Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Mug Black 300ml

  • Чорний
  • 14 днів

Доставка

У магазині.
Безкоштовно

Поділ листя від води робить заварювання ще простіше

З незвички заварювання чаю з листя може викликати масу питань і проблем. Наприклад, що робити, якщо з водою в рот намагаються потрапити листя? Щоб приборкати невгамовні листочки та полегшити процес заварки була створена термокружка Pinztea з роздільними секціями для води і листя. З ним заварити і випити чаю буде не складніше, ніж випити води!

Окремий відсік для контролю міцності

На місці кришки можна встановити спеціальну заварювальну баночку для листя. Вона пропускає всередину воду, але не випускає листя, так що Ви можете добитися ідеальної для себе міцності заварювання чаю.

Приваблива нестаріюча форма

Для створення образу своїх продуктів Pinztea запрошує незалежних дизайнерів, здатних втілити в простий, але у витонченій формі сучасну молодіжну естетику. Унікальний та свіжий стиль по достоїнству оцінять користувачі різного віку.

Ергономічна форма зручно лежить в руці

Матеріали термокружки приємні на дотик, а її форма спеціально виконана з вигином всередину для комфортного утримання. Більш того, форма вигину розроблялася з особливою ретельністю з урахуванням кута та сили утримання для забезпечення міцної посадки.

Міцні та герметичні кріплення

Заварювальним термосом Pinztea дуже легко користуватися — досить засипати чайне листя в спеціальну баночку і залити гарячу воду в саму термокружку, після чого зібрати всі воєдино і перевернути догори ногами, щоб почати заварювання.

Пропускає, але не випускає воду

Для простого контролю міцності заварювання всі елементи щільно та герметично з'єднані один з одним, дозволяючи уникнути небажаного протікання.

Для автоматичної фільтрації чаю

Між відсіком для води і відсіком для чаю встановлена ​​спеціальна фільтруюча перегородка, що пропускає воду після закінчення заварювання. Щоб повернути воду всередину термокружки, досить нахилити її на 45°.

Захищає кухоль від ударів, а руки — від опіків

Кружка виконана з двох елементів — зовнішньої камери з АБС-пластика і скляної внутрішньої камери. Вона не тільки зовні красивий, але і внутрішньо продуманий, оскільки може витримати як високу температуру, так і сильні удари.

Безпечні матеріали гарантують якість

Кожен матеріал для термокружки Pinztea — пластик, силікон, скло і нержавіюча сталь — проходить суворий відбір, щоб гарантувати відсутність шкідливих речовин і тривалий термін служби.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Термос
Бренд: Pinztea
Матеріали: АБС-пластик, силікон, скло та нержавіюча сталь
Розміри: 71 х 71 х 241 мм
Об'єм: 300 мл
Вага: 455 г
Колір: Чорний