Захисна плівка до смартфонів Xiaomi Mi5 Original 2 шт

Оригінальна захисна плівка Xiaomi для флагмана МІ5 має високий коефіцієнт пропускання з товщиною всього лише 0.14 мм, щоб відновити справжній колір екрану. До 92% кольору створює приємний ефект для ваших очей. Покриття сприятливо впливає на ваш зір, так як поглинає шкідливе випромінювання. РЕТ матеріал настільки еластичний, що його можна навіть зігнути, але при цьому твердість дуже висока. Тому екран вашого смартфона буде надійно захищений від подряпин і ударів, а також інших механічних пошкоджень, що сприяє зносостійкості. Плівка ідеально підходить для смартфона, і акуратно прилягає до екрану, встановити її не складе особливих труднощів. Також на ньому не залишається відбитків пальців, плівка має пило - та вологовідштовхувальні властивості. У цьому наборі для вас представлені відразу дві захисні плівки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Захисна плівка для смартфонів Xiaomi Mi5 Original 2 шт

Оригінальна захисна плівка Xiaomi для флагмана МІ5 має високий коефіцієнт пропускання з товщиною всього лише 0.14 мм, щоб відновити справжній колір екрану.

До 92% кольору створює приємний ефект для ваших очей. Покриття сприятливо впливає на ваш зір, так як поглинає шкідливе випромінювання. РЕТ матеріал настільки еластичний, що його можна навіть зігнути, але при цьому твердість дуже висока. Тому екран вашого смартфона буде надійно захищений від подряпин і ударів, а також інших механічних пошкоджень, що сприяє зносостійкості.

Плівка ідеально підходить для смартфона, і акуратно прилягає до екрану, встановити її не складе особливих труднощів. Також на ньому не залишається відбитків пальців, скло має пило - та вологовідштовхувальну дії.

Тип: Захисна плівка
Бренд: Mi
Кількість: 2
Сумісність: Xiaomi Mi5
Додатково: Пилонепроникність, стійкість до подряпин, анти-відбитки пальців