Відеореєстратор Xiaomi YI Smart Dash Camera Grey (YI-89006) International Edition

Відеореєстратор для автомобіля, спеціально розроблений пристрій для всіх автолюбителів

YI Smart Dash camera поєднує в собі високі стандарти і функції, вже існуючих на нинішньому ринку відеореєстраторів. Нашою метою було досягті максимальної продуктивності пристрою за оптимальну ціну. Відеореєстратор для автомобіля має спеціальну додаткову Smart функцію ADAS, яка аналізує швидкість руху, дистанцію та інші дані і дозволяє визначати небезпеки, які виходять від навколишніх об'єктів під час руху, і попереджати про них водія.

YI Smart Dash camera підтримує дозвіл FULL HD 1920 × 1080P 60fps, а також максимальний дозвіл +2304 × 1296р 30fps, тому ви отримаєте високошвидкісне і якісне 1080P 30fps відео.

Для того, щоб надійно прикріпити відеореєстратор в автомобілі, в комплект входить спеціальне кріплення на 3М скотчі, в результаті чого YI CAR CAM не впаде під час руху автотранспорту. Тому в дорозі вас будуть супроводжувати безпеку і надійність.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Сергій, 17.11.2019
чи є можливість вибору меню українською мовою?
Адміністрація MIOT.UA 17.11.2019
Доброго дня, лише англійська.
Владимир, 25.10.2019
Добрый день, можно ли его запитать через FM-трансмиттер Roidmi 3S ? Не сгорит ли он?
Адміністрація MIOT.UA 25.10.2019
Добрый день, не сгорит, можно подключать.
Всі відгуки

Відеореєстратор YI Smart Dash Camera

YI Smart Dash camera відеореєстратор для автомобіля

Підтримка Smart системи ADAS / FULL HD 1080p 60fps / нічна зйомка / 2.7 "дюймовий дисплей / широкий кут огляду 165 °

Всебічний запис - безпечне водіння

Відеореєстратор для автомобіля, спеціально розроблений пристрій для всіх автолюбителів

Yi Smart Dash camera поєднує в собі високі стандарти і функції, вже існуючих на нинішньому ринку відеореєстраторів. Нашою метою було досягті максимальної продуктивності пристрою за оптимальну ціну. Відеореєстратор для автомобіля має спеціальну додаткову Smart функцію ADAS, яка аналізує швидкість руху, дистанцію та інші дані і дозволяє визначати небезпеки, які виходять від навколишніх об'єктів під час руху, і попереджати про них водія.

Yi Smart Dash camera підтримує дозвіл FULL HD 1920 × 1080P 60fps, а також максимальний дозвіл +2304 × 1296р 30fps, тому ви отримаєте високошвидкісне і якісне 1080P 30fps відео.

Система ADAS для водіїв

У новій Yi Smart Dash camera вбудований ширококутний об'єктив з кутом огляду 165 ° і з діафрагмою F / 1.8, а також система ADAS (Advanced driver assistance systems), яка сама стежить за відстанню до автомобіля попереду і повідомить про небезпечне наближення. Система ADAS також стежить за розміткою на дорозі і за даними відхилення може визначити, що водій засинає за кермом.

На фото нижче наочно показано:

 • З'їзд із смуги руху.
 • Дистанція між транспортними засобами.

Широкий кут огляду 165°, що охоплює три смуги руху

Питання про наявність сліпої зони в відеореєстраторах є одним з найважливіших. Тому ми оснастили Yi Smart Dash camera ширококутним об'єктивом зі скла, кут огляду якого досягає 165° і легко охоплює три смуги руху. Висока чутливість, реальне і детальне відновлення ситуації на дорозі.

 • Апертура F / 1.8
 • Ультра-чутливий датчик зображення
 • Нічна зйомка

Одним з показників класу відеореєстратора є якість його нічної зйомки. Виникнення дорожньо-транспортних пригод на дорозі набагато частіше трапляються саме в нічний час доби. Втома водія, приглушене світло вуличних ліхтарів, різкі відблиски фар і багато інших чинників значно збільшують рівень ризику виникнення дорожньо-транспортних інцидентів. Об'єктив високого дозволу Yi Smart Dash camera виконаний з дисплейного скла 6G, має апертуру F / 1.8 і висококласну світлочутливу матрицю 3.0X3.0μm, які в результаті забезпечують високу якість нічної зйомки. Yi Smart Dash camera надасть виразний і барвистий відеозапис, навіть в умовах слабкої освітленості, до того ж вам не знадобитися додаткове джерело світла.

Вбудований WIFI

Пристрій має вбудований бездротовий модуль 2.4G, тому ви можете відкрити програму, щоб переглянути відео в реальному часі, або ж щоб перевірити історію запису. Навіть вирушаючи в далеку дорогу, потрібно захопити з собою Smart відеореєстратор Yi Smart Dash camera і безпечно долати відстань.

Android версія: вимагає Android 4.1 або більш пізні версії.

IOS версія: вимагає IOS 7.0 або більш пізні версії.

Чітке відео високої роздільної здатності 1080p 60fps, стиснення відео H.264

Спеціально розроблена мікросхема і частота кадрів 60fps забезпечують швидкісний запис обстановки на дорозі, чітке і яскраве зображення відео, для відновлення дійсної ситуації на дорозі. Новітня технологія стиснення відеозображень H.264 надає максимально чітке зображення в пікселях, таким чином, дозволяючи зберегти в пам'яті пристрою ще більше годин відеозапису.

 • 1080р 60fps Full HD відео.
 • 1080р 30fps Full HD відео.
 • Перезапис даних.
 • Запис екстрених ситуацій.
 • Стиснення відео H.264

Надвисокий дозвіл 1296P UHD (висока точність інтерполяції)

Щільність пікселів вище на 44%, в порівнянні з 1080P, ще більш чітке зображення

1296P 30fps Full HD відео

6G дисплейне скло об'єктива + інфрачервоний світлофільтр

Виразне зображення відео

Об'єктив камери складається з шести спеціальних оптичних лінз, а також з одного інфрачервоного світлофільтру, який, нейтралізуючи сліпуче світло, допомагає записати чітке і яскраве Full HD відео.

 • 6G дисплейне скло.
 • Апаратура F / 1.8.
 • Попадання світла.
 • Підвищення різкості.
 • Корекція кольору.
 • Корекція спотворень.
 • Блокування перешкод.
 • Калібрування світла.
 • Звуження променя.
 • Світлочутлива.

2.7 "дюймовий широкоформатний дисплей зі співвідношенням сторін 16: 9.

2.7 "дюймовий широкоформатний дисплей високої проникності із співвідношенням сторін 16: 9 LCD, більш широкий кут огляду, запис на протязі всього шляху. Великі сенсорні кнопки, більш зручне і просте управління, тривалий термін експлуатації. Зовнішня гладка поверхня кнопок є екологічно безпечною і має приємну текстуру. Новий ICON дизайн, більш простий і зрозумілий інтерфейс.

Симетрія отворів, конвекція повітря.

Новий дизайн для охолодження пристрою.

Під час роботи відеореєстратора, холодне повітря надходить з нижніх отворів, гарячий - Вихід з верхніх. При хороших робочих умовах, термін експлуатації пристрою може значно збільшитися. Новий модний дизайн Yi Smart Dash camera має багато, симетрично розташованих отворів, які збільшують ефективність циркуляції повітря в пристрої і покращують розсіювання тепла. Наш відеореєстратор є стійким до займання, екологічно безпечним, зносостійким, протикорозійним, з наявністю захисту проти ультрафіолетових променів, не містить свинець, не має специфічного запаху, тому ми можемо гарантувати його довготривалу стабільну роботу.

Зручний і простий дизайн для фіксації Yi Smart Dash camera, надійна і проста установка.

Зносостійкий і вогнестійке пристрій.

