Валіза Xiaomi Ninetygo Seine Luggage 20'' Blue (6941413217927)

  • Синій

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Xiaomi Ninetygo Seine Luggage - валіза виконана у стриманому стилі. Вона стане незамінним атрибутом у ділових поїздках. Модель має телескопічну ручку, TSA-замок, колеса із TPE матеріалу. Внутрішній каркас має додатковий захист, сам ударостійкий матеріал, а передня панель має вологозахист. У валізі передбачені відсіки для зберігання ноутбука, планшета та ділових паперів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Інноваційний та стриманий

Валіза Xiaomi Ninetygo Seine Luggage виконана у стриманому дизайні, який підкреслить ваш діловий стиль у поїздках. Модель із переднім відкидним відсіком, куди легко можна помістити документи та папери. У валізі передбачено спеціальне ущільнене відділення з фіксуючим ременем, де можна зберігати ноутбук або планшет.

Xiaomi Ninetygo Seine Luggage пересування

Спроектовано під ділові поїздки

Ця валіза може стати незамінним помічником у ваших відрядженнях, або якщо ви прямуєте в подорож зі своїми робочими гаджетами. Xiaomi Ninetygo Seine Luggage оснащений подвійним кодовим замком TSA, щоб ваші речі були збережені.

Xiaomi Ninetygo Seine Luggage вигляд

Вологовідштовхувальний матеріал

Передній відсік валізи отримав вологозахист, щоб захистити ваші цінні речі у разі негоди чи випадкового проливання води. Тому бризки води потрапляючи на валізу – легко зісковзнуть із поверхні, а ваші речі залишаться сухими.

Удароміцність

Як і для будь-якої валізи, важливий фактор — його міцність. Валіза виконана з матеріалу Covestro PC. Німецька якість, тришарова пластина стійка до тиску та досить міцна. Додатково для посилення удароміцності, валізи отримали на передній панелі 5 ребер жорсткості. Сама поверхня покрита лаком з металевою пудрою, що надає йому блискучої текстури та дорогого вигляду.

Xiaomi Ninetygo Seine Luggage використання

Міцні колеса

Колеса з TPE матеріалу відмінно поглинають удари та навантаження та видають низький рівень шуму при перевезенні валізи. При цьому вони обертаються на 360 °, що дозволяє зручно маневрувати валізою при переміщенні.

Телескопічна ручка

Модель оснащена ручкою, що регулюється. Можливі 4 ступені регулювання, щоб люди різного зростання могли підлаштувати валізу під себе. Трубка ручки виконана з анодованого матеріалу, що надає їй металевого блиску та стійкості до вицвітання.

Xiaomi Ninetygo Seine Luggage відсік для ноутбуку

Тип:

Валіза

Бренд: Runmi
Модель:

Seine

Колір:

Синя

Вага:

3.4 кг

Обсяг:

36Л

Колеса:

TPE

Ручка:

Телескопічна (4 режими)

Замок:

TSA

Розмір:

20”

Розміри:

495 х 350 х 230 мм