Ноутбук Xiaomi Mi Notebook Air 13.3" i7 8/256 GB Windows 10 (Trial) Silver

Зверніть увагу! В даному ноутбуці, встановлена демонстраційна версія ОС Windows 10.

Гарний і потужний

У нашому ноутбуці відмінно поєднуються зовнішній витончений дизайн і висока продуктивність. Тому Mi Book Air підходить не тільки для звичайного використання в будинку або офісі, але також може використовуватися для роботи з відеоредакторами або як ігровий ноутбук.

Процесор i7

Топовий швидкий 6-го покоління процесор Intel i7, прискорена робота оперативної пам'яті DDR4 RAM, PCIe SSD, дискретної відеокарти і GDDR5 відеопам'яті. Тепер ви більше не будете обирати між тонким дизайном і високою продуктивністю. У нашому пристрої ви знайдете все відразу!

Інноваційний та легкий

Mi Book Air поєднує в собі безліч інновацій: він дуже легкий, хоча має суцільнометалевий корпус, оснащений швидкісним SSD накопичувачем і поліпшеним стандартом оперативної пам'яті 8GB DDR4. Додамо сюди Dual Gigabit Wi-Fi антену та Full HD роздільну здатність екрану - 1920х1080.
Всі перераховані вище інноваційні технології роблять Mi Book Air потужним, при малій вазі. Він став ще швидше, залишаючись настільки ж «струнким».

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Kaden, 14.11.2017
Також цікавить питання про можливість поставити, чи замовити із 16ГБ озу
Адміністрація MIOT.UA 15.11.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Kaden, можливість розширення оперативної памяті в даній моделі на жаль відсутня.
Виталий П, 20.09.2017
Когда появиться новинки серии Fingerprint с видеокартами MX150?
Адміністрація MIOT.UA 21.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Виталий, ожидаем поставку в октябре.
Всі відгуки

Mi Book Air 13.3'' Silver i7

Зробити вибір на користь високої продуктивності або тонкого дизайну?

Якщо акцентувати увагу тільки на продуктивності, то екран діагоналлю 13.3 "з повнорозмірною клавіатурою та ультратонким суцільнометалевим дизайном не передбачено. У малогабаритному пристрої, як правило, не мається на увазі наявність жорсткого диска, швидкість якого вище в 3 рази, оперативної пам'яті, швидкість якої вище на 15%, і дискретної відеокарти, продуктивність якої вище в 2.1 рази. Однак в нашому пристрої все це є!
І не тільки це! Якісне захисне скло, Dual Wi-Fi антена і т.д. Mi Book Air сповнений приємних сюрпризів, яких ви навряд чи чекаєте від ноутбуків такого форм-фактору! У нашому пристрої дійсно об'єднуються витончений і тонкий дизайн з високою продуктивністю.

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 тонкий ноутбук

Ультратонкий суцільнометалевий корпус
Високоякісні деталі материнської плати забезпечують більш точну роботу пристрою. А поєднання різних технологій зробили дисплей більш тонким, при цьому кількість заряду батареї високої щільності не знизилася, хоча її обсяг порівняно зменшився. Цілий ряд застосованих інноваційних технологій дозволив створити гарний ультратонкий суцільнометалевий ноутбук високої продуктивності.
Екран діагоналлю 13.3 "з дискретною відеокартою - Вага 1.28 кг/товщина 14.8 мм.

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 ультратонкий

Покращені характеристики
У нашому ноутбуці відмінно поєднуються зовнішній витончений дизайн і висока продуктивність. Тому Mi Book Air підходить не тільки для звичайного використання в будинку або офісі, але також може використовуватися для роботи з відеоредакторами або як ігровий ноутбук.
Більш швидкий процесор Intel 6-го покоління, прискорена робота DDR4 RAM, PCIe SSD, дискретної відеокарти і GDDR5 відеопам'яті. Тепер ви більше не будете обирати між тонким дизайном і високою продуктивністю. У нашому пристрої ви знайдете все відразу!

