Смартфон Xiaomi Redmi 3 2/16 Gb Fashion Gold Українська версія

 • 5″
 • Золотий
 • 16 Гб
 • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Під оптимізацією завжди маються на увазі приємні сюрпризи. Складно повірити, що новий Redmi 3 оснащено високопродуктивний процесор Qualcomm Snapdragon 616, 4100 мАг батареєю великої місткості, привабливим суцільнометалевим корпусом, 13Мп камерою з підтримкою технології фазового фокусування. Ще більш вражаючим є те, що його товщина менше, ніж у смартфонів попереднього покоління лише на 0.9 мм (товщина складає 8.5 мм), 5-дюймовий Redmi 3 дуже зручно розташовується в руці, і приємний на дотик.

Redmi 3 легкий, красивий і дуже зручний, оскільки ми впевнено вірили в можливість поліпшення його властивостей і використовували модернізовані технології. «Втрачена можливість, рівноцінно молодості, ніколи не повернеться знову» - це наш девіз, який стимулює досягнення нових висот. Хай весь світ побачить новий Redmi 3!

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Тарас, 18.03.2017
Здравствуйте, где скачать прошивку что стоит на телефоне при покупке? Ибо я поменял а теперь хочу перейти обратно)
Администрация Xiaomi.ua, 11.11.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Михаил, нету. Дактилоскопический сканер есть в старшей модели этого устройства Redmi 3 Pro.
Всі відгуки

4100 mAh батарея великої місткості, неймовірно красивий блискучий металевий корпус

Неймовірне поліпшення

Під оптимізацією завжди маються на увазі приємні сюрпризи. Складно повірити, що новий Redmi 3 оснащено високопродуктивний процесор Qualcomm Snapdragon 616, 4100 мАг батареєю великої місткості, привабливим суцільнометалевим корпусом, 13Мп камерою з підтримкою технології фазового фокусування. Ще більш вражаючим є те, що його товщина менше, ніж у смартфонів попереднього покоління лише на 0.9 мм (товщина складає 8.5 мм), 5-дюймовий Redmi 3 дуже зручно розташовується в руці, і приємний на дотик.

Redmi 3 легкий, красивий і дуже зручний, оскільки ми впевнено вірили в можливість поліпшення його властивостей і використовували модернізовані технології. «Втрачена можливість, рівноцінно молодості, ніколи не повернеться знову» - це наш девіз, який стимулює досягнення нових висот. Хай весь світ побачить новий Redmi 3!

 • Батарея великої місткості 4100 мАг
 • Високопродуктивний процесор Qualcomm Snapdragon 616
 • 13Мп камера з фазовим фокусуванням
 • 144 грами, тонкий і приємний на дотик.

Високопродуктивний процесор Qualcomm Snapdragon 616

64-біти і 8 ядер - це технічні вимоги для високопродуктивних процесорів. Redmi 3 оснащено таким процесором, окрім цього він має спеціальну систему оптимізації налаштувань і продуктивності. 4 ядра 1.5GHz для ефективної роботи пристрою та 4 ядра 1.2GHz для економії електроенергії. Саме тому ви будете насолоджуватися безперешкодною роботою пристрою, при цьому його рівень енергоспоживання буде ще нижче. Максимальна підтримка 128GB Micro SD дозволить вам зберігати у 8 разів більше музики, фільмів і літературних творів.

 • 64-бітний процесор A53
 • 8 ядер – високопродуктивні чіпи
 • 2GB RAM
 • 16GB ROM

Виберіть гру і особисто випробуйте новий Redmi 3

Need for Speed

Need for Speed: Most Wanted

Ми часто використовуємо гоночні ігри для перевірки характеристик і потужності телефону. У Redmi 3 ви не тільки отримаєте бехліч задоволення від безперервної і максимальної швидкості, але і обов'язково відзначите надзвичайну реалістичність зображення, начебто ви особисто сидите в авто і керуєте ним.

CrossFire

CrossFire: Sniper King

«Стрілялки» завжди вимагають від пристрою особливої чутливості. Граючи в «CrossFire» на Redmi 3, ви зможете швидко реагувати на кожну дію в грі і отримувати максимум емоцій і вражень від кожного бою.

Лицар Цзінь Юн

Карткові ігри, як правило, вимагають хороших навичок. Наприклад, граючи на Redmi 3 в гру «Лицар Цзінь Юн», ви відзначите відмінну продуктивність зображення. Коли ваш герой буде виконувати будь-які прийоми, ваше серце буде битись в унісон. Кидайте виклик і переходьте з одного рівня на наступний.

">

4100 мАг батарея великої місткості

Ємність батареї збільшилась приблизно в 2 рази, проте, смартфон став тоншим на 0.9 мм

Одвічна мета розробників смартфонів - збільшити ємність батареї. Ми посилено працювали і оптимізували батарею нашого нового смартфона. В результаті чого її щільність досягла 685Wh / L. Таким чином, ми досягли нових технологічних горизонтів, адже товщина батареї великої ємності 4100mAh складає всього 8.5 мм. Час розмови, в порівнянні зі смартфоном минулого покоління, збільшився на 80%. Redmi 3 оснащений абсолютно новою оптимізованою системою споживання електроенергії, тому заряду телефону буде достатньо майже на три дні його використання в нормальному режимі. Тому, навіть вирушаючи в дорогу, вам не обов’язково мати при собі портативний зарядний пристрій. Водночас дійсна підтримка технології швидкої підзарядки 5V / 2A, тому вам більше не потрібно чекати довгий час, поки ваш смартфон зарядитися. Отримайте нові емоції і відчуття разом з оновленим Redmi 3.

 • Ігри - 16 годин
 • Музика - 91 годину
 • Читання літератури - 38 годин
 • Перегляд фільмів - 20 годин

13Мп камера з підтримкою технології швидкого фазового фокусування

Швидкість фокусування - 0,1 секунди

Смартфон дуже простий у використанні. Redmi 3 оснащено високоякісним датчики високої чіткості, з ним ваші фотографії будуть неперевершеними. Наш новий смартфон підтримує технологію швидкого фазового фокусування, яка властива професійним фотоапаратів. Швидкість фокусування досягає 0,1 секунди, що дозволить вам зберегти всі щасливі моменти вашого життя. Смартфон також підтримує HDR режим, що значно розширює ваші можливості для створення креативних фото. Крім того, фронтальна камера Redmi 3 має функцію поліпшення фотографій, завдяки якій ваші селфі будуть виглядати ще краще.

Підтримка Netcom, Dual Sim, Dual Standby

2 слоти для SIM карт і 3 варіанти їх використання

Redmi 3 підтримує три великих оператори, які надають 4G інтернет - China Unicom, China Mobile, China Telecom. Також підтримує Dual Sim, Dual Standby, тому ви можете користуватись двома картками. Та якщо у вас лише один мобільний номер, один вільний SIM-слот ви можете використовувати для карти Micro SD, що дозволить вам збільшити пам'ять смартфона до 128GB і зберігати ще більшу кількість інформації.

 • Nano SIM карта / Mirco SD для розширення пам'яті - два варіанти використання слотів
 • Micro SIM карта

Металевий корпус смартфона немов прикрашений безліччю зірок

Неймовірне мерехтіння кольору

Redmi 3 має рівномірне забарвлення металевого корпусу і виділяється своїм оригінальним дизайном, який вимагає високої майстерності. Задня панель смартфона прикрашена 4166 «зірочками», між якими мерехтять відблиски світла. Redmi 3 виконаний у двох кольорах - срібному і золотистому, а лицьова сторона смартфона реалізована в білому або чорному (темно-сірому) кольорах, що в повній мірі відповідає модним тенденціям. Обидва дизайни досить яскраві і вигідно підкреслять всі особливості вашого темпераменту.

Зручне розташування 5-дюймового смартфона в руці

Один екран, три види технологій

Чіткість зображення - основна вимога до екранів. Це також критерій, за яким можна судити про їхню якість. Redmi 3 має оптичний екран, який в реальному часі може виробляти налаштування контрастності згідно з освітленням, тому ви завжди будете чітко бачити вміст екрану. Точне налаштування підсвічування екрану надасть найбільш сприятливу яскравість в нічний час, тому навіть якщо ви тривалий час будете спілкуватися з друзями, ви не відчуєте втоми. До того ж, смартфон підтримує функцію захисту очей, в результаті застосування якої читачі збережуть свій зір. Екран Redmi 3 - це саме те, що вам потрібно.

MIUI 7, швидкість, економія і спеціальний дизайн для вас

Новий смартфон, нові системи, нові враження!

Для того, щоб ви могли підкреслити свою індивідуальність, смартфон має 5 різних інтерфейсів: за замовчуванням (стандартний інтерфейс), легка «Екстравагантність», «Богиня», «Для хлопців» і «Для дівчат». Завдяки вбудованій основній системі, ви також можете купувати (замовляти) оригінальні теми інтерфейсу для вашого Redmi 3. Смартфон не тільки дає вам можливість бути унікальними і проявити свою індивідуальність, але й більш зручний у використанні. Оптимізована система зменшує час відгуку, швидкість запуску програм збільшилась на 30%. У разі використання розумного керування енергоспоживанням, час роботи телефону може максимально збільшитися на 20%. Можливе швидке і зручне використання чисельних додатків: для читання літератури, ігор, практичних додатків для життя, для подорожей і багатьох інших.

Вишуканість і краса

Молодь росте, а відповідно змінюються їхні погляди і потреби, тому Redmi 3 також удосконалився: він має гарний металевий корпус, який прикрашений 4166 мерехтливими «зірочками». Наш смартфон також містить сюрприз всередині - батарея великої місткості 4100 мАг, товщина якої складає лише 8.5 мм, а вага - 144 грами. Варто відзначити, що Redmi 3 дуже легкий і приємний на дотик. Можна сміливо сказати, що всупереч всім очікуванням і завдяки нашим старанням, ми домоглися приголомшливих результатів. Більш відточену майстерність, прогресивні технології, більш точна конструкція - зробили свою справу!

Легка батарея 4100 мАг

Тривала підтримка заряду в батареї товщиною 8.5 мм

Щільність батареї збільшилась до 685Wh / L, що природно спричинило за собою незначне збільшення її обсягу, але в результаті ми отримали батарею великої ємності 4100 мАг. Для того, щоб зберегти тонкість смартфона і забезпечити його зручне розташування в руці, нам заново довелося розташовувати всі основні компоненти. Тому ми використали більш компактну друковану плату, оснастили його інноваційною кришкою вбудованого відсіку для батареї і тим самим звільнили достатньо простору для розміщення великої батареї.

Якщо ви хочете відчути приємні тактильні відчуття з 5-дюймового смартфону, а також мати надійну батарею великої ємності, Redmi 3 - саме те, що вам потрібно!

Товщина кришки вбудованого відсіку для батареї всього 0.3 мм

Яким чином батарея ємністю 4100 мАг може бути вмонтована в 5-дюймовий смартфон? Наші інженери звернули свою увагу на задню панель відсіку для батареї і вдосконалили її, тому її товщина складає всього 0.3 мм. В результаті, в нашому девайсі помістилася батарея великої місткості, при цьому смартфон зберіг привабливий зовнішній вигляд.

Акумулятор і задня панель розташовані впритул один до одного, тому створюється враження, що батарея вбудована в задню панель.

Зоряний дизайн

Блиск панелі під будь-яким кутом

Сьогодні металеві панелі стали модною тенденцією, а Redmi 3 не став ігнорувати закони моди і стилю. Натхненні міріадами зірок в нічному небі, ми вирішили прикрасити задню панель нашої новинки 4166 красивими «зірочками». Ви зможете побачити не тільки високоякісну ніжну обробку струменями піску задньої панелі, але і відзначите висококваліфіковану роботу наших фахівців і застосування високих технологій, в результаті яких світле мерехтіння переливається з одного боку панелі на іншу. Будьте такими ж яскравими, як і Redmi 3! Ми впевнені, що ви будете вигідно доповнювати один одного!

Полірування до дзеркального блиску

При використанні звичайного полірування, ми можемо домогтися всього лише спокійного, не надто яскравого блиску. Якщо ж ви бажаєте досягти більш якісного і яскравого ефекту, обов'язково необхідно застосовувати багатократне полірування. Завдяки швидкісному обертанню полірувального кола, корпус телефону придбає неймовірний блиск і сяйво, немов дзеркало.

Експозиція і прояв дизайну

Розташування на невеликій поверхні, яка поміститься у вашу долоню, 4166 «зірочок», є досить складним завданням. На ідеальній дзеркальній поверхні ми приховали кілька тисяч маленьких точок, після чого використовували високоточну і «м'яку» технологію обробки панелі струменями піску. Як результат, на нашому покритті утворилося безліч чарівних «зірочок».

«М'яка» обробка струменями піску

Чим дрібніше матеріал, який використовується для обробки різних поверхонь, тим приємніше вони будуть на дотик. Ми використовували для обробки задньої панелі смартфона з алюмінієвого сплаву 180 номер цирконієвого піску, незліченна кількість дрібних гранул якого рівномірно розподілились по всій поверхні панелі. Завдяки цьому задня панель нашого смартфона не тільки виглядає дуже ніжною і акуратною, але також відрізняється приємними тактильними відчуттями.

Відсутність швів

Щоб уникнути неохайних великих швів між металевою панеллю та іншими деталями, для бічної структури телефону ми використовували спеціальну обробку - технологію, після якої кут стає безшовним, а розташування зовнішніх деталей - максимально щільним і цілісним. Застосування кожної технології призначене для поліпшення пристрою, тому в ваших руках виявиться абсолютно новий Redmi 3!

Дуже вправний і тонкий дизайн

Безумовно, Redmi 3 є надійним девайсом, адже ми додали ще один захисний шар до екрану, навколо якого ви можете помітити 0,1 мм оправу. Ви майже не відчуєте її наявності, але вона є дуже корисною. Коли ви кладете телефон на будь-яку поверхню екраном вниз, оправа не допускає дотику і тертя екрану з цією поверхнею. Якщо ж ви випадково випустите смартфон, захисна оправа дещо зменшить силу удару.

Каркас з магнієвого сплаву, міцність і надійність зсередини пристрою

Наша постійна вимога до Redmi смартфонів - зовнішня і внутрішня надійність пристрою. Необхідно захищати не тільки екран, але і вбудовані основні деталі. Ми використали магнієвий сплав для створення внутрішнього каркасу, який зможе надійно захистити внутрішні компоненти телефону в разі удару або падіння. Тому витончений і легкий Redmi 3 також дуже надійний!

Неймовірний телефон

Наш Redmi 3 обов'язково сподобається вам завдяки стильному золотистому, модному сріблясто-білому, темно-сірому забарвленню і класичному золотому покриттю. Золотистий смартфон має задню і передню панелі такого ж кольору. Сріблястий Redmi 3 має білу передню панель і сріблясту задню. Сірий смартфон має задню панель більш світлого кольору і темну передню панель, що, як правило, підходить більш стриманим людям. Якщо ж вам до смаку більш лаконічний і простий дизайн, ви можете вибрати смартфон без «зоряного» дизайну задньої панелі. Обирайте той дизайн, який знайшов відгук у вашому серці.

5 дюймовий, металевий, легкий, тонкий

Приємні тактильні відчуття

Xiaomi Redmi 3 Fashion Silver є таким смартфоном, що взявши одного разу його в руки, ви вже не захочете з ним розлучатись. 5-дюймовий екран дуже зручний у використанні, він не створить жодних проблем під час використання тільки однієї руки для виконання різних завдань. Відчуйте приємні тактильні відчуття від металевої панелі смартфона. Завдяки дугоподібній бічній панелі телефон зручно розташується у вашій руці, не кажучи вже про те, що його маса становить усього 144 грами, а товщина - 8.5 мм. Коли ви візьмете смартфон у руки, не забудьте, що він володіє поліпшеними характеристиками і оснащений батареєю великої ємності 4100 мАг.

Відмінна камера для неперевершених фотографій

13Мп камера надає хорошу якість графіки, швидкість фазового фокусування складає 0,1 секунди, що допоможе вам з легкістю запам'ятати кожну щасливу мить. Варто відзначити, що спочатку ця технологія використовувалась тільки для професійних камер. Якщо ж ви хочете трохи змінити ваш знімок, використовуйте HDR режим і 12 різних світлофільтрів в реальному часі. Хороша якість графіки, швидке фокусування, а також проста зміна і корегування знімків.

13Мп камера з підтримкою технологією швидкого фазового фокусування

Швидкість фокусування 0,1 секунди

Завдяки хорошій якості графіки 13Мп камери і використання технології швидкісного фокусування, яка властива професійним фотоапаратам, ви можете зробити високоякісні і яскраві знімки прекрасних історичних пам'яток, пейзажів і т.д. Швидкість фокусування складає 0,1 секунди, тому вам більше не знадобиться витрачати час, щоб знайти фокус, відповідно, ви не пропустите можливість зробити цікаві фото.

 • 13Мп камера
 • Об'єктив 5р
 • Діафрагма f / 2.0
 • Фазове фокусування 0,1 с

HDR режим

Більш яскраві і унікальні знімки

Світло має великий вплив на якість фотографій. Якщо ви фотографуєте на відкритому повітрі, небо і земля, як правило, мають великий контраст. Тому, зробивши знімок, ви можете виявити занадто широку експозицію неба або колір трави буде дуже похмурим і темним. HDR режим автоматично робить три знімки з різною експозицією, і, після об'єднання кращих характеристик кожної з них, ви отримаєте дуже якісні фото, на яких зможете роздивитись кожну дрібницю. Тому ваші знімки будуть виглядати максимально реалістичними.

12 світлофільтрів в реальному часі

Проявіть свій креатив

Надайте інший, більш цікавий стиль вашим фотографіям, використовуючи різні світлофільтри в реальному часі: моно, Японія, розмиття, риб'яче око, дзеркало та інші. Кожен світлофільтр зробить ваш знімок особливим.

Панорамний режим

Вийдіть за рамки вашого зору

Не знаєте як сфотографувати гарний пейзаж? Навіть якщо ваш пристрій має широкий кут огляду, ви зможете зняти тільки обмежене зображення пейзажу. Відкрийте панорамний режим на Redmi 3 і зробіть всеосяжне фото. Поділіться вражаючими пейзажами з вашими знайомими.

36 клас Smart програми Meiyan для ваших селфі

Передня камера Redmi 3 підтримує Smart програму Meiyan. Увімкніть передню камеру, і розумна програма самостійно поліпшить ваш вид в реальному часі, тому вам більше не потрібно турбуватися і діставати косметичку перед кожним знімком. Функція визначення осіб автоматично повідомить ваш вік, вам залишиться лише знайти оптимальний ракурс, посміхнутися і зробити прекрасне селфі. Якщо ви хочете зробити фото на пам'ять разом з друзями, не обов'язково шукати камеру з широкоформатним об'єктивом, варто лише включити функцію зворотного відліку, прийняти бажану позу, і ваше «сімейне» фото готове!

 • 5мп камера
 • 36 клас Smart програми Meiyan
 • Діафрагма f / 2.2
 • 1080р відео

1080р Full HD відео, знімайте веселі і яскраві відео

Фотографія не відобразить ваш веселий і гучний сміх, тому включайте режим зйомки на Redmi 3. Записуйте короткометражні 1080р Full HD відео, а потім переглядайте їх на великому екрані телевізора і освіжайте прекрасні спогади у вашій пам'яті. Щоб ваше відео було цікавішим, ви також можете використовувати режим швидкої зйомки. Передня 5Мп камера також підтримує Full HD відео, тому ви сміливо можете використовувати функцію відеодзвінка для спілкування з вашими друзями і близькими.

Ви навіть не помітите, що закохались у наш пристрій

Оновлена система MIUI 7 має 5 видів різних інтерфейсів, зменшує час відгуку, швидкість запуску програм збільшилась на 30%, а час роботи телефону може максимально збільшитись на 20%. Вбудований Mi App Store надає широкий вибір різних відео, ігор, книг, практичних додатків для життя, додатків для онлайн покупок і 16 інших категорій додатків для перегляду фільмів в дорозі на роботу, читання книг, приготування смачних страв, пошуку міст для подорожей, бронювання квитків і т.д. Завдяки Mi App Store Redmi 3 ви знайдете все, що вам необхідно.

Mi відео

Портативний розважальний центр

Наповніть кожну хвилинку вашого життя веселощами. Вбудований у Redmi 3 додаток Mi відео містить близько 100 000 популярних відео, які зібрані з усіх найкращих відео ресурсів. Телесеріали, фільми, аніме, концерти, ігри, спортивні відео, документальні фільми і пряма трансляція - ми впевнені, що кожен знайде те, що йому подобається найбільше. Дивіться прямі трансляції або зберігайте відео в кеш пам'ять смартфона, після чого, по дорозі на роботу або додому, під час відпочинку, ви зможете переглянути бажаний фільм або відео.

Читайте ще більше

Ваша кишенькова бібліотека

Безліч різних книг здатні збагатити ваш внутрішній світ, адже хороша книга здатна змінити вас. Більше 60 000 найменувань різної літератури, включаючи найвідоміші класичні твори і популярні літературні новинки. Читайте книги на Redmi 3 і вам більше не знадобиться носити громіздкі книги, адже у вас буде своя власна портативна бібліотека, якою можна скористатись у будь-яку вільну хвилинку.

Магазин ігор

Виберіть гру та позмагайтесь із противником

Redmi 3 є новим фаворитом з-поміж ігрових пристроїв. Шутер, екшн, стратегічні ігри - все це ви знайдете в нашому Redmi 3. Ви готові? Знайдіть те, що вам сподобається і кидайте собі виклик.

Кухня

Ситі люди - щасливі люди

Бажаєте щось із сичуаньської кухні? Хунаньскої? Може вишукану французьку кухню? Або все-таки виберете гармонійне поєднання Сходу і Заходу на обід? Чому б себе не порадувати? Використовуйте спеціальні програми, щоб швидко і просто навчитися готувати нові страви, напої і дізнатися кулінарні секрети.

В дорогу!

Організуйте собі гідний відпочинок

У вас незапланована подорож і ви вже в дорозі? Використовуйте відповідні додатки на Redmi 3, щоб в будь-який час скористатися путівником або отримати квитки зі знижками. Наприклад, відкривайте додаток «Travel like a local» і знаходьте не тільки турпакети, а й найбільш поширені класичні гри. Ви також можете переглянути перелік найбільш популярних туристичних сувенірів, які потім подаруєте своїм друзям і близьким.

WPS

Ваш офіс

У Redmi 3 встановлений ліцензійний безкоштовний WPS Office. У будь-якому місці і в будь-який час переглядайте, отримуйте та надсилайте ваші електронні листи. Ви також можете вносити зміни в документи, електронні таблиці, РРТ файли.

100 слів

Повсюдне навчання - дорога в щасливе майбутнє

Як стати «процвітаючим учнем»? Вчіться завжди і всюди. Наприклад, встановлений додаток «100 слів» на ваш Redmi 3 допоможе вам швидко заповнити словниковий запас. Цей додаток призначений для більш швидкого і ефективного навчання.

Швидко! <Прискорення до 30%

Довго! Час роботи збільшено на 25%

Оптимізація роботи відкритих додатків, спрацювання системи з вихідних трьох до двох, дозволило прискорити час відгуку системи на 30%. Швидке вирішення більш складних завдань, пріоритетний розподіл завдань не змусить вас чекати більше секунди. Дотримання принципу економії електроенергії, найбільш часто використовуваних додатків, дозволило збільшити термін роботи пристрою на 25%. Яка ж в результаті швидкість роботи смартфона? На скільки він є енергозберігаючим? Перевірте самі!

Внутрішня і зовнішня краса

Повна відповідність вашій індивідуальності

Проявіть свою індивідуальність та унікальність. Смартфон має 5 різних системних інтерфейсів: за замовчуванням (стандартний інтерфейс), легка «Екстравагантність», «Богиня», «Для хлопців» і «Для дівчат». Завдяки роботі більше 3000 дизайнерів, ми змогли надати вам понад 150000 наборів, в яких ви точно знайдете щось своє. Ви вже вибрали інтерфейс для вашого Redmi 3?