Т-подібний дизайн слота призначений для зручного і простого кріплення. Для того, щоб надійно прикріпити відеореєстратор в автомобілі, в комплект входить спеціальне кріплення на 3М скотчі, в результаті чого YI CAR CAM не впаде під час руху автотранспорту. Тому в дорозі вас будуть супроводжувати безпеку і надійність.

Не упускаючи ніякої дрібниці

Використання якісного PU лаку для фарбування корпусу, приємні тактильні відчуття при контакті з металевими поверхнями пристрою. У результаті проведення строгих тестувань, можемо відзначити, що матеріал відеореєстратора Yi Smart Dash camera відрізняється зносостійкістю, антикорозійною стійкістю, стійкістю до високих і низьких температур. Більш важливо те, що пристрій має сонцезахисне покриття, не містить отруйних речовин, не має специфічних запахів і є екологічно безпечним, а високоякісний об'єктив «вловлює» кожну дрібницю.

Точні технології, чудові характеристики

Щоб поєднати потужні функції з високим рівнем безпеки, наші інженери і дизайнери разом з фахівцями з Німеччини, Тайваню, Японії ретельно працювали над розробкою конструкції і кожної деталі пристрою. Для фарбування корпусу ми використовували спеціальний якісний PU лак з захистом від ультрафіолетових променів, поєднали стійкі до загоряння SABIC і PC / ABS матеріали, спроектували спеціальний дизайн для кращої конвекції повітря та охолодження відеореєстратора, а також вибрали передові високотехнологічні компоненти і оснастили ними Yi Smart Dash camera.

 • Лінзи високого дозволу 6G.
 • Високопродуктивний світлочутливий компонент 4.0V / Lux-sec.
 • 2.7 "дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 16: 9 LCD.
 • Спеціальний двоядерний чіп (вбудована технологія низького енергоспоживання DSP).

Yi Smart Dash camera відеореєстратор для автомобіля

Підтримка Smart системи ADAS - допомога в управлінні і запис руху.

Два кольори на вибір: шампань / сірий.

Yi Smart Dash camera

Краще співвідношення ціни и якості

Разом з нашими (китайскими) інженерамі и дизайнерами, над Yi Smart Dash camera такоже працювать фахівці з Німеччини, Тайваню и Японии. У результаті командної роботи, ми создали неймовірний Yi Smart Dash camera, Який, крім своих високих характеристик и передових технологій, відрізняється прекрасним співвідношенням ціни и якості.

6G дисплейне скло об'єктива + інфрачервоний світлофільтр

Температуростійкість, чисте та чітке зображення

Об'єктив Yi Smart Dash camera відеореєстратора складається з шести спеціальніх оптичних лінз у поєднанні з інфрачервонім світлофільтром, Які забезпечують широкий кут Огляду 165°. Завдяки високоякісному об'єктиву, зображення залишається чітким і чистим як при денному записі відео, так і під час нічної зйомки.

Апертура F / 1.8.

Якісна нічна зйомка.

Апертура об'єктива сприймає максимальну кількість світла, чим більше прохідність світла, тим більше якісне зображення в умовах низької освітленості. Апертура F / 1.8 Yi Smart Dash camera відеореєстратора для автомобіля показує, що співвідношення діафрагми об'єктива відносне апертури 1 / 1,8. Теоретично, збільшення кількості вхідних променів світла ускладнює дизайн пристрою, його вага і в кілька разів збільшує витрати на виробництво. У нашому ж випадку, збільшення діафрагми об'єктива майже не вплинуло на вартість відеореєстратора.

Датчик зображення Aptina AR0230 від американської компанії-постачальника

Ми використовували світлочутливу матрицю Aptina AR0230 з динамічним інтервалом (HDR) від передової американської компанії-постачальника електроніки ОNSEMI, якої становить 1 / 2.7 "дюйма. Він допомагає створити високоякісне відео зі швидкістю запису (HD) 1080p 60fps. Підтримка HDR відео надає оптимізацію компенсації руху, оптимальний алгоритм локального відображення колірних відтінків (ALTM) і цифрове бічне переповнення (digital lateral overflow, DLO), зменшуючи спотворення зображення і оптимізуючи передачу кольору HDR.

