Адаптер (хаб) Xiaomi MiiiW HDMI/USB-C PD/USB-A3.0x3/TF/SD (MWCMA01) 7в1

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Type-C хаби, що перетворюють один порт на кілька, вже не новинка, але коштувало Xiaomi освоїти цей порт у своїй лінійці ноутбуків, як приспів і фірмовий адаптер від суббренду MiiiW. Але якщо в ноутбуках Mi звичайні USB та HDMI є, то власники MacBook та MacBook Pro скажуть MiiiW спасибі. І є за що: цей адаптер відрізняється високою якістю та містить усі потрібні роз'єми. Три порти USB 3.0, HDMI, SD, micro SD, а також ще один Type-C для зарядки, який буде особливо корисним власникам 12-дюйових MacBoook. Хаб виконаний у приємному алюмінієвому корпусі з боками з ABS-пластику та термопластичного еластомеру. Внутрішня електроніка захистить ноутбук і всі підключені аксесуари від стрибків напруги та надлишкового струму, що важливо, адже з Type-C потрібно бути обережнішим, ніж із простим USB.

Швидкісна передача даних
Оригінальна конструкція дозволяє ефективно знизити електромагнітні витоку сигналу, збільшуючи швидкість передачі файлів. Кабель дозволяє за лічені секунди передавати величезну кількість даних. За мить ви можете передати на пристрій музичні треки, відеокліпи або повнометражний фільм.

Сумісність із різними марками ноутбуків
Перехідник ідеально сумісний з Macbook та ін ноутбуками з роз'ємом Type-C. Крім того, при використанні зі смартфонами та планшетами Xiaomi, перехідник також може виконувати функції підзарядки та зчитування інформації із зовнішніх носіїв.

Дозвіл виходу 4K
Потужний багатофункціональний Адаптер MiiiW гарантує швидку та стабільну передачу зображень та відео, завдяки чому може задовольнити потреби таких вибіркових та вимогливих до дрібниць професійних дизайнерів.

Висока роздільна здатність для великих екранів
Офісний працівник часто одночасно використовує кілька додатків, через що виникає потреба в дисплеї з високою роздільною здатністю. Дозвіл виходу багатофункціонального перехідника Xiaomi Адаптер MiiiW досягає 3840х2160, завдяки чому якість зображення залишається як і високим при передачі зображення з маленького екрана на великий.

Інтелектуальне розпізнавання струму
Перехідник автоматично перемикає відповідну напругу та струм, а також підтримує протокол USB-C PD3.0. У режимі заряджання найвища потужність виходу становить 100W.

Тип Адаптери (Перехідники)
Бренд: MiiiW
Тип конектора 1 USB Type-C
Тип конектора 2 HDMI, USB, SD
Версія USB 3
Призначення Для комп'ютерів
Інтерфейси HDMI/USB-C PD/USB-A 3.0 x 3/TF/SD
Габарити 139 х 36 х 11.8 мм
Виробник MiiiW
Артикул MWCMA01
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати