Аудіоколонка Xiaomi Redmi Play Speaker White

Redmi XiaoAI Speaker — це розумний динамік, крім чудового відтворення музики, він може управляти пристроями в системі розумного будинку за допомогою голосу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Компактний дизайн. Різноманітність забарвлень.

Інтелектуальний динамік Redmi XiaoAI Speaker має компактні розміри всього 142 x 70 x 82 мм і невелику вагу 464 г, що дозволяє користувачам легко розміщувати його в будь-якому куточку кімнати.

Аудіоколонка Xiaomi Redmi Play Speaker на столі

Крім того, динамік підтримує кілька колірних версій, включаючи білий, зелений, синій та рожевий, щоб ви могли вільно підбирати дизайн, який би відмінно поєднувався з домашнім інтер'єром.

Аудіоколонка Xiaomi Redmi Play Speaker біля книги

Хороший звук з технологією CrystalWave

Redmi XiaoAI обладнаний високоякісним 1.75-дюймовим динаміком і технологією CrystalWave для повноцінного та вишуканого звучання. Крім того, конструкція U-подібної акустичної системи покращує низькочастотний ефект до 30% забезпечуючи краще звучання басів.

Аудіоколонка Xiaomi Redmi Play Speaker у кімнаті

Гучність акустичної камери на 350 куб. см. дозволяє динаміку розкрити весь свій потенціал, надаючи вам прекрасні враження від прослуховування.

Аудіоколонка Xiaomi Redmi Play Speaker біля ліжка

Дистанційне управління голосом

Bluetooth-динамік Redmi оснащений штучним інтелектом і високоякісним мікрофоном, з хорошим шумопоглинанням.

Крім того, інтелектуальний динамік Redmi XiaoAI також має можливість підключатися до багатьох пристроїв розумного будинку, щоб допомогти вам легко включати телевізор і знаходити улюблені програми, управляти роботом-пилососом, вмикати та вимикати світлові пристрої.

Аудіоколонка Xiaomi Redmi Play Speaker вид зверху

Відмінний пристрій для навчання дітей

Крім вищезазначених функцій, Redmi Speaker може зв'язуватися з музичним магазином QQ, синхронізуючи ваші улюблені пісні у вашому обліковому записі.

Крім того, спікер також допомагає дітям вчитися за допомогою дитячих пісень, розповідати історії, вірші, вгадувати звуки тварин, допомагаючи дітям оволодіти знаннями.

Аудіоколонка Xiaomi Redmi Play Speaker у різних кольорах

Тип: Аудіоколонка
Бренд: Mi
Діапазон динаміка: 1.75 дюйма
Wi-Fi з'єднання: 2.4 ГГц, підтримка протоколу IEEE 802.11 b / g / n
Bluetooth з'єднання: Версія 4.2, підтримка відтворення музики A2DP
Підтримувані версії: Android 4.4 та iOS 9.0 і вище
Електроживлення: DC 12V / 1A
Вага: 464 г
Колір: Білий
Розмір: