Смартфон Xiaomi Mi5 Exclusive Edition 4/128Gb Black Українська версія

 • 5″
 • Чорний
 • 128 Гб
 • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Подвоєна продуктивність процесора Snapdragon Qualcomm 820, швидкісна робота UFS флеш-пам'яті (на 87% швидше технології eMMC 5.1), на 40% вища продуктивність графічного ядра Adreno530, на 100% швидше Dual channel LPDDR4, продуктивність пристрою у бенчмаркингу Antutu досягає 140000 балів.

Маса 5.15-дюймового смартфону становить лише 129г. Пристрій виділяється своїм вигнутим 3D корпусом, а також має приємне на дотик скляне покриття. Ви просто не захочете випускати Mi5 з рук.

Спершу технологія 4-осьового оптичного стабілізатора зображення використовувалась для професійних камер. У порівнянні зі смартфонами обладнаними 2-осьовим оптичним стабілізатором зображення, з Mi5 ви отримаєте більш красиві, виразні фотографії, навіть якщо ви будете тримати телефон однією рукою. Запис відео також буде значно  якісніше і чіткіше.

Красива і зручна система MIUI7 отримала корисні оновлення. Офлайн синхронізація даних з одного телефону на інший в один клік, дистанційне блокування телефону при його втраті, відеотелефонія та багато інших цікавих розваг та функцій.

Новини про цей товар:
Думка експерта
Обзор Xiaomi Mi 5: лучший китайский флагман?

Вывод: Xiaomi удалось «правильно» обновить свой флагман. Mi 5 воспринимается как конкурент A-брендов, хотя и с традиционными оговорками, которые включают возможные сложности с прошивками, сырость ПО на старте продаж, большой разброс цен и доступность старших версий смартфона. В остальном, если вы знаете как бороться с этими трудностями и готовы к ним, Xiaomi Mi 5 вас порадует. Кроме традиционно флагманского железа за минимальные деньги компания смогла создать красивый смартфон с удачной эргономикой, а это многого стоит. Во всех смыслах аппарат получился долгоиграющим – как минимум спустя полгода-год он тоже будет привлекательной покупкой. Поэтому, как вариант хорошего смартфона для продвинутых пользователей он получает наш «выбор редакции».

Обнародован рейтинг самых мощных смартфонов

Лидирующее место в списке занял гаджет Xiaomi Mi5. Разработчики популярной программы-бенчмарка AnTuTu обнародовали рейтинг из десяти наиболее мощных смартфонов первого квартала 2016 года. Первое место в списке досталось гаджету Xiaomi Mi5.

Form and function: Xiaomi Mi 5 review

The Mi 5 was the first Xiaomi phone to be unveiled under the massive spotlight of the world's biggest mobile expo - the MWC in Barcelona. And with its stunning looks and capable performance, the Mi 5 deserved nothing less.

Відгуки користувачів
Володимир, 19.02.2019
Чи можливо замовити rebmi note 4x?
Адміністрація MIOT.UA 19.02.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Володимир, на жаль ні, модель знята з виробництва.
Юрий, 24.11.2017
Можно ли приобрести? Появится ли xiaomi 5 black 128gb.
Адміністрація MIOT.UA 24.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Юрий, поставка данной модели в ближайшем времени не ожидается, модель снята с производства.
Всі відгуки

Mi5

10 нових технологій. Надшвидкісний і надлегкий

Процесор Snapdragon 820 / 4GB внутрішня пам'ять / 128GB флеш-пам'ять / 4-осьовий оптичний стабілізатор зображення / 3D керамічна панель

140 000 балів Antutu, неймовірна швидкість роботи. Подвоєна продуктивність процесора Snapdragon Qualcomm 820, швидкісна робота UFS флеш-пам'яті (на 87% швидше технології eMMC 5.1), на 40% вища продуктивність графічного ядра Adreno530, на 100% швидше Dual channel LPDDR4, продуктивність пристрою у бенчмаркингу Antutu досягає 140000 балів.

 • Snapdragon 820 - флагманський процесор
 • 4GB - максимальна внутрішня пам'ять на вибір
 • 128GB - максимальна флеш-пам'ять на вибір

Смартфон масою 129г, неймовірно легкий. Маса 5.15-дюймового смартфону становить лише 129г. Пристрій виділяється своїм вигнутим 3D корпусом, а також має приємне на дотик скляне покриття. Ви просто не захочете випускати Mi5 з рук.

