Електрочайник Xiaomi Deerma stainless steel health pot

Електрочайник з надзвичайно зручними функціями для користувачів

Deerma YS802 - електрочайник з контактною підставкою, який допоможе вам швидко приготувати улюблені напої з ідеально підібраною температурою та часом запарювання.

Шість попередньо встановлених режимів роботи, а також можливість програмувати час підігріву - особливості, якими наділений далеко не кожен сучасний чайник.

Ви очікуєте гостей та хочете до їх приходу заварити смачний чайок? Без проблем. У чайнику Deerma YS802 передбачена функція відкладеного включення. Просто встановіть таймер і смачний напій буде приготовлений вчасно.

Deerma YS802 виготовлений з комбінації скла і сталі, а кришку пристрою прикрашає зроблений під «діамант» тримач.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Сталь AISI 304 + Боросилікатне скло

Електрочайник Deerma YS802 виготовлений з поєднання боросилікатного скла та неіржавіючої сталі (сплав 304). Сталь марки AISI 304 характеризується високою термостійкістю, кислотостійкістю та здатністю витримувати короткочасне підняття температури до 900 °C.

Боросилікатне скло має гладку поверхню, також відрізняється хорошою стійкістю до змін температур, стабільним та ефективним розсіюванням тепла.

Електрочайник Deerma stainless steel health pot крупним планом

Прозора конструкція

Прозора конструкція, дозволить не тільки спостерігати за процесом готовності води, а й вчасно помітити забруднення на скляній поверхні та очистити її, надавши чайнику його первозданний вигляд.

Електрочайник Deerma stainless steel health pot на столі

Великий об`єм для всієї родини

Електрочайник Deerma YS802 досить швидко закип'ятить воду, а ємності в 1.5 літра, цілком достатньо, щоб заварити 6 чашок тонізуючого чаю або бадьорої кави.

Електрочайник Deerma stainless steel health pot кип'ятіння води

Приготування двох напоїв одночасно

Додаткова ємність

До чайнику Deerma YS802 додається ще одна ємність виготовлена з боросилікатного скла. Наприклад, чайник ви наповнили водою для приготування свіжого кавового напою, а в додатковій ємності, ви хочете закип'ятити трохи молока. В результаті тепло від води, що знаходиться в чайнику, буде поступово нагрівати додаткову ємність з молоком.

Така конструкція дуже зручна, оскільки ви можете готувати 2 види рідин одночасно, економлячи свій час.

Електрочайник Deerma stainless steel health pot вид зверху

Чудовий смак чайного напою

Фільтр для заварки

У комплекті поставки ви знайдете спеціальний фільтр для заварки. З ним ви зможете приготувати ароматний чайний напій та насолодитися його чудовою «смаковою палітрою».

Електрочайник Deerma stainless steel health pot фільтр для заварки

1000 Вт

8 хвилин і напій готовий

Потужність Deerma YS802 - 1000 Вт. Він дозволяє закип'ятити 1 л води приблизно за 8 хвилин. Крім того, він може протягом 12 годин підтримувати температуру води в межах 40-90 градусів за Цельсієм (температурний режим, ви можете налаштувати вручну).

Електрочайник Deerma stainless steel health pot наливає напій

Цифровий дисплей

Контактна підставка чайника обладнана цифровим дисплеєм, на якому відображається температура, час, а також один з шести обраних вами режимів роботи пристрою.

Електрочайник Deerma stainless steel health pot чайник на підносі

Тип: Електрочайник
Бренд: Deerma
Модель: DEM-YS802
Матеріал: Боросилікатне скло, харчовий силікон, сталь марки AISI 304
Об`єм: 1.5 л
Номінальна напруга / частота: 220 В ~ 50 Гц
Номінальна потужність: 1000 Вт
Комплектація: Чайник, додаткова скляна ємність, фільтр для заварки
Розмір: