Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Mug Black 300ml

  • Чорний

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Поділ листя від води робить заварювання ще простіше

З незвички заварювання чаю з листя може викликати масу питань і проблем. Наприклад, що робити, якщо з водою в рот намагаються потрапити листя?

Щоб приборкати невгамовні листочки та полегшити процес заварки була створена термокружка Pinztea з роздільними секціями для води і листя. З ним заварити і випити чаю буде не складніше, ніж випити води!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Окремий відсік для контролю міцності. Приваблива нестаріюча форма.

На місці кришки можна встановити спеціальну заварювальну баночку для листя. Вона пропускає всередину воду, але не випускає листя, так що Ви можете добитися ідеальної для себе міцності заварювання чаю.

Для створення образу своїх продуктів Pinztea запрошує незалежних дизайнерів, здатних втілити в простий, але у витонченій формі сучасну молодіжну естетику. Унікальний та свіжий стиль по достоїнству оцінять користувачі різного віку.

Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Mug 300ml білого та чорного кольору

Ергономічна форма зручно лежить в руці

Матеріали термокружки приємні на дотик, а її форма спеціально виконана з вигином всередину для комфортного утримання. Більш того, форма вигину розроблялася з особливою ретельністю з урахуванням кута та сили утримання для забезпечення міцної посадки.

Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Mug 300ml заваркою вниз

Міцні та герметичні кріплення

Заварювальним термосом Pinztea дуже легко користуватися — досить засипати чайне листя в спеціальну баночку і залити гарячу воду в саму термокружку, після чого зібрати всі воєдино і перевернути догори ногами, щоб почати заварювання.

Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Mug 300ml із відкритою кришкою

Пропускає, але не випускає воду. Для автоматичної фільтрації чаю.

Для простого контролю міцності заварювання всі елементи щільно та герметично з'єднані один з одним, дозволяючи уникнути небажаного протікання.

Між відсіком для води і відсіком для чаю встановлена ​​спеціальна фільтруюча перегородка, що пропускає воду після закінчення заварювання. Щоб повернути воду всередину термокружки, досить нахилити її на 45°.

Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Mug 300ml чорного кольору

Захищає кухоль від ударів, а руки — від опіків

Кружка виконана з двох елементів — зовнішньої камери з АБС-пластика і скляної внутрішньої камери. Вона не тільки зовні красивий, але і внутрішньо продуманий, оскільки може витримати як високу температуру, так і сильні удари.

Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Mug 300ml у руці користувача

Безпечні матеріали гарантують якість

Кожен матеріал для термокружки Pinztea — пластик, силікон, скло і нержавіюча сталь — проходить суворий відбір, щоб гарантувати відсутність шкідливих речовин і тривалий термін служби.

Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Mug 300ml білого кольору

Тип: Термос
Бренд: Pinztea
Матеріали: АБС-пластик, силікон, скло та нержавіюча сталь
Розміри: 71 х 71 х 241 мм
Об'єм: 300 мл
Вага: 455 г
Колір: Чорний