Чохол бампер до смартфонів Xiaomi Mi5 Blue 1160800002

  • Синій

Доставка

Звичайна ціна

Чохол бампер Xiaomi Mi5 Blue, дозволяє забути про страх падіння телефону на будь-яку тверду поверхню з висоти. Перевірені роками і найрізноманітнішими обставинами матеріали Sabic PC і TPU надійно захистять ваш смартфон від пилу і подряпин, ударів і падінь.

Товщина шару матеріалу складає 10 мм, що робить чохол ще міцнішим. Йому не страшно навіть землетрус, тому можна більше не боятися виходити на вулицю для активних дій. Він ідеально підходить для Xiaomi Mi5 і дуже щільно сидить на ньому.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чохол бампер Xiaomi Mi5 Blue

Оригінальний чохол бампер Outdoor protective shell для смартфонів Xiaomi Mi5 дозволяє забути про страх падіння телефону на будь-яку тверду поверхню з висоти. Перевірені роками і найрізноманітнішими обставинами матеріали Sabic PC і TPU надійно захистять ваш смартфон від пилу і подряпин, ударів і падінь.

Товщина шару матеріалу складає 10 мм, що робить чохол ще міцнішим. Йому не страшно навіть землетрус, тому можна більше не боятися виходити на вулицю для активних дій.

Він ідеально підходить для Xiaomi Mi5 і дуже щільно сидить. Чохол виконаний у футуристичному дизайні з яскравими помітними квітами.

Тип: Чохол бампер
Бренд: Mi
Сумісність: Xiaomi Mi5
Матеріал: PC+TPU
Колір: Синій