Батут дитячий Xiaomi TRAMPOLINEPRO

Батут, який можна взяти з собою

Оскільки виконання аеробних вправ на батуті дозволяють задіяти багато м'язів і зростає ефективність спалювання жиру (в порівнянні з бігом підтюпцем), цей спортивний снаряд є відмінним вибором не тільки для схуднення, але і для зняття стресу.

Складана конструкція батута TRAMPOLINEPRO вагою 5.5 кг, дозволить взяти його з собою в спортивний зал або на природу, завдяки цьому ви зможете спалювати зайві калорії в будь-який час і практично в будь-якому місці*.

*Зверніть увагу! Для зниження ймовірності отримання травм, висота стрибка повинна знаходитися в межах 50-60 см. Використовувати батут дітям, рекомендується виключно під пильним контролем батьків.

Стійка до деформацій тканина

В якості одного з основних матеріалів, який використовується в батуті TRAMPOLINEPRO, є зносостійка і еластична поліпропіленова тканина. Вона не піддається деформації та володіє вологостійкої структурою.

24 пружини

Батут TRAMPOLINEPRO обладнаний 24 пружинами зі сталевого дроту, які, за результатами лабораторних тестів, не деформувалися навіть після 300 000-кратного випробування на міцність.

Сталеві ніжки

Вся конструкцію батута надійно утримується на міцних сталевих ніжках, здатних витримати максимальне навантаження до 100 кг.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Складаний батут
Бренд: TRAMPOLINEPRO
Модель: ТР380
Матеріали: Поліпропіленова тканина, сталь
Вік дитини: Від 3 років (тільки під наглядом батьків)
Максимальне навантаження: 100 кг
Вага: 5.5 кг
Розмір: 915 x 915 x 226 мм
Розмір упаковки: 520 х 315 х 150 мм
Додатково: Для користувачів похилого віку з хронічними захворюваннями, таких як високий кров'яний тиск і хвороби серця, рекомендується використовувати батут під наглядом лікаря.