Матриця світлочутливих пікселів

Yi Smart Dash camera відеореєстратор оснащений високоякісним світлочутливим датчиком 4.0V / Lux-sec з розміром пікселів 3.0x3.0μm, завдяки чому якість нічної зйомки, в порівнянні зі звичайними відеореєстраторами, краще в два рази.

Унікальний 40nm чіп

Для Yi Smart Dash camera відеореєстратора ми вибрали новий спеціальний 40nm A12 чіп - високоефективний двоядерний CPU + DSP процесор, який робить можливим запис відео ADAS + 1296P30 / 1080p 60fps. Передова технологія стиснення відео H.264 низького енергоспоживання дозволяє записувати більше годин відео на обмежений простір пам'яті. Технологія низького енергоспоживання DSP надає швидку обробку зображень, високу продуктивність і безпеку.

2.7 "дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 16:9

4 кнопки - попередній перегляд, більш зручне управління

Yi Smart Dash camera оснащений 2.7 "дюймовим широкоформатним РК-дисплеєм із співвідношенням сторін 16: 9 LCD, для зручного попереднього перегляду і відтворення відео. Насичені кольори (960 × 240 пікселів), якісне зображення, хороший динамічний відгук, відсутність перешкод, кут огляду досягає 165º. 4 зручні функціональні кнопки, завдяки яким ви з легкістю зможете управляти відеореєстратором.

Друге покоління e-HDR

Чітке і якісне зображення незалежно від різних несприятливих умов - в'їзд в тунель, виїзд з підземної автостоянки або інші обставини, при яких присутні сильно затемнені і занадто освітлені місця. Технологія широкого динамічного діапазону e-HDR, в порівнянні із звичайною WDR технологією, збільшує динамічний діапазон на 25%.

Full HD 1080P 60fps відео

Зйомка відео з високою частотою кадрів, дозволяє захопити найдрібніші деталі, тому при проведенні спортивних змагань часто використовуються передові пристрої швидкісного запису відео, для подальшого перегляду і винесення будь-яких суддівського рішення. Під час запису руху автотранспортного засобу, звичайні відеореєстратори, з підтримкою відео 30fps, можуть мати певні похибки, загальмованість відео. Yi Smart Dash camera підтримує Full HD 1080P 60fps відео, тому при русі автомобіля на великій швидкості, відеореєстратор записує відео з усіма дрібними подробицями, яке в подальшому може бути використано як доказ, у разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди, або як відеозапис чудових пейзажів.

Надвисокий дозвіл 1296р UHD

Щільність пікселів надвисокої роздільної здатності 1296 р UHD, у порівнянні зі звичайним 1080р відео, вище на 44%, тому зображення стало набагато якісніше.

 • Звичайне дозвіл 1080р
 • Надвисокий дозвіл 1296р UHD

Smart система ADAS

Вбудована технологія, яка допомагає водієві в управлінні транспортного засобу і збільшує рівень безпеки під час керування автомобілем. Сучасні алгоритми розпізнавання зображень, визначення дорожньої розмітки та зміщення транспортного засобу з неї в режимі реального часу, контроль дистанції між транспортними засобами та голосове попередження водія про виникнення небезпечних ситуацій на дорозі.

Автоматичний перезапис старих даних

Безперервний відеозапис. Якщо карта пам'яті переповнена, система автоматично видаляє старі дані. В результаті, відеореєстратор фіксує кожну секунду, без будь-яких збоїв, не загубивши жодного миті.

Звичайна запис

Підтримка Full HD 1080P30 / 60fps відео, а також підтримка відео надвисокої роздільної здатності 1296р UHD. Запис кожної миті при русі автомобіля на великій швидкості.