4-осьовий оптичний стабілізатор зображення. Спершу технологія 4-осьового оптичного стабілізатора зображення використовувалась для професійних камер. У порівнянні зі смартфонами обладнаними 2-осьовим оптичним стабілізатором зображення, з Mi5 ви отримаєте більш красиві, виразні фотографії, навіть якщо ви будете тримати телефон однією рукою. Запис відео також буде значно якісніше і чіткіше.

 • Сапфірове захисне скло об'єктива
 • Комплект з 6Р оптичних лінз
 • 4-осьовий оптичний стабілізатор зображення
 • 16MP датчик нового покоління від компанії Sony
 • DTI - технологія глибокої ізоляції пікселів
 • Нічна зйомка - оптимізація темних відтінків

16 енергозберігаючих LED індикаторів для яскравого дисплея. Розширені настройки дисплея. Завдяки вмонтованим в 5.15-дюймовий смартфон 16 LED светлодіодів, Mi5 став яскравішим на 30%, при цьому кольори залишилися як і раніше насиченими. Також видимість дисплея під прямим сонячним промінням стала більш виразна.

10 нових технологій. Смартфон підтримує функцію NFC-платежів, оновлену технологію швидкої підзарядки Quick Charge 3.0 і повну Netcom 3.0.

 • Snapdragon 820 4GB + 128GB
 • UFS 2.0 флеш-пам'ять
 • 16 енергозберігаючих LED індикаторів для яскравого дисплея
 • 4-осьовий оптичний стабілізатор зображення
 • DTI оптимізація якості графіки
 • Всі функції NFC
 • Quick Charge 3.0
 • 4G +
 • Netcom 3.0
 • Керамічний корпус 3D

Чергове оновлення MIUI7 охоплює 170млн користувачів. Красива і зручна система MIUI7 отримала корисні оновлення. Офлайн синхронізація даних з одного телефону на інший в один клік, дистанційне блокування телефону при його втраті, відеотелефонія та багато інших цікавих розваг та функцій.

Технологічні дослідження. Ми любимо нашу епоху, оскільки ще вчорашні пошуки і дослідження реалізуються у сьогоденні. Mi5 - це своєрідне втілення технологічних новинок. Він оснащений флагманським процесором Qualcomm, флеш-пам'яттю нового покоління, мережевими технологіями майбутнього покоління, також має оптимізовані камеру і дисплей. При цьому маса смартфону становить лише 129г, тому він дуже легкий і зручний. Більш швидкий і точний пошук, приємні тактильні відчуття. Якщо ви хочете йти в ногу з часом – вам необхідно мати оновлений Mi5.

Який смартфон вам потрібен?

Standard Edition. Snapdragon 820 / максимальна частота 1.8GHz / 3GB LPDDR4 + 32GB UFS флеш-пам'ять / вигнутий 3D корпус

High Edition. Snapdragon 820 / максимальна частота 2.15GHz / 3GB LPDDR4 + 64GB UFS флеш-пам'ять / вигнутий 3D корпус

Exclusive Edition. Snapdragon 820 / максимальна частота 2.15GHz / 4GB LPDDR4 + 128GB UFS флеш-пам'ять / 3D керамічна панель

10 нових технологій, які об'єднує швидкість. Технічні дослідження штовхають нас до швидкого і постійного вдосконалення. На 100% швидша робота процесора, на 87% - флеш-пам'яті, підтримка нового покоління технологій мережі 4G +, наявність більш стабільної камери, яскравого, виразного і енергозберігаючого дисплея. Це все та багато іншого втілено в оновленому Mi5.

 • Snapdragon 820 4GB + 128GB
 • UFS 2.0 флеш-пам'ять
 • 16 енергозберігаючих індикаторів для яскравого дисплея
 • 4-осьовий оптичний стабілізатор зображення
 • 4G +
 • Quick Charge 3.0
 • Всі функції NFC
 • DTI оптимізація якості графіки
 • Netcom 3.0
 • Керамічний корпус 3D
 • Відеотелефонія
 • Офлайн синхронізація даних з одного телефону на інший в один клік

Назва швидкості існує і це «Snapdragon 820». Обираючи процесор для Mi смартфонів, ми звертали увагу на продуктивність і на можливість оптимізації всіх аспектів пристрою. Оновлений Snapdragon 820 повністю відповідає всім суворим критеріям Mi5 і всебічно оптимізує наш смартфон. Оновлений одноядерний Kryo CPU підвищує продуктивність Qualcomm в два рази, у порівнянні з процесорами минулого століття. Qualcomm вперше використав 14-нанометровий техпроцес, який характеризується низьким енергоспоживанням, тому забезпечує високий рівень продуктивності при зменшених енергозатратах. Поліпшено не лише продуктивність і споживану потужність, але й збільшено швидкість роботи графічного процесора, який значно більше підходить аудіо модулю, розширений набір команд - ми можемо назвати це «чорною технологією». З огляду на всебічну і всеосяжну оптимізацію смартфона, користуючись Mi5, ви відчуєте його швидкість і комфорт.

Графічний процесор Adreno530. Два в одному - смартфон і ігровий пристрій. В ігровому світі навіть 1% поліпшення може значно вплинути на ваші відчуття і безпосередньо на сам ігровий процес. Що ж стосується Mi5, то він був оптимізований на 40%. Наш смартфон оснащений графічним процесором Adreno530, який в порівнянні з процесором минулого покоління, кращий на 40%. Це характеризується легким і невпинним ігровим процесом, швидкою реакцією і миттєвим відгуком під час гри. Підтримка оновлених гральних ефектів, технологій Open GLES3.1, Vulkan і Open CL2.0 Full, які вам навряд чи знайомі, але ви неодмінно помітите і оціните їх. Ще один аргумент, чому варто обирати Mi5, це не лише приємні тактильні відчуття, але й повне занурення в надшвидкісний ігровий процес.

COK -Clash of Kings. Нова військова стратегія, в якій ви можете потоваришувати з гравцями у кожному куточку планети і змагатися з ними. Отримуйте неймовірне задоволення від цієї гри.

MARVEL Future Fight. Офіційна авторизація MARVEL від корейської компанії Netmarble. Гра швидко завоювала третє місце з-поміж безкоштовних ігор iOS в Америці і стала чемпіоном з-поміж безкоштовних ігор iOS в Південній Кореї. Peter David, творець коміксу, особисто брав участь у проектуванні гри і гарантував точне відтворення всіх героїв.

Кунг Фу Панда 2. 3D ARPG екшн-гра, в якій ви максимально реалістично відчуєте себе учасником всіх дій.

Внутрішня і флеш-пам'ять. Оптимізовано на 87%! Технологія майбутнього 2.0 флеш-пам'ять.Якщо робота процесора швидка, продуктивність флеш-пам'яті обов'язково повинна бути такою ж високою. В результаті тривалої і скрупульозної роботи над прискоренням флеш-пам'яті, технічні експерти прийшли до висновку, що eMMC має обмеження, тому настав час для UFS флеш-пам'яті нового покоління. Інноваційний метод зберігання даних, в порівнянні з технологією eMMC 5.0, істотне прискорення продуктивності на 87%. Завдяки використанню технології флеш-пам'яті UFS ви зможете значно швидше завантажувати ігри, відкривати додатки і переглядати фотографії.

Збільшення швидкості, технологія Dual channel LPDDR4. Нове покоління внутрішньої пам'яті LPDDR4 з максимальним прискоренням частоти до 1866MHz. Використання технології Dual channel, велика пропускна здатність і миттєвий час відгуку смартфона.

 • eMMC – 5.0 240MB / s
 • UFS – 2.0 450MB / s

Дані тестування eMMC 5.0 для Mi Note Standard Edition і дані тестування UFS 2.0 для Mi5

4-осьовий оптичний стабілізатор зображення. Гарантія якості графіки. Інновація кожного сегмента камери: об'єктив складається з захисного сапфірового скла, наявність світлочутливого датчика нового покоління IMX298 від компанії Sony, технологія поліпшення якості графіки і додавання DTI Technology. Всі ці важливі і необхідні для професійних фотографів аспекти вже присутні в Mi5. Це нові стандарти якості ваших знімків. Багатоярусні інновації, з-поміж яких особливо характерна технологія 4-осьового оптичного стабілізатора зображення. Дана технологія пройшла тестування у восьми різних умовах тремтіння смартфона, під час яких модуль камери вносив свої поправки в реальному часі. Звісно, вам зовсім не обов'язково знати весь цикл даної складної технології, але під час процесу зйомки за допомогою Mi5, ви навряд чи знайдете на фотографії ознаки тремтіння руки.

 • 4-осьовий оптичний стабілізатор зображення
 • 16Мп IMX298 камера від компанії Sony
 • DTI технологія поліпшення якості графіки
 • Сапфірове захисне скло об'єктива

Яскравий і барвистий 5.15-дюймовий дисплей. 16 енергозберігаючих LED індикаторів. Щойно ви подивитесь на дисплей Mi5, вашу увагу відразу ж захопить різноманітність барв та більш глибокий чорний колір. Це безперечно заслуга вбудованих з тильного боку смартфона 16 енергозберігаючих LED індикаторів. Наприклад, складно створити пристрій з водночас насиченими кольорами і високою яскравістю. Завдяки розширеному налаштуванню дисплея, використання технології 16 енергозберігаючих LED індикаторів, ми отримали високий рівень насиченості кольору 95% NTSC, а це лише 30% яскравості дисплея смартфону минулого покоління Mi4. Насолоджуйтесь насиченістю барв навіть під час прогулянки під яскравим сонцем.

 • 95% NTSC ступінь насиченості кольору
 • 600nit яскравість екрану

3000mAh батарея великої місткості. 8 днів в режимі очікування. З самого початку виробництва наші інженери надали особливу увагу питанню тривалості безперервного використання і споживаної потужності. 3000mAh батарея великої місткості це хороша основа для тривалого використання пристрою. Разом з тим, процесор, дисплей, операційна система - у всіх важливих аспектах підтримується технологія низького енергоспоживання. Таким чином, продуктивність смартфону Mi5 значно зросла, а споживана потужність зменшилась.

Quick Charge 3.0. 10 хвилин підзарядки - 4 години на Weixin. Якщо існує технологія здатна зменшити ваші переживання, то це Quick Charge 3.0. У Mi5 використовується новітня технологія Quick Charge 3.0, швидкість заряджання якої вища на 20% від Mi Note Standard Edition. Якщо ваш смартфон розряджається, не турбуйтесь: підзарядіть його принаймні кілька хвилин і продовжуйте своє спілкування в Weixin протягом 4 годин або перегляньте 2 фільми.

3D керамічна панель, об'єднання технологій і мистецтва. Керамічна задня панель Mi5 Exclusive Edition. Завдяки високотемпературній обробці матеріалу 1500ºС, складної технології лиття форми, керамічна панель стала дуже гладенькою і рівною, наче дзеркало.

Всі функції NFC. Поповнити картку для проїзду в транспорті, поповнити рахунок – легке вирішення проблеми за допомогою вашого смартфона. Всі функції NFC в Mi5 Standard Edition: підтримка читання і запису картки, P2P режиму і емуляції карток. Після успішного підключення до проїзної карти, ваш смартфон одразу стає проїзною картою, якою ви можете скористатися для оплати. Найбільш зручним ще є і те, що ви в будь-якому місці можете поповнити баланс карт, і вам більше не доведеться вистоювати в довгих чергах. Тепер для проїзду в громадському наземному транспорті або в метро більше не потрібно носити з собою різні картки, необхідно лише мати при собі ваш смартфон.

Від 4G до 4G +. Інтернет майбутнього в ваших руках. Уже зараз у вас є можливість скористатись Інтернетом майбутнього, переглядайте веб-сторінки, фільми, слухайте музику, завантажуйте додатки ще швидше.

Передова технологія: об'єднання трьох сигналів. Більш швидкісне підключення до мережі, зручні і вигідні передові комунікаційні технології: об'єднання трьох сигналів, рівнозначне розширення пропускної здатності зв'язку. Станьте володарем швидкісного Інтернету 4G + вже зараз.

VoLTE HD звук. Вас цікавить, чому в постійно прогресуючому смартфоні не поліпшилась якість звуку? Це не зовсім так. Технологія VoLTE здатна змінювати якість звуку за допомогою перемикання звуку з 2G на 4G мережу. В результаті цього якість звуку значно поліпшується. Очевидне і зрозуміле звучання кожного слова, неначе ви розмовляєте з людиною віч-на-віч.

 • 3 × CA
 • Технологія об'єднання сигналів

Netcom 3.0. Поліпшення якості Dual SIM. До появи нового Netcom 3.0, ми часто стикались із ситуаціями, коли перебуваючи в районах з поганим покриттям, якість звуку основної картки залишалась досить високою, чого не можна сказати про додаткову картку. Netcom 3.0 нового покоління здатна виправити дану проблему. У той час, коли основна карта підтримує 4G Інтернет, додаткова карта підтримує 3G якість звуку під час розмови по телефону. В результаті цього якість Dual Standby Dual SIM звуку під час розмови по телефону стала значно кращою.

