Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Bipow Pro Digital Display Fast Charge 10000 mAh 20W Black (PPBD040101/PPBD2-1020)

  • Чорний
  • 10 000
  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Baseus Bipow Pro – компактний павербанк з ємністю акумулятора 10000 мАг. Модель підтримує популярні та сучасні протоколи швидкої зарядки. Павербанк може заряджати до 3 пристроїв одночасно. На корпусі передбачено спеціальний світлодіодний дисплей, який відображає поточний рівень заряду павербанку. Реалізовано 9-рівневий захист для безпечної зарядки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Розряджені гаджети – більше не проблема

З павербанком Baseus Bipow Pro ваші гаджети завжди будуть заряджені, а ви залишатиметеся на зв'язку. Модель має досить компактний формат, тому його зручно брати з собою навіть у невелику сумочку. Матове покриття не тільки виглядає елегантно, але й захищає павербанк від випадкового вислизання з рук. На корпусі є світлодіодний дисплей, який відображає рівень поточного заряду павербанка. Тому ви зможете контролювати рівень заряду та вчасно підзарядити пристрій, щоб він і далі міг забезпечувати ваші гаджети енергією.

Baseus Bipow Pro Digital Display Fast Charge 10000mAh 20W зарядка

Одночасне заряджання трьох пристроїв

Заряджайте від павербанку три пристрої відразу, щоб заощаджувати дорогоцінний час. Для заряджання пристроїв надано порти USB (2шт) та порт Type-C. Зарядка самого павербанку здійснюється через порт Type-C.

Baseus Bipow Pro Digital Display Fast Charge 10000mAh 20W дизайн

Швидка зарядка

Baseus Bipow Pro підтримує більш сучасний протокол швидкого заряджання Quick Charge 3.0, який забезпечує зарядку в 4 рази швидше в порівнянні з попереднім поколінням. Також підтримується технологія Power Delivery для заряджання гаджетів від Apple. Ємності вбудованого акумулятора на 10000 мАг вистачить на кілька підзарядок пристроїв (залежно від типу пристрою, що заряджається)

Турбота про безпеку

Виробник передбачив можливі заходи безпеки, тож павербанк отримав 9 рівнів інтелектуального захисту. Тепер кожна зарядка буде максимально безпечною.

Baseus Bipow Pro Digital Display Fast Charge 10000mAh 20W корпус

Тип:

Зовнішній акумулятор

Бренд: Baseus
Модель:

Pro (PPBD040101/PPBD2-1020)

Акумулятор:

Li-Pol

Ємність:

10000 мАг

Вхідні інтерфейси:

Type-C

Потужність:

20 Вт

Вихідна напруга:

12 В

Вихідна сила струму:

1.5 A

2 A

3 A

Інтерфейси для заряджання для пристроїв:

3

Вихідні інтерфейси:

USB

USB Type-C

Особливості:

Швидка зарядка

Колір:

Чорний

Розміри :

132 x 62 x 19.6 мм

Вага:

200 г

Комплектація:

Зовнішній акумулятор
Посібник користувача

Завантаження…