Бездротова камера відеоспостереження Xiaomi IMOU MI-TP2

Ви незадоволені якістю зображення на камерах попереднього покоління, і ви хочете оновити домашню IP-камеру? IMOU MI-TP2 стане відмінною заміною з ширококутним оглядом, чіткими зображеннями і хорошою деталізацією.

Роздільна здатність Full HD 1080P, стандарт стиснення H.265

IP-камера IMOU MI-TP2 виготовлена ​​з використанням датчиків 1080P і передових ІК-алгоритмів для отримання чітких відеозображень як днем, так і вночі. Зокрема, камера може знімати зі швидкістю 25/30 кадрів в секунду з цифровим зумом, роздільною здатністю 1080P Full HD, 10-метровим нічним баченням для отримання більш чіткого та яскравого відеозображення.

Крім того, стандарт стиснення H.265 допомагає зменшити пропускну здатність мережі на 50%, ємність пам'яті та якість відео також значно оптимізовані.

Широкий кут повороту, велике зображення

PTZ-камера IMOU MI-TP2 також оснащена ширококутним об'єктивом і здатністю повертати камеру по горизонталі від 0° до 355° і по вертикалі від -5° до 90°.

Таким чином, практично можна управляти відеокамерою, робити панорамні фотографії з широким оглядом, без будь-яких прихованих кутів або сліпих точок при повороті.

Крім того, IP-камера також має вбудований режим конфіденційності, що дозволяє приховати об'єктив на той випадок, якщо користувачі захочуть захистити свої особисті дані.

Інтелектуальне відстеження, чутливий датчик

Істотною перевагою IMOU MI-TP2 є можливість автоматичного відстеження і записи руху. Сучасна технологія обробки зображень швидко виявляє людини в кадрі та миттєво відправляє повідомлення на смартфон.

Охорона 24/7, різноманітне зберігання

IP-камера IMOU також має вбудовану сирену, яка попереджає вас у разі, якщо стороння людина потрапить в ваше приміщення. Відправляє миттєві повідомлення на смартфони, коли камера виявляють дитячі крики або інші незвичайні звуки, допомагаючи вам легко управляти тим, що відбувається вдома.

Динаміки та мікрофон з функцією ехоподавлення дозволяють легко спілкуватися з родичами, підкликати домашніх тварин.

З IP-камерами IMOU зберігання і доступ до них будуть простіше, ніж коли-небудь, з SD-картою на 64 ГБ або хмарного сховища.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротова камера відеоспостереження
Бренд: IMOU
Модель: MI-TP2
Тип датчика: 1 / 2.7 дюйма CMOS
Максимальна роздільна здатність: 1920 x 1080
Споживана потужність: 5 В / 1.5 А
Робоча температура: -10 °C ~ 45 °C
Об'єктив: Діафрагма F2.0
Кут огляду: По горизонталі: 93°
По вертикалі: 48°
По діагоналі: 118°
Діапазон повороту: По горизонталі: 0 ~ 355°
По вертикалі: -5° ~ + 90°
Функція зберігання: Micro SD 3-портова карта (максимальна підтримка 64 ГБ)
Шумозаглушення: 3D шумозаглушення
Розмір: 77.4 x 77.4 x 106.1 мм
Колір: Білий