Захисне скло 9H ColorWay Xiaomi Mi Mix 2

Захисне скло ColorWay для флагмана Mi Mix 2 має дуже високий коефіцієнт пропускання світла, не впливаючи на кольори екрану. Скло має покриття антиблікове покриття. Твердість захисного скла становить 9Н, що визначає його стійкість до подряпин і ударів.

Завдяки олеофобному покриттю скло володіє хорошими вологовідштовхувальними характеристики і запобігає появі відбитків пальців на поверхні екрану.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Глянсове захисне скло "стане на захист" дисплея вашого мобільного девайса. Скло володіє хорошими характеристиками міцності та завдяки високому показнику твердості (9H) - забезпечить надійний захист екрану від потертостей і подряпин.

Скло 3D має загнуту форму і повністю покриває екран смартфона. Саме через повного покриття дисплея, виріб може бути несумісним з окремими видами чохлів, які частково стикаються з поверхнею екрану через більш щільне прилягання - можуть порушити фіксацію скла по краях.

Зі склом ColorWay екран вашого смартфона буде надійно захищений від подряпин і ударів, а також інших механічних пошкоджень. Скло ідеально підходить для смартфона Mi Mix 2.

Захисне скло 9H ColorWay Xiaomi MIX 2 характеристики

Захисне скло 9H ColorWay Xiaomi Mi6 3D White характеристики

Тип: Захисне скло
Бренд: ColorWay
Сумісність: Mi Mix 2
Міцність: 9H
Товщина: 0.33 мм
Ширина: 67.2 мм
Висота: 143 мм
Додатково: Стійкість до подряпин і ударів, не впливає на яскравість, чутливість і перенесення кольорів дисплея, проста установка без бульбашок повітря
Комплектація: Загартоване скло, серветка з мікрофібри, волога і суха серветки в індивідуальній упаковці, пиловидаляючі клейкі стікери, інструкція з установки