Адаптер Xiaomi Mi USB-C to HDMI Adapter CUP4005CN

Mi USB-C to HDMI Adapter CUP4005CN - це досить універсальний адаптер, який об'єднує сучасні високотехнологічні та найбільш поширені порти, такі як, USB Type-C, USB 3.1 і HDMI.

Настільки широкий набір портів дозволить з легкістю об'єднати ноути Mi Book або MacBook з телевізором, павербанком і бездротовою мишею.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Якісна конструкція

Адаптер CUP4005CN виготовлений із пластику, та й, загалом, обробка пристрою досить хороша. Всі елементи конструкції виконані досить якісно та продумано.

Xiaomi Mi USB-C to HDMI Adapter (CUP4005CN) крупним планом

3 роз'єми

Адаптер обладнаний одним USB-портом і одним портом HDMI стандартного розміру. На додаток до 2 портів, розташованих на нижньому краю адаптера, на верхньому краю поруч з з'єднувальним шнуром знаходиться ще один порт USB-C, щоб підключати мережевий адаптер.

Тепер ви зможете одночасно дивитися улюблену кінокартину на ЖК-панелі і при цьому заряджати свій ноут.

Xiaomi Mi USB-C to HDMI Adapter (CUP4005CN) підключення пристроїв

Підключення широкого набору пристроїв

Адаптер сумісний з багатьма проекторами сучасного виробництва, а також підтримує можливість підключення до багатьох USB-пристроїв: клавіатури, зовнішнього жорсткого диска, мишки і т.ін.

Xiaomi Mi USB-C to HDMI Adapter (CUP4005CN) набір девайсів для поключення

Високошвидкісна передача даних

Завдяки тому, що в конструкції адаптера використовується коаксіальний кабель, швидкість передачі даних досягає вражаючого значення - 5 Гбіт / сек. Настільки висока швидкість передачі інформації забезпечується за рахунок застосування посиленою обплетення (сприяє кращому екрануванню від можливих перешкод), а також використання безкисневої міді.

Xiaomi Mi USB-C to HDMI Adapter (CUP4005CN) структура

Надійна ізоляція

В якості ізолюючого матеріалу для захисту кабелю адаптера від пошкоджень, використовується якісний та надійний PET матеріал (поліетилентерефталат).

Xiaomi Mi USB-C to HDMI Adapter (CUP4005CN) в різних ракурсах

Тип: Адаптер Mi USB-C to HDMI Adapter CUP4005CN
Бренд: Mi
Модель: CUP4005CN
Матеріал: Пластик, гума
Довжина кабелю: 15 см
Розмір: 150 х 50.3 х 11 мм
Інтерфейс: Type-C/HDMI
Колір: Білий