Чехол накладка Xiaomi Guildford Liquid Silicone Magnetic Plug iPhone 7 Plus Red

Силіконовий чохол накладка створений для захисту смартфона iPhone 7 Plus. Він виготовлений з якісного силікону і полікарбонату, завдяки чому щільно прилягає до корпусу. Ці матеріали гарантують захист від пилу, відколів, подряпин і інших зовнішніх пошкоджень флагмана компанії.

Матове нековзне покриття дозволяє надійно утримувати смартфон в руці. Внутрішня поверхня чохла покрита м'якою мікрофіброю, яка захищає дорогий корпус від подряпин.

Чохол має унікальні магнітні властивості, завдяки чому його можна кріпити до магнітного тримача в автомобілі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чохол накладка Liquid Silicone Magnetic Plug iPhone 7 Plus Red

Силіконовий чохол накладка створений для захисту смартфона iPhone 7 Plus. Він виготовлений з якісного силікону і полікарбонату, завдяки чому щільно прилягає до корпусу. Ці матеріали гарантують захист від пилу, відколів, подряпин і інших зовнішніх пошкоджень флагмана компанії.

Liquid Silicone Magnetic Plug iPhone 7 red

Отвір для камери має виступаючий край і полікарбонатну вставку. Така конструкція захищає камеру від ударів і механічних пошкоджень. Кути чохла також мають спеціальні відформовку, яка захищає кути смартфона від пошкодженнь, але при цьому не заважає установці захисної плівки або захисного чохла.

Liquid Silicone Magnetic Plug iPhone 7 red

Нековзне покриття дозволяє надійно утримувати смартфон в руці. Будь-які плями і забруднення легко видаляються мікрофіброю, оскільки матеріал чохла відштовхує забруднювачі. Внутрішня поверхня чохла покрита м'якою мікрофіброю, яка захищає дорогий корпус від подряпин.

Liquid Silicone Magnetic Plug iPhone 7 red

Чохол має унікальні магнітні властивості, завдяки чому його можна легко кріпити до магнітного тримача в автомобілі і так же легко знімати.

Liquid Silicone Magnetic Plug iPhone 7 red

На чохлі передбачені відформовку під кнопки управління, а також технологічні отвори для камери, динаміка і USB порту.

Liquid Silicone Magnetic Plug iPhone 7 red

Назва: Чохол накладка Liquid Silicone Magnetic Plug iPhone 7 Plus
Бренд: Guildford
Модель смартфона: iPhone 7 Plus
Колір: Червоний
Розміри: 159х80х1.6 мм
Вага: 26 г
Комплектація: Чохол