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 потужний

Не всі ноутбуки оснащені дискретною відеокартою
Сьогодні рідко можна зустріти тонкі ноутбуки, які були б оснащені дискретною відеокартою. Але це не є неможливим. Завдяки вбудованому окремому графічному процесору, який спеціалізується на обробці зображень і 3D-іграх, продуктивність ігор покращилася в 2.1 рази. Правдоподібність, природність і анімаційні ефекти дозволяють повністю зануритися в ігровий процес.

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 дискретна відеокарта

Флагманський процесор 6-го покоління Intel Core i7
Швидкість роботи флагманського процесора 6-го покоління Intel серії «i» на 18% вище першого покоління, його споживана потужність значно знизилася, а продуктивність збільшилася. Тепер можна використовувати ноутбук навіть для монтажу 4К відео. Ноутбук з екраном діагоналлю 13.3 "оснащений процесором Intel Core i7, основна частота сягає 2.7 GHz.

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 процесор i7

Ультратонка рамка
Full HD екран

Роздільна здатність 1920х1080, чіткість зображення в 1.8 разів краще, ніж на екрані 24". Якість зображення стандартної 1080р роздільної здатності відрізняється: рамка навколо екрану Mi Book Air ще тонше, її ширина становить 5.59 мм. Високоякісне захисне скло, що не виступає за межі рамки навколо екрану, дозволяє вам повністю зосередитися на роботі з ноутбуком. Використання нових передових технологій дозволило в 4 рази зменшити відстань з повітрям між шарами екрану, в результаті зменшуються відблиски, викликані заломленням повітря. Тому, працюючи за нотбуком в приміщенні можна насолоджуватися чітким зображенням на екрані.

Твердість захисного скла - 7Н (за шкалою Мооса)
Щоб екран був міцним і стійким до подряпин, було встановлено високоякісне захисне скло, міцність якого в 3 рази перевищує міцність сапфірового скла. Твердість захисного скла за шкалою Мооса становить 7Н, що значно зменшує ризики виникнення тріщин або подряпин в результаті падіння, удару або іншого випадкового контакту пристрою з різними речами.

Ширина рамки становить 5.59 мм
На сьогоднішній день навряд чи знайдеться менший розмір корпусу ноутбука, ніж у версії 13.3 ". За основу був узятий екран з ультратонкою рамкою. Завдяки цьому легкий і витончений ноутбук запросто поміститься у вашій сумці.

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 тверде захисне скло

Батарея високої щільності
Ультратонка батарея

У ноутбуці встановлена батарея високої щільності - 578Wh/L. Об’єм батареї зменшився, але це не має негативного впливу на її щільність. В результаті час автономної роботи ноутбука становить до 9.5 годин. Підтримка технології швидкої зарядки 1С. Досить біля півгодини, щоб наполовину зарядити ноутбук. Тривалий режим очікування, технологія швидкої зарядки дозволять вам безтурботно користуватися ноутбуком вдома та під час подорожей.
Час автономної роботи ноутбука версії 13.3 "- до 9.5 ч.

Всеохоплюючий звук
AKG-динаміки від австрійського виробника аудіоелектроніки

Більшість користувачів люблять слухати музику та дивитися фільми. Тому в Mi Book Air встановлені AKG-динаміки від австрійського виробника. Одночасна робота двох динаміків забезпечує прекрасне звучання високих частот, а за низькі тони відповідає Dolby Audio ™ технологія. Прослуховуючи музику, граючи в ігри і переглядаючи фільми, насолоджуйтеся якісним звуком.

