Загартоване захисне скло Nillkin H+G-SP XM до смартфонів Xiaomi Mi4i/c

AGC матеріал скла і HARVES нанотехнологія створили відмінне загартоване скло. Воно має відмінний пропускний коефіцієнт та відновлює початкові кольори екрану. Має покриття антибліку. Його твердість становить до 9Н, тобто воно ударотривке і не дряпається. Поверхня вкрита тонким нанометровим стійким до пилу і масляних рідин шаром, щоб відбитки ваших пальців не залишалися на екрані, також ефективно запобігає фільтрації ультрафіолетових променів. Його товщина становить всього 0,33 мм з точною технологією різання за допомогою ЧПУ. Екологічне силіконове покриття сприяє швидкій адсорбції і може бути повторно використаний після очищення.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Загартоване захисне скло Nillkin Xiaomi Mi4i/c

AGC матеріал скла і HARVES нанотехнологія створили відмінне загартоване скло. Воно має відмінний пропускний коефіцієнт та відновлює початкові кольори екрану. Має покриття антибліку. Його твердість становить до 9Н, тобто воно ударотривке і не дряпається.

Поверхня вкрита тонким нанометровим стійким до пилу і масляних рідин шаром, щоб відбитки ваших пальців не залишалися на екрані, також ефективно запобігає фільтрації ультрафіолетових променів. Його товщина становить всього 0,33 мм з точною технологією різання за допомогою ЧПУ.

Екологічне силіконове покриття сприяє швидкій адсорбції і може бути повторно використаний після очищення.

Тип Загартоване скло
Бренд: Nillkin
Сумісність Xiaomi Mi4i/c
Додатково Пиленепроникність, стійкість до подряпин, анти-відбитки пальців