Запис в екстрених випадках

При зіткненні або різкому гальмуванні автомобіля, відеореєстратор автоматично включає запис екстреного випадку, щоб зафіксувати реальні події, у разі подальших розглядів між учасниками дорожньо-транспортної пригоди.

Датчик наголоси

Запис відео в екстрених випадках, при зіткненні або різкому гальмуванні автомобіля. Датчик також фіксує силу удару (слабку, середню, високу).

Функція запису

Функція включення / вимикання відеозапису, захист конфіденційності особистих даних.

Красивий і модний зовнішній дизайн

Використання якісного PU лаку для фарбування корпусу, приємні тактильні відчуття при контакті з металевими поверхнями пристрою. У результаті проведення строгих тестувань, можемо відзначити, що матеріал відеореєстратора Yi Smart Dash camera відрізняється зносостійкістю і є екологічно безпечним.

Амортизація і вогнестійкий матеріал

Використання стійких до загоряння SABIC і PC / ABS матеріалів, які характеризуються зносостійкістю, антикорозійною стійкістю, захистом від ультрафіолетових променів, високою ударною міцністю, стійкістю до високих / низьких температур. Тому, в результаті тривалого користування, навіть при впливі УФ променів, ви не виявите пожовтіння або інших ознак старіння відеореєстратора. Ми не використовували жодного гвинтика для зовнішнього корпусу Yi Smart Dash camera, а наявність антивібраційною підкладки забезпечує стабільне і надійне розташування друкованої плати, навіть під час руху транспортного засобу.

Матеріал: PC / ABS
Бренд: YI
Розмір: 74 × 52.4 × 19.4 мм
Вага, грам: 74
Фіксація: Кріплення на 3M скотчі
Джерело живлення: Автомобільний прикурювач (12-24В)
Фотооб’єктив: F1.8 велика апертура, 165 ° ультра-ширококутний об’єктив
Процесор зображення: YI A 12 двоядерний + DSP чіп, 3D шумозаглушення
Датчик зображення: 1 / 2.7 дюйма, 3,0 × 3.0μm (мікрометра), 4000mV / lux - s (ультра-чутливий датчик зображення)
Екран: 2,7 дюймовий РК (TFT) дисплей, співвідношення сторін екрану - 16: 9, дозвіл 960x240
WDR (технологія широкого динамічного діапазону): 2-го покоління, e-HDR
Ємність акумулятора: 240 мАг (літій-полімерний)
Загальна споживана потужність: ≤ 4.0 Вт
Довжина кабелю живлення: 3,5 м
Інтерфейс живлення: Micro USB (5V / 1A)
Датчик сили тяжіння: Вбудований високоточний датчик з трьома осями
Відео кодування: Кодування H.264, MP4 формат
Підтримка додаткової пам’яті: MicroSD карти 8 - 64 Гб
Звук: Вбудований високоякісний мікрофон і динамік
Мережа: Wi-Fi 802.11n, підтримка бездротових стандартів безпеки
Бездротовий шифрування: WEP / WPA / WPA2
Матеріал корпусу: РС+ABS
Підтримка платформ: Android 4.1 або більш пізні версії і IOS 7.0 або більш пізні версії
Колір: Сірий

