Дзеркало для макіяжу Xiaomi AMIRO LUX AML004W White

  • 14 днів

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Звичайна ціна

Додати у кошик Купити в 1 клік Он-лайн кредит
Купити у розстрочку

Дзеркало для макіяжу AMIRO LUX створено для того, щоб забезпечити вам максимально правильний і комфортний макіяж. При цьому мова йде не тільки про професійний макіяж, але і про щоденний догляд за своїм обличчям.

LED-підсвічування і регулювання яскравості

Якісне освітлення також важливо при нанесенні макіяжу, як і якісне скло дзеркала, тому конструктори забезпечили AMIRO LUX спеціальним LED-кільцем, яскравість якого може досягати 1000 люкс.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Дзеркало для макіяжу AMIRO LUX

Чітке і «правдиве» відображення в дзеркалі – це запорука якісного та правильного макіяжу. Адже кожен відтінок шкіри, кожен півтон тіней або пудри, колір рум'янцю на щоках і десятки інших нюансів надзвичайно важливі для будь-якої представниці прекрасної статі.

mirror-AMIRO-LUX8-AML004W

Саме для них і було створено дзеркало для макіяжу AMIRO LUX, яке вигідно відрізняється від багатьох класичних дзеркал – воно «бачить» приблизно в 6 разів краще, тобто дозволяє вам побачити справжнє «реальне» відображення без навіть натяку на спотворення «картинки».   

Так, недарма пристрій є володарем нагороди відомого конкурсу IDEA 2017.

mirror-AMIRO-LUX8-AML004W

Регульоване LED-підсвічування і стильний корпус з ABS-пластика

Яскравість підсвічування до 1000 люкс і датчик наближення

LED-кільце забезпечує розумному дзеркалу дійсно яскраве і якісне підсвічування. Воно має 6 режимами яскравості, максимальний з яких знаходиться на рівні 1000 люкс. При цьому колірна температура підсвічування дзеркала знаходиться в діапазоні 2800 - 6000 К.  

mirror-AMIRO-LUX8-AML004W

Звичайно ж, гаджет створений надзвичайно практичним – його корпус виготовлений з міцного ABS-пластика і не менш міцного полікарбонату РС. Важлива дрібниця для тих, хто планує користуватися розумним дзеркалом довго.

mirror-AMIRO-LUX8-AML004W

Зручне, автономне та сталий

Комфортне керування пристроєм і силіконова накладка для кращої стійкості

При створенні дзеркала для макіяжу AMIRO LUX конструктори врахували масу деталей, які можуть бути важливі для користувача. Саме тому пристрій отримав зручний форм-фактор і практичну силіконову накладку, яка дозволяє пристрою міцно стояти на поверхні і не ковзати.

Для легкого і зручного регулювання яскравості підсвічування гаджет отримав відповідні кнопки управління на своєму корпусі. Ну, а для хорошої автономності розумне дзеркало було оснащений акумулятором ємністю 2000 маг. Шукали практичне і класне дзеркало для макіяжу? Ви його вже знайшли!

Назва: Дзеркало для макіяжу AMIRO LUX AML004W White
Бренд: AMIRO
LED-підсвічування: Так
Особливості:  Освітленість до 1000 люкс і колірна температура 2800 - До 6000
Кількість режимів підсвічування:  3
Потужність: 5 Вт
Ємність вбудованого акумулятора:  2000 мАч
Матеріал: Полікарбонат РС + ABS-пластик + силіконова накладка для кращої стійкості
Габаритні розміри: 320x162x77 мм
Розмір дзеркала: 201х170 мм
Вага: 600 г