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 звук AKG

Багатий інтерфейс
Тепер ще й наявність USB-С порту

Виробники нового покоління високоякісних ноутбуків роблять свій вибір на користь USB-С порту, Mi Book Air не виняток. Даний порт має багатоцільове призначення. Ви можете використовувати його для зарядки пристрою, як відеовихід, для передачі даних, а також для підключення додаткових аксесуарів. Крім USB-С порту, ноутбук оснащений повнорозмірним HDMI портом, двома USB 3.0 портами і має роз'єм для гарнітури. Багатий інтерфейс дозволяє підключити два 4К дисплея для вашої комфортної роботи.

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 порти

Smart-адаптер, який розширює можливості ноутбука
Smart-адаптер розширює можливості ноутбука в 1.5 рази. Розширення можливості підключення до ноутбука пристроїв за допомогою двох HDMI портів і трьох USB портів. Таким чином, до ноутбука можна підключити ще більше різного професійного обладнання.

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 чудова графіка

Відсутність пароля для розблокування
Mi band в якості пароля для розблокування ноутбука

Найбільш швидким способом розблокування ноутбука є відмова від стандартного методу введення пароля. Використовуйте Mi band 2 в якості пароля для Mi Book Air. Як тільки ноутбук виявить Mi band 2, він відразу ж розблокується без будь-яких додаткових дій. Крім легкості та високої продуктивності, Mi Book Air оснащений багатьма інноваційними технологіями, розблокування за допомогою Mi band 2 одна з них.
Основні функціональні можливості
Чим більше ви користуєтеся Mi Book Air, тим більше він вам подобається
Mi Book Air поєднує в собі різні інновації: він дуже легкий, хоча має суцільнометалевий корпус, має швидкісний SSD накопичувач, покращений стандарт оперативної пам'яті 8GB DDR4, Dual Gigabit Wi-Fi антену, Full HD роздільну здатність до 1920х1080. Всі перераховані вище інноваційні технології роблять Mi Book Air більш легким, а його роботу більш швидкою та точною.
Тонше та легше
Розмір і вага ноутбука приблизно такі ж самі, як і великого журналу. Вага ноутбука з діагоналлю 12.5 "становить всього 1.07 кг. Ви легко можете носити ноутбук з собою в сумочці.

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 інноваційний

До 9.5 годин безперервного використання
Більш низьке споживання енергії, більш висока щільність батареї, більш тривалий час безперервного використання. Використовуючи даний ноутбук, не обов'язково тримати його постійно підключеним до джерела живлення.
Тиха робота, відсутність вентилятора
Використання процесора Intel Core серії m, споживана потужність якого значно нижче, а продуктивність розсіювання тепла краще. Тому всередині ноутбука немає вбудованого вентилятора.

Оптимальна конфігурація ноутбука
Чи достатньо зробити ноутбук більш тонким і легким? Це не було нашою остаточною метою. Наш ноутбук оснащений дискретною відеокартою, більш швидкісною оперативною пам'яттю і жорстким диском, має оптимальну конфігурацію. Тому можна сказати, що ноутбук всебічно оптимізований. Ігри, робота, читання та Інтернет стали швидшими.

Швидкі ігри
Чи можливо грати в ігри без дискретної відеокарти

Якість і плавність гри є дуже важливими, тому навіть такий тонкий і легкий ноутбук ми оснастили дискретною відеокартою. Вбудованому інтегрованому графічному процесору складно впоратися з великими іграми, тому ми оснастили Mi Book Air 13.3"дискретною відеокартою світового бренду NVIDIA GeForce 940MX, яка здатна виконувати складні ігрові операції та обчислення.
Дана дискретна відеокарта підтримує оновлені DirectX 12, CUDA, PhysX і інші ігрові технології, які допомагають відображати ігрові дії і почуття персонажів максимально реалістично, чудові ефекти вибухів, що підвищує продуктивність гри в 2 рази.

