Ящики для зберігання нижньої білизни Xiaomi Nature Household Element Blue 2 set

  • Блакитний

Доставка

Звичайна ціна

Порядок назавжди!

Навіть у сучасних комодах і шафах речі не лежать в ідеальному порядку через те, що при пошуку доводиться їх перекладати з місця на місце. Ідеальним варіантом для підтримання належного розміщення предметів одягу виступає органайзер для зберігання білизни. Він мінімізує час на збори і пошук одягу, адже ви охоплюєте поглядом всі наявні примірники. 

Вся білизна під рукою

Для систематизації білизни дизайнери розробили захоплюючі своєю простотою органайзери, які мають прямокутну або квадратну форму, а внутрішній простір яких поділений на клітинки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ідеальний порядок

Органайзер для білизни вдосконалить вашу шафу

В квартирі будь-якої площі рано чи пізно виникає питання зберігання речей, особливо невеликих предметів гардеробу і нижньої білизни. І хоча сучасні шафи пропонують різні по висоті і ширині полички, порядок на них зберігається лише до першого відкривання ящика. Адже пошук потрібного примірника змушує перевернути весь вміст, який потім рідко хто вкладає на місце.

Underwear-storage-box-Element

Мінімум часу на пошуки

Акуратні органайзери покажуть весь арсенал аксесуарів і білизни

Ідеальним варіантом для підтримання належного розміщення предметів одягу виступає органайзер для зберігання білизни. Він мінімізує час на збори і пошук одягу, адже ви охоплюєте поглядом всі наявні примірники. А відкриваючи шафу – ви будете насолоджуватися видом акуратних коробочок зі стильним дизайном.

Underwear-storage-box-Element

Проста схема

Для поділу білизни застосована схема поділу на клітинки

Для систематизації білизни дизайнери розробили захоплюючі своєю простотою ящики, які мають прямокутну або квадратну форму, а внутрішній простір яких розділений на комірки.

Underwear-storage-box-Element

Завдяки якісному матеріалу Oxford і ніжному кольору органайзер впишеться в будь-який інтер'єр. А складена структура дозволить легко сховати органайзер, якщо він не потрібен у даний момент.

Underwear-storage-box-Element

Турбота про чистоту

Дихаючий матеріал перешкоджає розвитку цвілі і бактерій

Органайзер для білизни виготовлений з міцного дихаючого матеріалу, який не рветься при використанні, але при цьому дозволяє білизні дихати, перешкоджаючи розвитку цвілі або хвороботворних бактерій.

Underwear-storage-box-Element

Поділ одягу за категоріями дуже важливо для того, щоб захистити від перенесення мікрофлори, наприклад, з колготок на нижню білизну.

Underwear-storage-box-Element

Чудовий подарунок

Органайзер стане прекрасним подарунком як для чоловіків, так і для жінок

Органайзер для білизни стане хорошим подарунком на день народження, адже він є зручною і практичною річчю, яку оцінять не лише жінки, але і чоловіки. Крім того, органайзер поставляється в стильному і красивій упаковці, яка не залишить байдужим нікого.

hang-underwear-storage-box-element

Назва: Ящик для зберігання білизни Element
Бренд: Nature Household
Тип: Органайзер
Розмір: 280х280х100 мм, 9 відділень
280х140х100 мм, 8 відділень
Матеріал: Поліефірне волокно зі вставками армуючого поліпропіленового пластику
Колір: Блакитний