Захисна матова плівка Xiaomi Nillkin Whole Set Version для смартфонів Mi Max

Захисна матова плівка виробництва Nillkin, розроблена спеціально для смартфонів Mi Max. Вона не тільки забезпечить дисплей пристрою стійким захистом від подряпин і слідів дотиків пальців (відбитків), але й вбереже ваші очі від надмірно яскравого LED-випромінювання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Захисна матова плівка виробництва Nillkin, розроблена спеціально для смартфонів Mi Max. Вона не тільки забезпечить дисплей пристрою стійким захистом від подряпин і слідів дотиків пальців (відбитків), але й вбереже ваші очі від надмірно яскравого LED-випромінювання.Nillkin Matte Film Mi Max основний

Цей корисний аксесуар від відомого китайського виробника створений із сучасних матеріалів, з застосуванням нано-обробки. Що особливо цікаво - зручна та надійна матова плівка забезпечує захист, як самого смартфона, так і його користувача.
Вся справа в тому, що спеціальне покриття плівки, по-перше, забезпечує захист екрану Mi Max від бруду, пилу, поту і слідів дотиків пальців (відбитків), а по-друге, оберігає очі власника від надмірної яскравості LED-випромінювання. Плюс захист від відблисків, який дозволяє дивитись на екран смартфона без дискомфорту навіть в яскравий сонячний день.Nillkin Matte Film Mi Max подряпини
Таким чином, дисплей пристрою залишається чистим, а зір власника - захищеним. Ніякої сухості або втоми очей!
Так, і не дивіться на те, що плівка досить тонка - завдяки своїй підвищеної твердості вона успішно протистоїть випадковим зовнішнім впливам, а значить - дратівливих подряпин на дисплеї можна не боятись!

Тип: Захисна матова плівка
Бренд: Nillkin
Сумістність: Mi Max
Додатково: Пиленепроникність, стійкість до подряпин, анти-відбитки пальців