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 відеокарта GeForce

GDDR5 швидкісна пам'ять відеокарти
Ноутбук спеціально оснащений 1Гб відеопам'яттю стандарту нового покоління GDDR5, робота якої швидше в 3 рази і збільшує частоту кадрів при одночасному зниженні часу очікування. Це вказує на безперебійну роботу навіть під час гри в «Call of Duty» або «League of Legends».
Швидка робота
Процесор Intel ® Core ™ i7. Флагманські процесори 6-го покоління для ноутбуків

Ноутбук оснащений флагманським процесором Intel Core i7 з максимальною основною частотою 2.7GHz, тому ви легко зможете виконувати офісну роботу, творчі завдання або насолоджуватися розвагами. Завдяки двоядерному 4GB процесору ноутбук швидко реагує при одночасному відкритті ігор, музики, документів і виконанні багатьох інших завдань.
Технологічний процес 14nm не тільки більш точний, але і при одночасному підвищенні продуктивності знижує енергоспоживання. Тому ноутбук відрізняється більшою тривалістю безперервного використання.

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 приємний колір

Швидке реагування
8 Гб оперативної пам'яті, на 15% швидша технологія DDR4

Чим вище частота оперативної пам'яті, тим вище швидкість часу відгуку ноутбука. У той час, коли масові ноутбуки оснащені DDR3, у Mi Вook Air швидкісна пам'ять DDR4. Швидкість читання покращилася до 2133MHz, що на 15% більше від частоти оперативної пам'яті попереднього покоління. Більш швидкий відгук при роботі з додатками.

Швидке читання
PCIe SSD швидше SSD

Швидкість різних стандартів інтерфейсів значно відрізняється. В Mi Вook Air 13.3"ми відмовилися від основного порту ноутбуків SATA порту, а замість нього використовували більш прогресивний PCIe NVMe x 4 порт. Даний порт може розширити спочатку існуючий один канал передачі до чотирьох. Стала можливою одночасна передача більшої кількості даних, прискорення їх читання і запису. Ви хочете жорсткий диск великої ємності? Mi Book Air вже передбачив ваше бажання. В ноутбуці є слот для SSD карти розширення, що удосконалить його конфігурації.
Швидкість читання файлів у порівнянні зі звичайною SSD швидше в 3 рази, а в порівнянні з традиційним жорстким диском швидше в 15 разів. Це означає, що загальні властивості пристрою значно покращилися.

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 повноразмірна клавіатура

Швидке скачування

 • Dual Wi-Fi антена, підтримка 802.11ac
 • Dual 2х2 WiFi антена збільшує швидкість каналу передачі до 867Mbps. Це в 2 рази швидше за швидкість передачі даних за допомогою кабелю для послідовного порту.
 • 2.4/5 ГГц
 • Дводіапазонний Wi-Fi
 • 867Mbps

Максимальна швидкість низхідній передачі даних
Швидкість скачування від однієї антени в 2 рази швидше

Швидка зарядка
Ноутбук підтримує технологію швидкої зарядки. Півгодини часу досить для 50% заряду
Mi Вook Air не тільки відрізняється більшою тривалістю безперервного використання, але також підтримує технологію швидкої зарядки. Ефективність використання технології швидкої зарядки 1С на 30% вище від ноутбуків, які не оснащені цією функцією. На 30% більш швидше, ніж зарядка від технології 0.7С.

Швидке пробудження
2 секунди щоб відновити робочий режим

Скільки часу знадобиться Mi Book Air, щоб відновити робочий режим після режиму очікування? Всього мить. Завдяки високоякісному технічному забезпеченню та оптимізації, системі ноутбука необхідно всього 2 секунди, щоб пробудити його з режиму очікування.

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 сучасний

Швидка синхронізація
Безшовна синхронізація з Mi смартфоном

Ноутбук має вбудований додаток Mi синхронізації. Mi або Redmi смартфони можуть підключатися до ноутбука, а після їх швидкої синхронізації переглядайте на Mi Book Air фотографії зі смартфона, робіть замітки, перевіряйте хмарне сховище або приведіть в порядок свій список контактів.

Швидке вмикання
Встановлена демонстраційна версія Windows 10
Ви отримаєте ноутбук вже з встановленою демонстраційної системою Windows 10.

