Записна книжка Xiaomi Mi Notepad Multifunctional White

  • Білий
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Записуйте важливі події, думки, ідеї та фіксуйте корисні і важливі дані в елітну записну книжку Mi Notepad Multifunctional.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Записна книжка Mi Notepad Multifunctional White

Записуйте важливі події, думки, ідеї та фіксуйте корисні і важливі дані в елітну записну книжку Mi Notepad Multifunctional.

Записна книжка Mi Notepad Multifunctional на тлі аксесуарів

Обкладинка записної книжки виконана з PU-шкіри (характеризується прекрасними властивостями зносостійкості, стійкості до впливів низьких і високих температур і т.ін.), яка за якістю практично не поступається навіть натуральній шкірі і має витончений зовнішній вигляд.

Записна книжка Mi Notepad Multifunctional матеріал

Особливий папір

В процесі виробництва папір оброблялася 10 разів. В результаті технологічних процесів вдалося досягти ідеальної гладкості паперу, завдяки чому олівець / ручка буде немов "ковзати" по ній. Білий колір паперу - не створюватиме дискомфорту для очей.

Записна книжка Mi Notepad Multifunctional в розкритому вигляді

Кілька варіантів розмітки

У блокноті, як правило, фіксують різнопланові завдання, які можуть стосуватися роботи, навчання, відпочинку і т.ін. Саме тому блокнот має кілька різновидів розмітки полів. На аркушах без розмітки - можна писати вірші, записувати думки, креативні ідеї, ілюструвати побачене. Листи в сітку зручно використовувати для фіксації особистих планів, а листи в лінійку - чудово підійдуть для запису контактної інформації колег по роботі, друзів і т.ін.

Записна книжка Mi Notepad Multifunctional розмітка сторінок

Приємний сюрприз

Купуючи записну книжку Mi Notepad Multifunctional, Ви отримуєте п'ять листів з вельми веселими і барвистими картинками, які допоможуть вам розділити сторінки за характеристиками важливості інформації, здоров'я, святкових подій, важливих ділових зустрічей, відпустки і т.ін.

Записна книжка Mi Notepad Multifunctional листи з наклейками

Класичні забарвлення

Блокнот поставляється в чорному і білому кольорі і має приємну матову текстуру. Стильний дизайн щоденники дозволить підкреслити Ваш імідж.

Записна книжка Mi Notepad Multifunctional забарвлення

Приємним доповненням до щоденника Mi Notepad Multifunctional стане кишеня виконана з досить щільного картону, а також спеціальна стрічка і гумовий фіксатор, яка виконує ф-цію закладки, щоб ви зберегли важливу інформацію.

Записна книжка Mi Notepad Multifunctional на тлі інших предметів

Записна книжка Mi Notepad Multifunctional текстура і особливості дизайну

Найменування: Нотатки Mi Notepad Multifunctional White
Бренд: Mi
Модель: YPV4006CN
Тип: Блокнот / Нотатки / Щоденник
Розмір: 220х150 мм
Кількість сторінок: 160
Матеріал: PU-шкіра
Колір: Білий