Термос Xiaomi Viomi stainless vacuum cup White 460 мл

  • Білий

Доставка

Звичайна ціна

Стильний і компактний термос Viomi stainless vacuum cup надовго зберігає температуру Ваших напоїв, дозволяючи зігрітися взимку та освіжитися влітку. Високотехнологічний корпус, виготовлений з нержавіючої сталі (сплав 304) і вкритий міцною емаллю, добре ізолює внутрішню колбу від втрати тепла. Вода залишається гарячою або холодною навіть через 24 години!

Внутрішні стінки термоса виконані з антибактеріального матеріалу. Вакуумна система ущільнення клапана захищає від протікань рідини, а кришка термоса може використовуватися як чашка.

Невеликі розміри і стильний дизайн дозволять розмістити термос, об'ємом 460 мл навіть у невеликій жіночій сумочці.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Термос Viomi stainless vacuum cup White 460 мл

Стильний і компактний термос Viomi stainless vacuum cup надовго зберігає температуру Ваших напоїв, дозволяючи зігрітися взимку та освіжитися влітку. Високотехнологічний корпус, виготовлений з нержавіючої сталі (сплав 304) і вкритий міцною емаллю, добре ізолює внутрішню колбу від втрати тепла. Вода залишається гарячою або холодною навіть через 24 години!

Термос Xiaomi Viomi stainless vacuum cup White 460 мл внутрішня частина

Термос підтримує температуру до 24 годин

Інженери розробляли таку конструкцію термоса, при якій він міг би максимально ефективно зберігати температуру всередині.

В ході лабораторних випробувань встановлено, що термос дозволяє протягом тривалого часу підтримувати температуру налитої в нього рідини. Так, при початковій температурі води 95 °С через 6 годин температура впала до 75 °С, через 12 годин - до 65 °С. Через добу температура води становила 46 °C.

Тобто вода все одно залишилася гарячою!

При випробуваннях термоса з використанням холодної води результати виявилися ще кращими. Початкова температура води становила 8 °С, через 6 годин температура води не змінилася, через 12 годин піднялася на 5 °С (до 13 °С), а через 24 години температура води склала 18 градусів. За добу вода в термосі Viomi stainless vacuum cup нагрілася всього на 10 °С!

Кімнатна температура в обох випадках становила 23 °C.

Термос Xiaomi Viomi stainless vacuum cup White 460 мл конструкція

Для забезпечення високої якості продукції термос складається з декількох шарів матеріалів, які забезпечують міцність, гарний зовнішній вигляд і хороше збереження температури напою:

  • Фарбування розпиленням;
  • Зовнішній шар грунтовки;
  • Нержавіюча сталь марки 304;
  • Вакуумна теплоізоляція колби;
  • Шар міді;
  • Нержавіюча сталь марки 304.

Завдяки цьому термос набагато краще утримує температуру, ніж продукти інших виробників.

viomi stainless steel cup 460 compare

Фарбування поверхні термоса проводиться за особливою термічною технологією, яка дозволяє досягти рівномірного шару матової фарби на зовнішній поверхні термоса.

Для турботи про Ваше здоров'я внутрішня стінка термоса покрита шаром антибактеріального матеріалу Nano-Asleep, яке ефективно запобігає росту бактерій.

Термос Xiaomi Viomi stainless vacuum cup White 460 мл пробка

Спеціальна конструкція кришки забезпечує герметичність і ефективний захист від протікання рідини. Кришка має центральну кнопку, яка розблоковує запірний механізм. Закривається кришка натисканням на стопорне кільце.

Термос Xiaomi Viomi stainless vacuum cup White 460 мл в руці користувача

Розміри термоса становлять усього 65×240 мм, завдяки чому він легко поміститься навіть в невеликий жіночій сумочці.

Термос Xiaomi Viomi stainless vacuum cup White 460 мл на столі

Матеріал: Нержавіюча сталь (сплав 304), мідь
Бренд: VioMi
Об'єм: 460 мл
Розмір: 240×65×65 мм
Колір: Білий