Завантаження…

Відгуки користувачів
Сергій, 17.11.2019
чи є можливість вибору меню українською мовою?
Адміністрація MIOT.UA 17.11.2019
Доброго дня, лише англійська.
Владимир, 25.10.2019
Добрый день, можно ли его запитать через FM-трансмиттер Roidmi 3S ? Не сгорит ли он?
Адміністрація MIOT.UA 25.10.2019
Добрый день, не сгорит, можно подключать.
Александр, 08.12.2018
Скажите, стабилизатор есть в этом регистраторе? Если есть, то какой оптический или электронный? Спасибо!
Адміністрація MIOT.UA 08.12.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, нет, оптическая и электронная стабилизация не поддерживается.
Илья, 01.10.2018
Покупал регистратор 17 сентября в магазине ТЦ «Globus 2». Недоволен. Постоянно сбрасывается системное время после выключения от питания и каждый раз перед началом движения приходится настраивать время на видеорегистраторе, кроме того последний видео-ролик оказывается "битый". Во время работы от сети автомобиля не горит индикатор заряда встроенного аккумулятора регистратора. Это нормально для этой модели или брак? Хочу вернуть по гарантии. Подскажите куда его отнести - в магазин приобретения или у вас есть единая точка приема?
Адміністрація MIOT.UA 01.10.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Илья, рекомендуем провести диагностику устройства в условиях сервисного центра. По данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Илья, 04.10.2018
Спасибо, написал на емейл
Валерий, 01.07.2018
Покупал у вас данный регистратор 4 месяца назад и был полностью доволен качеством пока не началось лето. Прибор постоянно весит на лобовом стекле и от температуры расплавилась верхняя часть возле крепежа так что теперь он регистратор постоянно спадает с крепления... Жаль что к отзыву нельзя добавить фото. Является ли это гарантийным случаем? Разве регистратор не предназначен для использования летом?
Адміністрація MIOT.UA 01.07.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Валерий, к сожалению данный случай не является гарантийным.
Дмитрий, 16.04.2018
Доставили быстро, тут спасибо. Из нюансов: 1. На коробке небольшие потертости, наклейки пломбы или какие-то другие защиты что бы убедиться что раньше коробку не вскрывали отсутствуют. 2. На кнопках потертости, как будто использовалось ранее но защитная пленка на объективе и экране на месте, остался в непонятных сомнениях. 3. При отключении от питания за несколько минут разряжается, использовать без устройства питания не получится 4. В комплекте привезли два крепежа на липучке и 3м двусторонний скотч, это отлично!!! Но при установке на липучке сразу сломался механизм (мощная прижимная пружина и хлипенький пластик который ее натягивает)
Святослав, 21.03.2018
Чи бувають для цього відеореєстратора бокси для використання на мотоциклах?
Адміністрація MIOT.UA 21.03.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Святослав, не підскажемо, в нашому магазині подібних боксів у наявності не має.
Іван, 14.11.2017
Картинка справді ФулХД, зроблений наче якісно, вже кілька місяців користуюсь.
Адміністрація MIOT.UA 15.11.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Іван, дякуємо за відгук, приємного користування :)
Артем, 12.10.2017
Хочу поделиться впечатлениями: 1. Картинка не плохая, но ожидал большего: так мой редми 4 про ночью снимает значительно лучше - меньше шумов и лучше выбирает экспозицию (номера видны, а с регистратора все белое и подсвеченное в пересвет уходит). 2. Заявленные смарт функции не работоспособны: при включении их навигатор постоянно спрашивает почему мы виляем по дороге (так и не понял почему, может разметка наша ему не нравится), особенно раздражает, когда при этом на месте стоишь, а ещё требует соблюдать дистанцию безопасную (на 60 км/ч тридцать метров ему мало, а стоя в пробке метров с пяти ругается). Пришлось отключить. 3. Опять же, зачем агрегату такой большой объектив если снимает он не лучше телефона? 4. Почему так много стоит? Здоровенного сенсорного экрана нет, звонить не умеет, экспозиция неправильная, русского языка нет, смарт бесполезен. 5. Видеосъёмка приемлемая для регистратора, но есть ощущение, что китайские товарищи сяоми закушались и хотят денег исключительно за логотип получать.
Тарас, 20.06.2017
З цієї цінової категорії кращого не зустрічав. Переваги: підтримка microsd 64Gb, 1080p 60fps, кут захвату практично 180 градусів, якість картинки(світлочутливість, мало шумів), wifi функціонал. Єдиним недоліком для мене це відсутність автоматичного on/off при русі/зупинці.
