Змішувач для умивальника Xiaomi DiiiB DXMP003 Balck 213*52*189mm

Особливістю багатофункціонального змішувача DiiiB DXMP001, є можливість перемикання двох режимів подачі води, включаючи звичайний режим та режим душа.

Зокрема, користувачам просто потрібно натиснути кнопку в нижній частині крана, щоб швидко переключати між двома режимами розпилення.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

2 режими подачі води

DiiiB DXMP001 - зручний сучасний змішувач з підтримкою перемикання режимів подачі води.

Змішувач для умивальника DiiiB DXMP003 крупним планом

Звичайний режим призначений для більш «концентрованої» подачі води для регулярного використання в повсякденному житті: для вмивання, миття продуктів та посуду і т.ін.

Змішувач для умивальника DiiiB DXMP003 на раковині

Режим душа призначений для більш широкої області розпилення, можна використовувати для чищення зубних щіток, стільниць, купання, масажу шкіри голови.

Змішувач для умивальника DiiiB DXMP003 подача води

Інтуїтивно зрозуміле управління за допомогою кнопки

Змішувач DXMP001 має дуже делікатний дизайн, в нього вбудована нова функція розпилення, надзвичайно цікава і унікальна. При натисканні на вбудовану кнопку над краном розпорошується стовп води.

Змішувач для умивальника DiiiB DXMP003 кнопка управління

Цей режим розпилення має більш сильне розпилювальне зусилля, що робить його зручним для миття предметів з більшим ніж кран розміром. Крім того, ця функція також може бути використана для полоскання рота, щоб ви недоторкалися безпосередньо до крану.

Змішувач для умивальника DiiiB DXMP003 перемикання режимів

Розширення області використання

Змішувачі DiiiB призначені не тільки для фіксованого конструкції, як традиційні крани, а й для додавання прихованих шлангів, які в будь-який час збільшують довжину крана. Така конструкція дозволяє користувачам уникнути незручностей від того, що кран занадто низький, простір обмежений, а це в свою чергу викликає втому плечей та шиї, бризки потрапляють на одяг і т.ін.

Змішувач для умивальника DiiiB DXMP003 ллє воду на підлогу

Багатофункціональний змішувач DXMP001 з гнучкою конструкцією також розширює діапазон очищення, дозволяючи користувачам легше чистити простір навколо змішувача.

Змішувач для умивальника DiiiB DXMP003 миє голову

Якісна конструкція

Відстань між ручкою і основним корпусом становить всього 1,5 мм для більш швидкого відкривання, при цьому зводиться до мінімуму можливість забруднення, та й чиститься він досить легко. Багатоцільовий змішувач DiiiB проходить 22 передових процеси виробництва та випробування.

Смеситель для умывальника DiiiB DXMP003 конструкция

Інтегрований фільтруючий елемент

Змішувач DiiiB DXMP001 також оснащений якісним фільтром для ефективного очищення води від різних домішок.

Смеситель для умывальника DiiiB DXMP003 вид сбоку

Дизайн продуманий до дрібниць

Багатофункціональний змішувач DiiiB DXMP001 має вишуканий дизайн продуманий до дрібниць, що дозволить йому прекрасно вписатися в будь-який інтер'єр.

Смеситель для умывальника DiiiB DXMP003 установка

Проста установка

Змішувач DiiiB використовує передові технології для надзвичайно простої установки, яка займає лічені секунди. Діаметр отвору під змішувач φ33 ~ 38 мм, центр крана розташований на відстані більше 40 мм від стіни, що підходить для більшості будинків і квартир.

Смеситель для умывальника DiiiB DXMP003 наполняет сосуд водой

Тип: Змішувач для умивальника
Бренд: DiiiB
Модель: DXMP003
Матеріали: Цинковий сплав, поліпропілен, ABS-пластик
Розмір виробу: 213 х 52 х 189 мм
Висота розпилення: 106 мм
Діаметр отвору: 33-38 мм (центр крана знаходиться на відстані більше 40 мм від стіни)
Вага: 1.6 кг

Завантаження…