Захисна плівка Nillkin XIAOMI Super Clear Anti-fingerprint Redmi Note 5A

Доставка

Звичайна ціна

Захисна плівка Nillkin для смартфона Redmi Note 5A здатна захистити екран смартфона від подряпин і потертостей. Чудова передача кольору створить приємний ефект для ваших очей. Плівка ідеально підходить до смартфонів Redmi Note 5A акуратно прилягаючи до екрану.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Високий показник проникності захисної плівки, сприяє відмінній видимості, що не створить дискомфорту при використанні мобільного девайса. Захисна плівка настільки еластична, що її можна зігнути. Вона забезпечить ефективний захист від потертостей та подряпин.

Захисна плівка Nillkin XIAOMI Super Clear Anti-fingerprint Redmi Note 5A демонстрація чіткого зображення

Відсутність відбиваючого ефекту надає додаткову перевагу та комфорт при використанні захисної плівки в якості захисту дисплея вашого гаджета. Захисна плівка, має досить тонку структуру, яка не завадить при роботі з чутливий сенсором вашого девайса та істотно не відіб'ється на якості зображення.

Захисна плівка Nillkin XIAOMI Super Clear Anti-fingerprint Redmi Note 5A вирізи під камеру і кнопку управління

Плівка не стане перешкодою природного відображення картинки, що забезпечить комфортну роботу з мобільними додатками. Завдяки застосуванню безклеєвої технології фіксації, плівки досить надійно кріпляться на екран і не залишають слідів, при її демонтажі.

Защитная пленка Nillkin XIAOMI Super Clear Anti-fingerprint Redmi Note 5A крупным планом

Сумісність: Redmi Note 5A
Бренд: Nillkin
Особливості: Пилонепроникність, стійкість до подряпин і ударів
Розмір: 149.4 х 72.6 мм