Більше, ніж просто легкість
Витонченість - це все лише одне слово, за яким ховається більше, ніж просто краса. Розмір ноутбука зменшився, він має рівномірну товщину, співвідношення сторін екрану більше, тому він з легкістю поміститься у вашій сумці. Він оснащений різними портами, які сприяють зручному використанню пристрою. Також ноутбук має повнорозмірну клавіатуру для більш зручного введення інформації. Поєднання тонкого дизайну з сучасними технологіями вказує на поліпшені характеристики ноутбука.

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 надійний

Чудова інноваційна технологія екрану
Висока якість графіки Mi Book Air залежить не тільки від дозволу Full HD. Відстань між захисним склом і дисплеєм скоротилося з 0.8мм до 0.2мм, завдяки чому зменшилася кількість відблисків, викликаних заломленням повітря. Насолоджуйтесь чітким зображенням екрану навіть при яскравому світлі. Шляхом скорочення ширини рамки, ми збільшили площу екрану. Використання твердого захисного скла створює ефект цілісного безшовного екрану.

Full HD екран

 • Плавне і насичене зображення при перегляді фільмів з високою роздільною здатністю 1080p.
 • Роздільна здатність 1920x1080
 • Широкий кут огляду 170°
 • Контрастність 800:1
 • Яскравість 300 nit
 • Захисне скло

Ми використали надійне захисне скло, яке перевищує міцність сапфірового скла. Ваш ноутбук має надійний захист. Дане скло зазвичай використовується для смартфонів, планшетів та інших пристроїв. Тепер Mi Book Air не є винятком.
Товщина скла - 0.55мм
Твердість за шкалою Мооса становить 7Н

Технологія злиття екрану
Значне скорочення відстані між шарами екрану сприяє зменшенню відблисків. Зображення на екрані стало більш яскравим та чітким.
Відстань між шарами екрану складає 0.2 мм
Повнорозмірна клавіатура з підсвічуванням
Добре спроектоване розміщення кнопок

Оскільки більшість часу ви працюєте з клавіатурою ноутбука, ми більш детально розглянули це питання. Для комфортної роботи з клавіатурою ми допрацювали кожну її деталь. Розмір кнопок ноутбука рівнозначний розміру кнопок настільної клавіатури, хід клавіш становить 1.9мм до спрацьовування. Меду кнопками збережена достатня дистанція для її комфортного використання. Хід зворотного зв'язку кнопок 1.3мм, що дозволяє здійснювати швидкі багаторазові натискання без особливих зусиль. Кожна кнопка клавіатури була протестована на витривалість. Користуючись клавіатурою вночі, можна увімкнути функцію з яскравістю 300nit. Насолоджуйтеся кожним використанням ноутбука Mi Вook Air.

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 універсальний

Більше можливостей тачпада
Підтримка мультитач, простий рух руки може замінити функції клавіатури. Під приємною скляною панеллю ми застосували ізоляційне срібне покриття, яке не впливає на чутливість тачпада. Одночасно дане покриття краще поєднується з кольором клавіатури, металевої підставки для зап'ястя тощо.

Ультратонка системна плата
Для більш високої продуктивності та збереження тонкого дизайну, для точної роботи системної плати, ми поліпшили більшість основних компонентів. Ми використовували дорожчий і надійний твердотільний конденсатор, швидшу оперативну пам'ять та інше. Всі високоякісні компоненти точно розташовані на системній платі.

CPU/GPU два вентилятора розсіювання тепла
Mi Вook Air 13.3"оснащений системою охолодження з двома вентиляторами. Кількість теплоти спочатку потрапляє в лівий вентилятор, після чого направляється і виводиться через правий вентилятор.

Багатий інтерфейс
Навіть при наявності USB-C порту, здатного до розширення, в Mi Вook Air залишаються все початкові роз'єми. Mi Вook Air 13.3"має два USB 3.0 порти для підключення зовнішніх пристроїв, повнорозмірний HDMI порт, до якого можна підключити проектори з виходом HDMI і телебачення високої точності, а також 3.5мм роз'єм для підключення гарнітури або колонок.

