Зубна щітка Doctor•B Youth Version White

Щоденний догляд за зубами

Зубна щітка Doctor•B орієнтована на якісний догляд за порожниною рота. Вона оснащена багатьма щільно посадженими щетинками розміром 0.01 мм, які здатні очистити навіть дрібні міжзубні проміжки від залишків їжі.

Якість відповідає міжнародним стандартам

Щітка виготовлена ​​з якісної сировини, що імпортується з Японії та Німеччині, відповідає багатьом міжнародним стандартам: FDA, CQC, RoHS, REACH, SGS, NQA, UKAS і має привабливий дизайн.

Метод Басса

Ключовою особливістю щіток Doctor•B, є застосування особливих щетинок і спосіб чистки під кутом 45° до осі зуба. В результаті щетинки стикаються з бічною поверхнею зуба, а також з ясенною борозенкою, що дозволяє більш ефективно видалити залишки їжі та нальоту, а також забезпечити масаж ясен*.

* Вертикальне положення щітки до осі зубів, може привести до пошкодження ясен і епітеліального прикріплення, тому дотримуйтеся рекомендованого кута нахилу - 45° до осі зуба.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Правильний догляд за зубами із зубною щіткою

Зубна щітка Doctor•B Youth Version подбає про правильний догляд за зубами. У ній використовуються нитки японської фірми Toraу, які спритно проникають навіть у найдрібніші проміжки між зубами і "дістають" звідти залишки їжі та видаляють зубний наліт.

Зубна щітка DOCTOR B крупним планом

Антибактеріальна обробка

Ручка зубної щітки оброблена іонами срібла, які надають антибактеріальний ефект і перешкоджають поширенню мікробів на її поверхні. Вона пройшла ретельний процес полірування, має приємну на дотик поверхню та вельми зручно розташовується в руці.

Зубна щітка DOCTOR B щетинки

Ретельна підготовка виробу

Зубна щітка Doctor•B Youth Version проходить безліч виробничих процесів для того, щоб кінцевий продукт був високої якості та відповідав міжнародним стандартам.

Зубна щітка DOCTOR B дівчина чистить зуби

Міцні щетинки для безпечного чищення ротової порожнини

Головка щітки має округлу форму на якій щільно закріплені щетинки Toraу, виготовлені з високоякісного поліпропілену. Данний матеріал має хорошу еластичність та сприяє безпечному використанню виробу протягом тривалого часу.

Зубна щітка DOCTOR B скріплені щетинки

Дуже тонкі щетинки

0.01 мм

Щетинки товщиною всього 0.01 мм легко проникають навіть у найдрібніші проміжки між зубами. Вони безпечні для ясен, не ушкоджують їх, не викликають кровоточивості. В процесі чистки, щетинки надають масажний ефект і покращують кровопостачання ясен.

Зубна щітка DOCTOR B очищення зубів

Doctor•B Youth Version, називається так неспроста. Метод чищення за методом Басса - це коли головка щітки розташовується під кутом 45 градусів до осі зуба, дозволяє кінцям поліпропіленових щетинок торкатися ясен і боків зуба. Це сприяє ефективному видаленню нальоту та їжі не тільки з поверхні зубів, а й з ясен.

Зубна щітка DOCTOR B вид збоку

Зубна щітка Doctor•B - це ваш «друг», який подбає про красу та здоров'я ваших зубів.

Зубна щітка DOCTOR B елементи дизайну

Зубна щітка DOCTOR B елементи дизайну посмішка

Тип: Мануальна зубна щітка
Бренд: DOCTOR B
Призначення: Для загального користування
Модель: MB03GR030101
Матеріал: Поліпропілен (PP)
Товщина щетинок: 0.01 мм
Розмір упаковки: 205 х 32 х 19,5 мм
Розмір продукту: 186 х 12 х 15,5 мм
Вага: 11 г
Колір: Білий
Комплектація: Зубна щітка х 1