Зволожувач повітря Xiaomi SmartMi Air Humidifier 2 White LCD Pure Type

Зручний дизайн

Інтелектуальний дизайн випарного зволожувача повітря SmartMi Pure Humidifier 2 дозволяє безперервно контролювати рівень води за допомогою вбудованих датчиків, забезпечуючи оновлення рівнів води в резервуарі в режимі реального часу.

«Відчутний інтелект»

SmartMi Pure Humidifier 2 має поліпшене сенсорне управління, з відображенням інформації в режимі реального часу, в тому числі, рівень води в контейнері, вологість повітря, активний режим роботи.

Рівномірне випаровування «водного серпанку»

Лопаті зволожувача обертаються повільно та стикаються з водою, в результаті чого утворюється водна серпанок площею близько 2 м².

Щоб прискорити процес випаровування водної димки та забезпечити більш рівномірне зволоження приміщення, зволожувач має поперечний вентилятор з потужним потоком повітря. Завдяки такому принципу роботи, дрібні частинки води не будуть накопичувати на меблях та інших поверхнях.

Бактеріостатичний засіб в компонентах

Компоненти зволожувача і ємність для води виконані з практичного бактеріостатичного матеріалу, який досить ефективно пригнічує розвиток золотистого стафілококу, кишкової палички та інших бактерій.

Захист від вторинного забруднення

Навіть при низькому рівні вмісту води в резервуарі зволожувач SmartMi Pure Humidifier 2 автоматично продовжує роботу близько 8 годин. Це допоможе видалити залишкову вологу, а також позбутися від виникнення неприємних запахів, викликаних зростанням бактерій.

Великий резервуар для води на 4 л. Ефективне зволоження.

Зволожувач з продуктивністю до 260 мл/год має чотирьох літровий резервуар для води, який здатний забезпечити безперервне зволоження повітря близько 15 годин.

Дистанційне управління з будь-якого місця

Роботу зволожувача можна запланувати віддалено через додаток Mi Home /Xiaomi Home в будь-який час і в будь-якому місці для контролю зволоження вашого будинку.

Дана модель зволожувача може працювати в координації з багатьма девайсами розумного будинку, за допомогою вищевказаних мобільних додатків.

Моніторинг рівня води

Воду можна доливати під час роботи зволожувача. Smartmi Pure Humidifier 2 використовує високоточний датчик для точного відстеження рівня води в реальному часі, що дозволить вам доливати воду, при її недостатній кількості, під час роботи зволожувача.

Поділ води та електрики для більш безпечної роботи

Конструкція пристрою відокремлює електричні ланцюги (вгорі) від циркуляції води (внизу). Вбудований пристрій визначення положення запобігає контакт пальців рук з перехресним вентилятором.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Зволожувач повітря
Бренд: SmartMi
Модель: CJXJSQ04ZM
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 ГГц
Ємність резервуара для води: Близько 4 л
Рівень шуму: ⩽ 50 дБ (A)
Номінальна напруга зволожувача: 100-240 В ~, 50/60 Гц
Номінальна напруга адаптера: 12 В ⎓
Номінальна потужність: 8 Вт
Продуктивність: 260 мл/годину
Розмір: 240 x 240 x 363 мм
Вага: 4.3 кг