Василий, 05.06.2017
В целом нормальный видеорегистратор, цена-качество. После года использования можно выделить такие плюсы: * хорошее качество записи; запись в 60 кадров вытягивает на отлично * простое меню и хорошие настройки, нет ненужного функционала * небольшие габариты, смотрится аккуратно такие минусы: * крепление адское. держится на стекле неплохо, но не для ежедневного снятия регистратора - очень неудобная защёлка. скрипит, рыпит. хочется выбросить. непонятно, что мешало китайцам сделать удобный механизм крепления * нет оф. русского или англ языка прошивки * иногда выкидывает ошибку по карте памяти (64гб), приходится вытягивать и форматировать. видео часто не перезаписывается, после того, как память забивается * на видео по итогу не фиксируется дата и время записи. будем надеяться, что исправят с последующими обновлениями
Владимир, 20.04.2017
Есть ли сертификат Укрсепро на данный регистратор
Адміністрація Mi.UA, 20.04.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Владимир, да конечно!
Володимир , 03.12.2016
як оновити прошивку на англомовну
Адміністрація Mi.UA, 05.12.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Мову можна змінити в налаштуваннях пристрою.
Борис, 18.11.2016
Здравствуйте. три раза писал отзыв - тут https://www.xiaomi.ua/dvr/yi-smart-international-edition-gray/ так и не опубликовали. Я спрашивал: 1- почему при покупке мне никто не презентовал карту памяти, а продали 2- одинарная зарядка в прикуриватель - это новая комплектация?
Адміністрація Mi.UA, 20.11.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Борис, карта памяти, к данному устройству, в подарок уже не идет, срок акции истек. На сайте уже исправлено. Спасибо за замечание. Комплект поставки оригинальный.
Длугош Володимир, 17.11.2016
Реэстратор забрав выдправили все без проблем. 1. Чому зарядне на один порт USB а не на два 2. Кронштейн аж ніяк не тяне на якість фірми, а так собі. Купував в вас бо ви найофіційніший магазин Чекаю пояснень
Адміністрація Mi.UA, 18.11.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Володимир, комплект поставки оригінальний.
Адміністрація Mi.UA, 11.11.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. В нашому магазині Ви можете зробити замовлення на модель Yi Smart Car International Edition в двох кольорах. У Вашому ж розумінні, Ви назвали дві моделі, але то є позначення однієї і тієї ж моделі. Акція на карту пам'яті діє тільки при замовленні з нашого складу в місті Києві та на замовлення з Китаю не розповсюджується.
Андрій , 10.11.2016
Я так зрозумів що є 2 види реєстраторів Yi Smart Dash і ще Yi Car DVR ? В чому їхня різниця і яку модель можна купити в вас? Зараз в Вас діє акція +карта 16Гб, якщо я закажу з складу в китаї то мені теж прийде карта памяті в подарок? Дякую.
Адміністрація Mi.UA, 08.11.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Михаил, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81 e-mail: [email protected]
Михаил, 07.11.2016
Добрый вечер. После подключения Android телефона к камере, можно ли привязать GPS с телефона к записи видио.
Адміністрація Mi.UA, 18.10.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Alex, в комплекте идет только липучка.
Alex, 17.10.2016
В комплекте идет только липучка, присоски к стеклу нет? В некоторых обзорах он идет с присоской... Есть ли такой вариант у вас?
Максим, 09.02.2017
Не идет он в некоторых обзорах с присоской. Вообще нету обзоров, где в комплектации была бы присоска.
Роман, 18.07.2017
Є з присоскою, це китайська версія, в інтернаціональній ліпучка
Адміністрація Mi.UA, 06.10.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Евгений, отличия только в цвете.
Евгений, 05.10.2016
А чем отличается Серый регистратор от Золотого? Смотрю вроде, характеристики одинаковые...Только цветом и ценой?
Адміністрація Mi.UA, 29.09.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Нет, карту памяти нужно покупать дополнительно.
Валерий, 28.09.2016
День добрый.Регистратор имеет в комплектации карту памяти?спасибо.
Адміністрація Mi.UA , 01.08.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Зарядное устройство, которое идёт в комплекте, имеет один USB выход.
Мар'ян, 29.07.2016
Зарядний пристрій в комплекті має два USB виходи чи один?
Додати коментар