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 суцільнометалевий корпус

Суцільнометалевий корпус
Срібний колір і колір металу на вибір

Корпус ноутбука зроблений з надійного та легкого алюмінієвого сплаву. Відкривши ноутбук, зверніть увагу, що колір клавіатури, тачпада і корпусу вигідно доповнюють один одного.
Ноутбук виділяється своїм витонченим зовнішнім виглядом. Технологія піскоструминної обробки зробила зовнішній корпус ноутбука дуже приємним на дотик. Можна сказати, що Mi Book Air - це витвір мистецтва. Ви можете вибрати два варіанти кольору ноутбука - срібний і золотий.

Відсутність логотипу на зовнішній панелі
Дизайнери Mi Book Air зробили сміливе рішення і відмовилися від нанесення логотипу на зовнішню панель ноутбука. Хоча це було і ризиковане рішення, але чиста поверхню і лаконічний дизайн пристрою зробили його справжнім витвором мистецтва. Наші дизайнери прийшли до висновку, що відсутність логотипу зовсім не забирає індивідуальність у нашого пристрою, зате кожен куточок зовнішньої панелі може бути розписаний і задекорований за вашим бажанням. Слідкуйте за появою нових різних наклейок для зовнішньої панелі ноутбука.

Вибрати найбільш відповідний чохол
Для такого витонченого ноутбука необхідно вибрати лаконічний і стильний чохол. Зовнішній шар шкіряного чохла складається з бичачої шкіри, яка дуже приємна і м'яка на дотик, а також легко чиститься. Внутрішній шар зроблений з ніжною замші, яка захищає ноутбук від подряпин. Чохол ідеально підходить для Mi Book Air. Він виготовлений у формі конверта і має невидиму магнітну застібку. Ви зможете з легкістю діставати ноутбук з чохла. Також на ваш вибір надані чохли з PU-матеріалу і мікрофібри

Mi Book Air 13.3` 4G Core i7 шкірянний чохол

Найменування: Mi Book Air
Бренд: Mi
Процесор: Intel Core i7
Частота процесора: Максимальна частота 2.7 ГГц
Мережі: Підтримка Wi-Fi 2,4 ГГц, 5 ГГц двохдіапазонний Wi-Fi. Протокол підтримки 802.11ac мережі, сумісний з 802.11 b / g / n. Максимальна швидкість до 867 Мбіт/с. Bluetooth 4.1.
Оперативна пам’ять: 8 Гб LPDDR3 2133 МГц (DDR4 на 15% швидше та на 10% нижче енергоспоживання ніж у DDR3)
Жорсткий диск: 256 Гб SATA SSD. Максимальна швидкість зчитування - 1.5 Гбіт/с
Графічний процесор: Відео карта: NVIDIA GeForce 940MX. Відео пам’ять: 1Gb GDDR5 Частота: 5 ГГц Підтримка відео 1080p (до 60 Гц) . Підтримка відео 4K (30 Гц). Вивід цифрового відео на телевізор, монітор.
Дисплей: IPS LCD. Діагональ екрану: 13.3 ". Розміри дисплея: 293.76 мм × 765.24 мм. Ультра-тонка рамка: 5.59 мм. Матриця дисплея FHD. Роздільною здатністю 1920 x 1080 (166 PPI). Кут огляду 170°. Яскравість 300nit. Контрастність 1:800. Широкоекранний 16:9. Широкий кут огляду, жорсткий екран, повна технологія ламінування c низьким коефіцієнтом відображення.
Камера: 1-мегапіксель. Відео виклик 1280 х 720. Цифровий мікрофон.
Звук: Realtek ALC255. AKG Customised подвійний динамік. Професійні динаміки, супер потужності 2Вт x 2. Спеціально налаштований Dolby Audio звук - Advanced Edition. Підтримка колонок і навушників об’ємного звучання. Точність відтворення: 24 кГц. Відтворення аудіо: 48 кГц. Підтримка гарнітур з мікрофоном та дистанційного керування (за винятком, навушників від Apple).
Акумулятор: 40Вт (typ)/39Вт (хв). Максимальна щільність 578Wh/L. Підтримка швидкої зарядки (50% зарядка ноутбука за 30 хвилин). Адаптер живлення порт USB-C. Час автономної роботи: 9.5 годин. Відтворення Інтернет - відео - 8 годин. Відтворення локального відео - 7.5 годин. Перегляду веб - сторінок 7.5 годин.
Периферійний інтерфейс: USB-C, швидкість передачі даних 5 Гбіт/с. USB 3.0, швидкість передачі 2,5 Гбіт/с. Оснащений повнорозмірним портом HDMI. Роз’єм 3.5 мм для навушників і мікрофону.
Клавіатура і сенсорна панель: Повнорозмірна клавіатура з підсвічуванням, 3 режими підсвічування. Скляний трекпад для точного управління курсором і управління жестами. Функції жестів: такі як прокрутки на весь екран, перемикання програм, збільшення масштабу зображення екрану і інші жести.
Операційна система: Windows 10 Home Edition (Trial-демо-версія)
Розмір: Довжина: 309.6 мм. Ширина: 210.9 мм. Товщина: 14.8 мм
Вага: 1.28 кг

