Вентилятор Xiaomi VH USB Futaba Black

Часом нестерпний літню спеку і безвітряна погода заважають комфортному проведенню часу вдома або на роботі. VH USB Futaba немов казкове крило направить прохолодний потік повітря до Вас.

Виробник подбав не тільки про функціональність девайса, але і про важливий фактор - екологічності.

Відгуки користувачів
Руслан, 12.11.2017
Отличный вентилятор думаю поможет жарким летом.Прикольно включается и выключается ,прикосновением к корпусу.Две скорости не очень шумный.
Alex Crane, 24.08.2017
Может Вы уже пробовали? Как по звуку? Адекватно дует если у компа поставить себе в лицо?
Всі відгуки

Вентилятор VH USB Futaba Black

VH USB Futaba - незамінний помічник під час спеки, особливо коли ви знаходитесь в закритому приміщенні.

Літня спека піде геть!

Часом нестерпна літня спека і безвітряна погода, заважають комфортному проведенню часу вдома або на роботі. VH USB Futaba немов казкове крило направить прохолодний потік повітря до Вас.

Технологія зворотного циркуляції

12 високоякісних лопатей (сім з яких розміщені на передній і 5 на задній стороні настільного вентилятора) пристрої виконані з високоякісного пластику.

2 рівні регулювання

Роботу такого потрібного помічника забезпечує подвійний позолочений безколекторний двигун (термін служби до 2000 годин), який забезпечує синхронне обертання всіх лопатей VH USB Futaba. Такий принцип роботи дозволяє двом повітряним потокам об'єднатися в один, що в свою чергу значно мінімізує рівень шуму при роботі вентилятора. Рівень шуму смарт пристрою становить відповідно 34/48 дБ, в залежності від режиму, з таким рівнем шуму навіть немовля не прокинеться від звуку при роботі VH USB Futaba.

Сенсорне управління

Ергономічність, підключення через USB, а також низький рівень шуму при роботі і сенсорний перемикач "Smart Touch" - по істині визначальні чинники у виборі вентилятора, який врятує від задушливої і спекотної атмосфери в офісі або вдома.

Європейська якість

Корпус пристрою виконаний з металу, що безумовно є одним з істотних переваг серед бюджетних пристроїв даного типу. Всі вживані в конструкції пристрою матеріали, пройшли сертифікацію в FCC, RoHS, CE і відповідають Європейським стандартам якості.

Гнучкий дизайн

Однією з особливостей портативного вентилятора, є можливість підключення пристрою за допомогою кабелю (завдовжки в 1 метр) як до стандартного джерела живлення так і до ноутбука або персонального комп'ютера. А також зручна ручка для перенесення або підвішування пристрою.

VH USB Futaba - правильний вибір

Виконана з переробленого картону циліндрична упаковка девайса - прекрасне рішення для захисту навколишнього середовища і для зберігання канцелярських виробів. Виробник подбав не тільки про функціональність девайса, але і про важливий фактор - екологічності.

Тип: Вентилятор
Бренд: VH
Матеріал: Металевий сплав, поліпропілен
Інтерфейс: USB / роз'єм / мобільний силовий інтерфейс
Потужність пристрою: DC5V (фіксована) 500 мА або більше USB-порт
Режим інтенсивності повітряного потоку: 120
Безшумний режим: 90
Шум (дБ): Режим інтенсивності повітряного потоку (48дБ), безшумний режим (34дБ)
Довжина кабелю USB: 1000 мм
Розмір: 100x100 мм
Колір: Чорний

Завантаження…

Відгуки користувачів
Руслан, 12.11.2017
Отличный вентилятор думаю поможет жарким летом.Прикольно включается и выключается ,прикосновением к корпусу.Две скорости не очень шумный.
Alex Crane, 24.08.2017
Может Вы уже пробовали? Как по звуку? Адекватно дует если у компа поставить себе в лицо?
Додати коментар