Годинник Xiaomi OMATE Nano Block White

Смарт-годинник OMATE Nano Block є наручний годинник, що кріпляться до зап'ястя і володіють великими можливостями. Вони дозволяють батькам контролювати своїх дітей, не турбуючись про їхню безпеку.

Повний контроль ситуації

За допомогою цього годинника батьки можуть відслідковувати переміщення дитини, прослуховувати розмови і виконувати телефонні дзвінки. При цьому гаджет виглядає максимально просто, не привертаючи увагу зловмисників. У разі небезпечної ситуації дитина може отруїти вам сигнал SOS, натиснувши на велику червону кнопку на корпусі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Годинники OMATE Nano Block White

Смарт-годинник OMATE Nano Block кріпиться до зап'ястя і володіє великими можливостями. Він дозволяє батькам контролювати своїх дітей, не турбуючись про їхню безпеку. За допомогою цього годинника батьки можуть відслідковувати переміщення дитини, прослуховувати розмови і робити телефонні дзвінки.

omate-x-nanoblock-limited-edition-white

Міцний пластиковий корпус

Стійкий навіть під час ігор

Корпус пристрою виготовлений з пластику, який привертає увагу дитини. На передній стороні знаходиться невеликий рідкокристалічний дисплей, зазвичай відображає час. На бічній грані розміщена кнопка, призначена для швидкого здійснення дзвінків на заздалегідь встановлений телефонний номер. Поруч знаходяться мікрофон і динамік для розмов.

omate-x-nanoblock-limited-edition-white

Для кріплення годинника передбачений гумовий ремінець, що не викликає алергії. Він володіє декількома варіантами регулювання, тому ідеально підійде для дітей віком від трьох до дванадцяти років. При цьому гаджет виглядає максимально просто, не привертаючи увагу зловмисників.

omate-x-nanoblock-limited-edition-white

Широкі можливості для контролю

Дитина під повним контролем

Пристрій може відправляти поточне місце розташування на смартфон батьків (потрібна попередня синхронізація). Також присутня прослушка, що дозволяє моментально упевнитися, що з дитиною все гаразд. У разі небезпечної ситуації дитина може відправити вам сигнал SOS, натиснувши на велику червону кнопку на корпусі.

omate-x-nanoblock-limited-edition-white

Дзвінки, як по телефону

Телефонний і голосовий зв'язок

Гаджет підтримує телефонні дзвінки за допомогою SIM-карти. Для того, щоб дитина змогла зателефонувати комусь із батьків досить натиснути невелику клавішу, що знаходиться збоку годинника. В результаті гаджет автоматично зробить дзвінок на заздалегідь зазначені контакти родичів. Їх необхідно вказати перед початком експлуатації.

omate-x-nanoblock-limited-edition-white

Відеозв'язок

Зв'яжіться з дитиною через відеокамеру

В годиннику встановлена невелика відеокамера, яка дозволяє здійснювати відеодзвінки для зв'язку з дитиною. Крім того, ця ж камера дозволяє з легкістю робити селфі, як фронтальна камера смартфона.

omate-x-nanoblock-limited-edition-white

Автономність

До 4 діб роботи

Смарт-годинник Omate Nanoblock з LEGO-ремінцем обладнаний вбудованим акумулятором, що працює без підзарядки до 4 днів. Зарядний пристрій являє собою магнітну підставку, яка сама підключається до годинника для заряджання вбудованої батареї.

omate-x-nanoblock-limited-edition-white

Назва: Годинники OMATE Nano Block
Бренд: OMATE
Розміри: 38х37х14 мм
Маса: 41 г без браслета
Мобільний зв'язок: GPRS, EDGE, HSPA
SIM: Nano SIM
Bluetooth: 4.1
GPS: Вбудований
Шагомір: Є
Лічильник калорій: Є
Камера: Є
Функція SOS: Є
Android: 4.4
Екран: 1.22", TFT, 240x240 px, сенсорний
Батарея: 500 мАг
Колір: Білий

Завантаження…