Вентилятор Xiaomi Smart Standing Fan 1C White (PYV4007GL)

  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Створює приємний повітряний потік у будь-якому будинку

З Mi Smart Fan 1C у вашому будинку може бути приємно прохолодно навіть у спекотні дні. Вентилятор забезпечує освіжаючий потік повітря у приміщенні. Завдяки 3 різним швидкостям вентилятора ви можете насолоджуватися охолодним повітрям у будь-який час дня.

Перша швидкість — легкий вітерець, друга швидкість — природний вітерець, а найвища швидкість — сильний освіжаючий вітерець. Ви можете розмістити вентилятор 1С де завгодно, завдяки гарному білому мінімалістичному дизайну цей вентилятор чудово виглядатиме в будь-якій кімнаті вашого будинку!

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C оснащений двома практичними режимами, а саме «сплячим» та «стандартним», які гарантують, що вентилятор буде приємно використовувати як вдень, так і вночі. Новий двигун набагато потужніший і водночас більш енергоефективний, ніж у його попередника та у більшості інших вентиляторів представлених на ринку. При роботі протягом 500 годин на найнижчому рівні потужності двигуна (1.8 Вт) цей вентилятор споживає лише 1 кВт/г енергії.

Завдяки дуже тихому безщітковому двигуну вентилятор особливо підходить для нічного використання. Рівень шуму двигуна становить лише 26.6 дБ, тому ваш сон буде спокійним. Mi Smart 1C також регулюється за висотою від 64 до 100 сантиметрів для ефективного використання. Наприклад, вентилятор можна без проблем розмістити на парті чи столі, а також просто на підлозі.

Практичний та простий у використанні

Вентилятор має діаметр 35 сантиметрів та оснащений 7 виготовленими на замовлення лопатями, які забезпечують сильний, але плавний потік повітря. Завдяки унікальному використанню 7 лопатей повітря дуже рівномірно розподіляється по вентилятору.

Завдяки куту повороту 90 градусів повітря можна легко направити в будь-яку частину кімнати на відстань до 16 метрів! Вентилятор також можна розмістити будь-де завдяки зручному каелю живлення довжиною 1.6 метра. Крім того, вентилятор важить лише 3.5 кг, тому його можна легко переміщати.

Вентилятор Xiaomi не був би Xiaomi, якби пристрій не був розумним. Таким чином, цим вентилятором також можна інтелектуально керувати через Wi-Fi за допомогою програми Mi Home.

Вентилятор також інтегрується з Google Assistant та Amazon Alexa. Наприклад, можна легко налаштувати швидкість, режим та навіть кут повороту! Ви також можете встановити таймер і розклад, за яким Mi Fan 1C автоматично включатиметься або вимикатиметься в певний час доби.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Вентилятор
Бренд: Mi
Модель: 1S
Матеріал: АБС-пластик
Живлення: Від мережі
Довжина кабеля живлення: 1.6 м
Повітряний потік: 9 - 27 м³/год
Діапазон повітряного потоку: ~ 16 м
Рівень шуму: 26.6 - 63 дБ (А)
Номінальна частота: 50 Гц
Номінальна напруга: 220 В ~
Максимальне споживання енергії: 38 Вт
Підключення до смартфону: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 ГГц
Довжина кабелю: 1.6 м
Вага: 3.5 кг
Габарити: 343 x 330 x 1000/642 мм
Колір: Білий