Завантаження…

Відгуки користувачів
Kaden, 14.11.2017
Також цікавить питання про можливість поставити, чи замовити із 16ГБ озу
Адміністрація MIOT.UA 15.11.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Kaden, можливість розширення оперативної памяті в даній моделі на жаль відсутня.
Виталий П, 20.09.2017
Когда появиться новинки серии Fingerprint с видеокартами MX150?
Адміністрація MIOT.UA 21.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Виталий, ожидаем поставку в октябре.
Виталий, 15.09.2017
Добрый день! Скажите, пожалуйста, а когда появится Mi Notebook Pro в продаже?
Адміністрація MIOT.UA 16.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Виталий, ожидается в октябре.
Евгений, 14.09.2017
Добрый день. В описании характеристик указана видеокарта GeForce 940MX, но в вашей статье про этот ноутбук указана GeForce MX150 (https://miot.ua/news-and-actions/onovleniy-noutbuk-xiaomi-mi-notebook-air-133/). Чему верить и какая все же видеокарта тут стоит? Спасибо за ответ.
Адміністрація Mi.UA, 15.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Евгений, в статье идет речь о новинке, представленной на днях на презентации компанией Xiaomi. Видеокарта в данной модели, как указано в описании.
Егор, 10.09.2017
Там дэмо версия Windows 10. Что это означает? И можно ли будет бесплатно обновиться до оригинальной(лицензионной) виндовс 10?
Адміністрація Mi.UA, 12.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Егор, демо-версия означает, что Windows 10 на ноутбуке установлен на определенный временной термин, после которого, для продолжения работы на нее нужно покупать ключ активации лицензии.
Андрей, 10.09.2017
Тут процессор Intel core i7 седьмого поколения?
Адміністрація Mi.UA, 12.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Андрей, к сожалению, производитель не указывает данную информацию.
Юрій, 09.09.2017
Чи є можливість поставити 16ГБ ОЗУ?
Адміністрація Mi.UA, 12.09.2017
Дякуємо за вашу зацікавленність Mi. По цьому питанню Ви зможете отримати повну консультацію в нашій службі технічної підтримки: +38 (044) 503-35-81 сайт: SERVICE.XIAOMI.UA e-mail: [email protected]
Микола, 07.08.2017
Коли можна буде замовити цю модель ?
Адміністрація Mi.UA, 07.08.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Микола, сподіваємось вже цієї осені.
Додати коментар