Діагональ, дюймів: 5
Бренд: Mi
Кількість SIM-карт: 2
Тип SIM-карти: Micro-SIM, Nano-SIM
Стандарти зв'язку: Unicom 2G (GSM), Unicom 3G (WCDMA), Unicom 4G (TDD/FDD-LTE), Мобильна 2G (GSM), Мобильна 3G (TD-SCDMA), Мобильна 4G (TDD-LTE), Телекомунікації 2G (CDMA 1X), Телекомунікації 3G (EVDO), Телекомунікації 4G (TDD/FDD-LTE)
Розширення екрану: 1280x720
Тип матриці: IPS LCD
Операційна система: Android 5.1 (Lollipop)
Процесор: Snapdragon 616
Частота процесора, ГГц: 4x1.5 ГГц + 4x1.2 ГГц
Кількість ядер: 8
Графічна система: Adreno 405
Накопичувач, Гб.: 16
Оперативна пам'ять, Гб.: 2
Слот для пам'яті: до 128 Гб (VFAT)
FM radio Наявне
Датчики: Акселерометр, датчик світла, сенсор наближення, гіроскоп
Камера: Тилова камера 13 Мп, фронтальна камера 5 Мп, автофокус, світлодіодний спалах (LED)
Бездротові з'єднання: Bluetooth 4.1, Wi-Fi 802.11 (b/g/n) Dual-Band, Wi-Fi Direct
GPS: GPS+, A-GPS, ГЛОНАСС, Beidou
Тип акумулятора: Літій-полімерний
Батарея: 4000мАч / 4100мАч(typ)
Габарити: 139.3 х 69.6 x 8.5 мм
Вага: 144 грама
Гарантія: 2 роки
Колір: Золото

Завантаження…

Відгуки користувачів
Тарас, 18.03.2017
Здравствуйте, где скачать прошивку что стоит на телефоне при покупке? Ибо я поменял а теперь хочу перейти обратно)
Администрация Xiaomi.ua, 20.03.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Тарас, прошивку найдете здесь: http://www.miui.ua/
Администрация Xiaomi.ua, 11.11.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Михаил, нету. Дактилоскопический сканер есть в старшей модели этого устройства Redmi 3 Pro.
Михаил , 11.11.2016
Подскажите, есть ли в р3 фешн голд сканер отпечатка пальца?
Администрация Xiaomi.ua , 12.10.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, обратитесь пожалуйста в отдел технической поддержки: +38 (044) 503-35-81 e-mail: [email protected]
Шпарута Дмитрий, 07.10.2016
Подскажите, на телефоне не работает датчик приближения. Что делать?
Администрация Xiaomi.ua, 06.10.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Богдан, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе продаж ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ: (044) 501-91-30 0 (800) 60-44-71 (050) 109-11-14
Богдан, 05.10.2016
Я оформил заказ на данный смартфон по поставке со склада в Китае 4 октября. Вопорос,когда я получу аппарат?
Администрация Xiaomi.ua, 03.10.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Владимир, при заказе товара напрямую из Китая у нас, вы получаете смартфон с международной версией прошивки с гарантией на телефоны 24 месяца. Но нужно ожидать товар и вносить полную предоплату. Покупая товар со склада в Украине, это когда прошивка локализована для Украины. Вся официальная продукция Mi импортируется официально, сертифицируется в Укрчастотнадзоре и попадает в реестр НКРЗИ. На всю продукцию предоставляется гарантия авторизованным СЦ Service.Mi.ua от 12 до 24 мес. Товар Вы получаете сразу, товар проверен и полностью готов к работе
Максим, 03.10.2016
Скажите пожалуйста, при доставке из Киева, прошивка та же что из китая?
Владимир Агапов, 02.10.2016
Добрый день. При заказе из Китая я получу тот же телефон, что и при покупке на месте - с международной прошивкой или это будет локализованный для Украины китаец, который не обновляется по воздуху ?
Администрация Xiaomi.ua, 19.09.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ольга, если телефон подключен к сети WiFi то мобильный интернет автоматически отключается. По данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81 e-mail: [email protected]
Ольга, 17.09.2016
Хотела сказать большое спасибо за телефон. Дай Бог чтобы он никогда меня не подводил. Сотрудникам магазина спасибо что вытерпели все мои распроссы и пожелания. Немного не пойму как включить моб.интернет.я знаю где вкл.но он то есть то его нет.
Администрация Xiaomi.ua, 13.09.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. При заказе товара напрямую из Китая у нас, вы получаете смартфон с международной версией прошивки, русский и украинский языки доступны для выбора.
Евгения, 13.09.2016
Я имела ввиду какой язык будут в прошивке?
Администрация Xiaomi.ua, 12.09.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Евгения, будет стоять последняя на момент покупки, стабильная версия.
Евгения, 11.09.2016
Я оформила заказ на данный смартфон по поставке со склада в Китае. Вопорос,какая прошивка будет в смартфоне при получении мной аппарата?
Наталия, 06.09.2016
Наконец-то поменяла свой старенький LG70 на новый Redmi3!!! Теперь радуюсь своей покупке! В целом сервисом довольна, все прошло гладко, были правда нюансы, ну куда же без них... Телефон получила вовремя. Магазину спасибо за креативную консультацию (было приятно пообщаться) и хорошее обслуживание!
Администрация Xiaomi.ua, 03.09.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. По данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе продаж ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ: (044) 501-91-30 0 (800) 60-44-71 (050) 109-11-14
Надежда, 03.09.2016
Вчера получила телефон,понравился очень . Красивый дизайн ,доступное меню, фотки четкие. Только не разо бралась где мне взять 3G бесплатно?
Администрация Xiaomi.ua, 08.08.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Анна, гарантия уже входит в стоимость товара.
Анна, 06.08.2016
Здравствуйте. При заказе телефона с Китая - нужно доплачивать за Вашу гарантию или она уже входит в цену?
Администрация Xiaomi.ua , 03.08.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Аппараты отличаются рисунком задней крышки.
оксана, 02.08.2016
в чому різниця між фешн і класік?
Администрация Xiaomi.ua , 28.07.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. По данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81 e-mail: [email protected]
Станислав, 28.07.2016
Скажите, планируется ли обновление на систему Android 6? И действительно ли в этой модели противоударное стекло?
Администрация Xiaomi.ua, 21.07.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Олеся, в зависимости от запущенных приложений, примерно от 15 до 20 часов.
Олеся , 20.07.2016
Шикарный смартфон! Полностью оправдывает свою цену - отличная альтернатива Apple, на мой взгляд. Подскажите пожалуйста, на сколько примерно хватает батарее при активном использовании мессенджеров и браузера ? Заранее спасибо
Адміністрація Xiaomi.ua, 14.07.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Надя, ця модель відрізняється від Xiaomi Redmi 3 наявністю сканера відбитку пальців, більш ємною батареєю, та іншою апаратної начинкою.
Надя, 13.07.2016
Доброго дня. У вас побачила новинку Xiaomi Redmi 3S. Підкажіть чим дана модель відрізняється від Xiaomi Redmi 3. Коли будуть в продажі інші кольори смартфону? Дякую.
Адміністрація Xiaomi.ua, 13.07.2016
Дякуємо за Ваш інтерес до Mi. З даного питання Ви зможете отримати повну консультацію в відділі продажів ГАРЯЧА ЛІНІЯ: (044) 501-91-30 0 (800) 60-44-71 (050) 109-11-14
оксана, 11.07.2016
3 питання 1-чому скрізь написано гарантія 12 міс чи 24 міс-що це значить? 2-що за акція -бесплатний 3 G-що це таке? 3-яка різниця (окрім ціни) купити у вас та зі складу в Китаї?
Администрация Xiaomi.ua, 08.07.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Гарантия на смартфон 24 месяца. детальнее можно ознакомиться по ссылке http://www.xiaomi.ua/easy/warranty/
Адміністрація Xiaomi.ua, 08.07.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Микола, так скло екрана так само ударостійке як і у xiaomi-redmi-note-3-3-32-gb
Святослав, 08.07.2016
Так сколько вы даете гарантии на даный телефон?
Микола, 07.07.2016
Доброго дня. Підскажіть чи у даній моделі скло екрана так само ударостійке як і у xiaomi-redmi-note-3-3-32-gb/
Андрей, 04.07.2016
Достойный вариант смартфона. А то что Интертелеком с акцией зашел - так вообще чудненько (отличный маркетинговый ход!), вроде бы GSM-номер сохранил, а 3G от Интертелеком используй - по покрытию ему альтернативы нет в этом огромное преимущество.
