Загартоване захисне скло PRO Xiaomi Nillkin Redmi Note 3 H+Pro-SP HM-NOTE 3

AGC матеріал скла і HARVES нанотехнологія створили відмінне загартоване скло. Воно має відмінний пропускний коефіцієнт та відновлює початкові кольори екрану. Має покриття антибліку. Його твердість становить до 9Н, тобто воно ударотривке і не дряпається. Поверхня вкрита тонким нанометровим стійким до пилу і масляних рідин шаром, щоб відбитки ваших пальців не залишалися на екрані, також ефективно запобігає фільтрації ультрафіолетових променів. Його товщина становить всього 0,2 мм з точною технологією різання за допомогою ЧПУ. Екологічне силіконове покриття сприяє швидкій адсорбції і може бути повторно використаний після очищення.

Відгуки користувачів
Настя, 01.09.2017
А на redmi note 3 pro для европейского рынка подойдёт? ( Он на пару мм. Длиннее китайской версии.
Александр, 31.05.2017
Края стекла 2,5D?
Всі відгуки

Загартоване захисне скло PRO Nillkin Redmi Note 3

AGC матеріал скла і HARVES нанотехнологія створили відмінне загартоване скло. Воно має відмінний пропускний коефіцієнт та відновлює початкові кольори екрану. Має покриття антибліку.

ого твердість становить до 9Н, тобто воно ударотривке і не дряпається. Поверхня вкрита тонким нанометровим стійким до пилу і масляних рідин шаром, щоб відбитки ваших пальців не залишалися на екрані, також ефективно запобігає фільтрації ультрафіолетових променів.

Його товщина становить всього 0,2 мм з точною технологією різання за допомогою ЧПУ. Екологічне силіконове покриття сприяє швидкій адсорбції і може бути повторно використаний після очищення.

Тип Загартоване скло
Бренд: Nillkin
Сумісність Redmi Note 3
Додатково Пиленепроникність, стійкість до подряпин, анти-відбитки пальців
Відгуки користувачів
Настя, 01.09.2017
А на redmi note 3 pro для европейского рынка подойдёт? ( Он на пару мм. Длиннее китайской версии.
Адміністрація Mi.UA, 01.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Настя, нет.
Александр, 31.05.2017
Края стекла 2,5D?
Адміністрація Mi.UA, 31.05.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, нет, прямые.
Denis, 28.05.2017
Здравствуйте, вот я хотел бы спросить, вот когда ты заказываешь товар из Китая, как он приходит, он приходит тебе на новую почту, или тебе под дом подвезут, и сколько нужно платить за доставку?
Адміністрація Mi.UA, 29.05.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Denis, подробную информацию о доставке заказов найдете здесь: https://miot.ua/profitably/delivery/
Анна, 10.02.2017
Redmi Note 3pro подойдет?
Никита, 24.03.2017
Вообще да, так как Note 3 и Note 3 pro, по дизайну абсолютно идентичные
Додати коментар