Бігова доріжка Xiaomi Amazfit AirRun A1975 Trade-in

  • Темно-сірий
  • 3 місяця

Trade-in

Опис: Товар з вітрини, має незначні потертості на корпусі.
Ви можете подивитись новий такий товар

Доставка

Звичайна ціна

Товар з вітрини, має незначні потертості на корпусі.

Стереодинаміки JBL

Бігова доріжка Amazfit AirRun обладнана широкосмуговими динаміками JBL з алгоритмом поліпшення звуку Harman, які забезпечують якісне і об'ємне звучання.

Великий майданчик для бігу

Amazfit AirRun має сучасний дизайн, велику площу поверхні для бігу 1300 мм × 500 мм, доповнену протиковзким і зносостійким бігових ременем з ромбоподібним візерунком і м'якими гумовими краями, які забезпечують користувачам більш комфортний рух та підвищену безпеку.

Збірка доріжки за 5 секунд

Бігова доріжка не вимагає яких-небудь інструментів для збірки, адже перемикач розташований за підлокітником дозволить повністю скласти її всього за 5 секунд. У складеному вигляді вона зменшує займаний простір приблизно на 80%, і може бути розміщена під ліжком або диваном.

Поглинає удари в процесі бігу

З точки зору безпеки, Amazfit AirRun обладнана захисним тросом аварійної та повільної зупинки, а також 8 амортизуючими пристроями між підніжкою та головною рамою. Завдяки плавному регулюванню, бігова доріжка може поглинати удари, знижувати ймовірність отримання травм і досягати ефекту зниження шуму.

Синхронне відображення частоти серцевих скорочень

Варто відзначити, що Amazfit AirRun може синхронно відображати дані про частоту серцевих скорочень в режимі реального часу, за допомогою синхронізації з розумними пристроями серії Amazfit і Xiaomi. Цей спосіб відображення частоти серцевих скорочень за допомогою підключення обладнання є більш своєчасним, ніж дані вимірювань на підлокітнику за допомогою ручного вимірювання пульсу на традиційній біговій доріжці, а також може звільнити обидві руки і зробити біг більш зосередженим.

В даний час до числа зовнішніх пристроїв, що підтримують синхронні дані про частоту серцевих скорочень, відносяться деякі розумні годинники і браслети Xiaomi, а також Amazfit серії GTR, GTS, Bip, Cor.

Запуск програм робить вправу більш цікавим

Наявність навчальних програм пов'язаних з біговою доріжкою, допоможе бігунам різних рівнів підібрати підходящий варіант навчання з великою різноманітністю траєкторій руху. Користувачі можуть конкурувати з іншими користувачами на віртуальній карті, і навіть отримати відповідний реальний трек зовнішнього маршруту та поділитися ним через соц. мережі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бігова доріжка
Бренд: AMAZFIT
Дисплей: Світлодіодний сегментний дисплей
Діапазон швидкостей: 1.0-15 км/год
Безперервна потужність: 1.25 к.с.
Номінальна напруга: 220 В
Звук: Колонки JBL (кастомні повнодіапазонні колонки х 2)
Максимальне навантаження: 100 кг
Розмір бігового майданчика: 1300 х 500 мм
Розмір в складеному вигляді: 1590 х 810 х 245 мм
Розмір: 1590 х 810 х 1250 мм
Вага: ~ 63 кг
Гарантія: 3 місяці