Администрация Xiaomi.ua, 14.06.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Анна, придется выбирать, либо 2 SIM-карты но без карточки памяти, либо 1 симка, но с microSD картой памяти.
Анна, 13.06.2016
Подскажите, есть ли возможность использовать одновременно 2 сим-карты и карту памяти?
Администрация Xiaomi.ua, 13.06.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ольга, указанный Вами магазин не является нашим партнером и соответственно продает неофициальный товар товар, также нужно обращать внимание, т.к. нет гарантий что товар оригинальный. Мы продаем только смартфоны с Украинской версией - это когда прошивка локализована для Украины. Вся официальная продукция Mi импортируется официально, сертифицируется в Укрчастотнадзоре и попадает в реестр НКРЗИ. На всю продукцию предоставляется гарантия авторизованным СЦ Service.Mi.ua от 12 до 24 мес.
Ольга, 12.06.2016
Здравствуйте,хочу купить этот смартфон,но не могу понять:почему увас,оф.представителей ксяоми,они стоят дороже,чем например в том же цитрусе?
Администрация Xiaomi.ua, 07.06.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Андрей получить полную консультацию по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе продаж ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ: (044) 501-91-30 0 (800) 60-44-71 (050) 109-11-14
Андрей, 06.06.2016
Добрый день! Планирую сделать заказ на один из смартфонов с ожиданием доставки из Китая. Хотел бы получить более расширенное уточнение по Вашему предложению " гарантию на территории Украины нужно будет приобретать отдельно." Можно поподробнее, пожалуйста, что значит приобретать отдельно. Это первый вопрос. Второй вопрос. Перешел по этой ссылке http://www.xiaomi.ua/easy/warranty/ и не понял что значат эти два срока гарантии и что такое бесплатное сервисное обслуживание Гарантия на наш товар составляет 24 и 12 месяцев: 24 месяца гарантии (12 месяцев гарантии + 12 бесплатного сервисного обслуживания); 12 месяцев гарантии (6 месяцев гарантии+6 бесплатного сервисного обслуживания); Прошу прояснить ситуации подробным ответом. Заранее спасибо.
Администрация Xiaomi.ua, 02.06.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Покупая наш товар, Вы получаете поддержку устройства на 2 года, детальнее здесь http://www.xiaomi.ua/easy/warranty/. При заказе товара напрямую из Китая, доставка будет составлять в пределах 14 дней, гарантию на территории Украины нужно будет приобретать отдельно.
Надя, 01.06.2016
Що що означає "гарантия и поддержка 12-24 мес. по всей Украине от Mi Service и MIUI Ukraine", якщо у характеристиці вказана гарантія 2 роки. Якщо замовляти зі складу в Китаї, коли прийде дана модель і чи буде там укр. версія, скільки коштує доставка і яка гарантія? Дякую.
Оля , 31.05.2016
Вже 2 тижні користуюся придбаним тут Xiaomi Redmi 3. Абсолютно задоволена. Легкий і зручний в користуванні. Все прекрасно функціонує. Дякую за сервіс!
Администрация Xiaomi.ua, 30.05.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ирина, модель представлена во всех наших магазинах. Сделайте заказ через сайт и наши менеджеры поставят резерв в удобном для Вас магазине.
Ірина, 27.05.2016
Підкажіть будь ласка, в якому із магазинів Києва він є в наявності. Дякую.
Администрация Xiaomi.ua, 17.05.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Украинская версия - это когда прошивка локализована для Украины. Вся официальная продукция Mi импортируется официально, сертифицируется в Укрчастотнадзоре и попадает в реестр НКРЗИ. На всю продукцию предоставляется гарантия авторизованным СЦ Service.Mi.ua от 12 до 24 мес.
Анна Павлова, 16.05.2016
Объясните,что значит "Украинская версия"?На многих форумах пишут,что в данном смартфоне постоянные проблемы с прошивками,часто нужно перепрошивать итд,что из-за прошивок есть лаги( Если покупать у Вас,то прошивка уже будет стоять на телефоне хорошая?и как будет обстоять дело с обновлениям?
Администрация Xiaomi.ua, 20.04.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Артем, да будет. Ожидаем поступление на следующей неделе. Оставьте предзаказ на товар и наши менеджеры Вас оповестят при поступлении товара.
Артем, 19.04.2016
Чи з'явиться в продужу версія з 3GB RAM і 32GB ROM?
Артем, 18.04.2016
А чи буде в продажу версія на 3G RAM і 32G storage (aka Redmi 3 Pro)?
Администрация Xiaomi.ua, 11.04.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Роман, отличия в дизайне задней панели.
Роман, 09.04.2016
А чем отличается fashion gold от classic gold?
Администрация Xiaomi.ua, 17.03.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. На текущий момент у Вас стоит стабильная версия прошивки и мы не рекомендуем сейчас обновляться, т.к. в новой версии довольно много ошибок. По данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81 сайт: SERVICE.XIAOMI.UA e-mail: [email protected]
Alex, 16.03.2016
Купил у вас в начеле месяца. Отличный аппарат. Телефон предложил установить новую прошивку. Будет ли в новой прошивке украинская локализация?
Администрация Xiaomi.ua, 14.03.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Модель поддерживает технологию OTG.
Леонид, 13.03.2016
Поддерживает ли данная модель OTG? Заранее спасибо!
Администрация Xiaomi.ua, 07.03.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Модель очень популярна, следующую поставку ожидаем в середине марта месяца. Оставьте предзаказ на товар и наши менеджеры Вас оповестят при поступлении товара.
Максим, 04.03.2016
Подскажите, пожалуйста, когда ожидается поставка данной модели (по состоянию на 03.03.16 были в наличии, а 04.03.16 уже нет в наличии)?
Администрация Xiaomi.ua, 01.03.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ожидаем поступление в ближайшие 3 дня.
Администрация Xiaomi.ua, 29.02.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Модель поддерживает 3g сети. По данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81 сайт: SERVICE.XIAOMI.UA e-mail: service@xiaomi.пua
Елена, 29.02.2016
Коли він буде в наявності?
Віталій, 26.02.2016
Чи підримуватиме 3g від 3моб, чи Інтертелеком?Про стандарти зв'язку не зовсім зрозуміло...
Владислав, 07.02.2016
А коли він буде у наявності?
Администрация Xiaomi.ua, 13.01.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Модель будет поставляться во всех 3-х цветах в Украину
Artem, 12.01.2016
А в Украину будет поставляться только в золотом цвете?
Администрация Xiaomi.ua, 12.01.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ожидаем поступление в конце месяца. Оставьте предзаказ на товар и наши менеджеры Вас оповестят при поступлении товара.
Сергей, 12.01.2016
Здравствуйте. Хотел бы узнать когда ожидается поставка? Интересны серый или серебристый цвет, и ориентировочная цена девайса. Спасибо!
Олександр, 12.01.2016
Доброго дня. Приблизно, коли планується старт продаж в Україні?
Додати коментар