Веб-камера Xiaomi iMiLab Auto Webcam Pro W90

Відмінний компаньйон для спілкування і онлайн-навчання

Веб-камера iMiLab Pro W90 ідеально підходить для повсякденного використання зі Skype/MS Teams/Zoom і багатьма іншими програмами.

Відеовиклик в форматі HD Audio. Швидке автофокусування.

Завдяки наявності інтегрованого штучного інтелекту, який ефективно усуває виникаючий низькочастотний шум, ви зможете брати участь в онлайн-конференціях, віддаленій роботі, спілкуватися в чатах, займатися дистанційним навчанням тощо.

Крім того, в камері передбачений якісний 4.5-мілімметровий об'єктив з автофокусуванням, що позбавить вас від необхідності вручну налаштовувати камеру таким чином, щоб ваш співрозмовник міг вас бачити чітко, без перешкод і зернистості.

Широкий кут огляду

Веб-камера iMiLab Pro W90 забезпечує зйомку з частотою 30 кадрів в секунду, що дозволяє уникнути періодичного зависання зображення на екрані. Веб-камера також пропонує кут огляду 90 градусів, що безумовно розширює поле зору.

Завдяки передової технології стиснення, швидкої передачі та корекції світла, ваше відео буде виглядати чіткіше і яскравіше, ніж у звичайних веб-камер 720p.

Зручність використання

Для комфортної розмови ви можете налаштувати веб-камеру просто встановивши її на телевізор, штатив, тумбу під телевізор або на робочий стіл.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Веб-камера
Бренд: IMILAB
Модель: CMSXJ23A
Роздільна здатність: 1080P
Об'єктив: 4.5 мм з автофокусом
Кут огляду: 90°
Інтерфейс підключення: USB 2.0
Частота кадрів відео: 30 кадрів в секунду
Формат кодування аудіо: PCM
Формат кодування: MJPEG
Джерело живлення: USB Direct Power DC 5В
Спосіб установки: На монітор / штатив / шафа для телевізора / телевізор / стіл
Розмір: 71 x 32 x 120 мм
Вага: 138 г