSA-lock Suitcase 24" Black (6972125143433)

Не в наявності
  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Валіза створена шведським дизайнером Андерсом Хеллбергом, який зміг об'єднати вражаючу функціональність зі стриманою північною красою. Міцний полікарбонатний корпус стійкий до ударів і подряпин, він забезпечить надійне транспортування Ваших речей.

Валіза забезпечить зручність і комфорт при використанні будь-яких подорожах - чи у відрядження, чи поїздках у відпустку.

TSA-замок

Всесвітньо відома шведська компанія FPC, розробила TSA-замок, створений за стандартами адміністрації транспортної безпеки США.

Стильний і надійний

Мінімалістичний дизайн, без надмірностей і химерності, відрізняється технічної продуманістю як механічних рухомих частин, так і відділення для зберігання речей.

Відгуки користувачів
Ирина Кавицкая, 22.03.2020
Добрый день. Заказала этот чемодан ( со сканером отпечатка пальца), приехал с обычным кодовым замком. Сегодня открыли и это стало неприятным сюрпризом.
Адміністрація MIOT.UA 22.03.2020
Добрый день, подскажите пожалуйста номер вашего заказа, выясним.
Всі відгуки

Валіза RunMi 90 PC Suitcase 24"

Для створення валізи були використані високоякісні матеріали, які забезпечать надійне транспортування Ваших речей, а також зручність і комфорт при використанні валізи в будь-яких подорожах - чи у відрядження, чи поїздках у відпустку.

Новий рівень безпеки

TSA-замок

Всесвітньо відома шведська компанія FPC, розробила TSA-замок, створений за стандартами адміністрації транспортної безпеки США. Замок дозволяє залишати важливі документи і особисті речі без побоювань.

Стильний та надійний

Стримана краса від Андерса Хеллберга

Мінімалістичний дизайн, без надмірностей і химерності, відрізняється технічною продуманістю як механічних рухомих частин, так і відділенням для зберігання речей.

Міцний корпус

Корпус валізи здатний витримувати удари і падіння

Корпус валізи повністю виконаний з полікарбонату Bayer Makrolon, що дозволяє при мінімальній вазі досягти максимальної міцності та стійкості до механічних пошкоджень. Тришарова композитна структура відрізняється стійкістю до стискань і розтягувань, а також уникає деформації при падінні валізи. Пластик валізи витримує сидячу на ньому людини, масою до 40 кг, а також перевантаження до 5000 G.

Міцна алюмінієва ручка

Система антишоку запобігає передачі вібрації від коліс до руці

Ручка валізи має чотири ступені регулювання висоти, тому підійде для людини з будь-якою комплекцією і зростом. Вона виготовлена з анодованого алюмінієвого сплаву, що значно продовжує термін її служби. Конструкція ручки має антишок, який не передає вібрації і поштовхи при коченні валізи по нерівній поверхні, або бруківці. Ручка дозволяє піднімати валізу, масою до 14 кг.

Продумана внутрішня структура

Кишені і фіксатори допоможуть розподілити речі у валізі

Поділ внутрішньої частини валізи передбачає найкращу упаковку ваших речей - одягу, взуття, ноутбука, фотоапарата та аксесуарів. Кишені, фіксатори і розділяють секції допомагають зафіксувати речі всередині. Підкладка у валізі створена з поліестеру, який стійкий до забруднення і розриву.

Надійні та міцні колеса

"Плаваючі" колеса знижують трясіння

Вбудовані безшумні колеса, легко обертаються на 360 ° навколо своєї осі, полегшуючи рух валізи як на рівних, так і на ребристих поверхнях. Колеса з металевою втулкою і демпфуючим системою дозволяють зробити транспортування валізи простим і комфортним. Для перевірки надійності коліс валізу, масою 14 кг, провезли 12 км по нерівній поверхні.

Назва: Валіза RunMi 90 PC Suitcase 24"
Бренд: Runmi
Матеріал: Корпус - полікарбонат Bayer Makrolon, підкладка - поліестер
Об'єм: 65 л
Діагональ: 24"
Захист: TSA-замок
Вага: 3.75 кг
Розмір: 61.5 x 42.5 x 25.5 см
Колір: Чорний
Відгуки користувачів
Ирина Кавицкая, 22.03.2020
Добрый день. Заказала этот чемодан ( со сканером отпечатка пальца), приехал с обычным кодовым замком. Сегодня открыли и это стало неприятным сюрпризом.
Адміністрація MIOT.UA 22.03.2020
Добрый день, подскажите пожалуйста номер вашего заказа, выясним.
Додати коментар