Сканер для ідентифікації відбитків пальців. Mi5 можна назвати флагманським смартфоном по тій причині, що він постійно тримає курс на досконалість. Зверніть увагу на більш безпечний метод розблокування. Ми також подумали про те, як можна забезпечити його тривале використання, зберегти початкову надчутливість, високий рівень розпізнавання. З огляду на те, що мілкі подряпини можуть вплинути на швидкість ідентифікації, наші інженери обрали міцний матеріал для покриття зони сканера - кераміку. Діелектрична проникність даного матеріалу не тільки краще ніж у сапфіра, але й більш чутлива при скануванні відбитків пальців.

 • Розблокування
 • Mi платежі
 • особисті файли

Відеотелефонія, захист від втрати пристрою і його відстеження. Більше 170 млн. користувачів системи MIUI 7 тепер володіють новими функціями і можливостями. Функція відеотелефонії, завдяки передовій технології ідентифікації особи в реальному часі покращує якість зображення. Ви також можете поділитись своїми фотографіями або скористатись динамічними смайликами, щоб яскравіше висловити ваші почуття. Також з'явилась оновлена версія захисту телефону від крадіжки. Якщо у вас виникла подібна ситуація, ви можете дистанційно заблокувати його, захистивши всі ваші дані, тому навіть після перепрошивки, продовжуйте відстежувати ваш смартфон. Хочете придбати новий Mi5, але при цьому залишити всі старі дані з колишнього телефону? Скористайтеся функцією синхронізації даних з одного телефону на інший в один клік, і у вас виникне відчуття, ніби ви користуєтеся вашим новеньким телефоном вже тривалий час.

Високотехнологічна камера. Яким чином створюється якісна фотографія? Від першого попадання промінчика світла в об'єктив починається багатошаровий і складний процес. Від об'єктива і до світлочутливих елементів, ми досліджували кожну складову деталь на можливість підвищення якості графіки: сапфірова скляна лінза, технологія поліпшення якості графіки DTI, передовий 4-осьовий оптичний стабілізатор зображення, високопродуктивний процесор. Кожну ланку оснащено новими технологіями, в результаті чого кольори стали чистішими, фотографія яскравішою з безліччю деталей, а також у вас будуть якісні знімки, зроблені навіть в нічний час. Мистецтво - це частина прекрасного і неперевершеного, технології - це точність всіх деталей. Тепер ці два важливі чинники злились воєдино.

 • 4-осьовий оптичний стабілізатор зображення
 • 16Мп IMX298 камера від компанії Sony
 • Сапфірове захисне скло об'єктива

4-осьовий оптичний стабілізатор зображення. Відмінна якість графіки.Рука сіпнулась від сліпучих променів сонця? Легке тремтіння створює якусь розмитість і неточність зображення. Це дійсно складне завданням навіть для професійних камер, єдиним рішенням якого може бути тільки використання технології оптичного стабілізатора зображення. Однак звичайні смартфони мають лише 2-осьовий стабілізатор, який може допомогти тільки при пейзажній фотографії, але для зйомки крупним планом ця стабілізація зображення не ефективна. Mi5 оснащений інноваційною технологією 4-осьового оптичного стабілізатора зображення. В даному випадку використовується вбудований у смартфон гіроскоп і датчик прискорення, високошвидкісне виявлення і визначення рівня тремтіння. Після цього в реальному часі вмикається мікроелектродвигун для регулювання положення камери і відшкодування вібрацій. Після використання цієї інноваційної технології, навіть за відсутності необхідного освітлення, ви отримаєте гарні і яскраві зображення пейзажів і макрофотографії. Дивуйте оточуючих ще більше під час зйомки 4К відео, оскільки дана технологія в повній мірі проявить себе і в цьому випадку.

Сапфірове захисне скло об'єктива. Гарна камера це сила. Одна найменша подряпина об'єктиву здатна повністю знищити ваш шедевр. Тому нашим завданням було забезпечити вашу камеру надійним і твердим захисним склом. Експерименти підтверджують, що «корунд» сапфір має високий коефіцієнт пропускання, до того ж володіє надвисокою твердістю. Тепер ви можете спокійно носити телефон у сумці або ж використовувати в екстремальних ситуаціях. Отримуйте задоволення від процесу створення фотографій / відео, дайте волю своїм почуттям і більше не хвилюйтесь, що час залишить ознаки зношування або стирання.

Нове покоління 16Мп камери з світлочутливими елементами. Чітке зображення кожного пікселя. При попаданні променів світла на світлочутливі елементи, дуже складно запобігти зміщенню окремих фотонів світла в зону суміжних пікселів, що стане причиною виникнення маленьких неточностей в кольоровій гамі. Це не псує зображення в цілому, однак на темно-блакитному небі може виникнути цифровий шум. Для вирішення даного питання необхідно діяти на рівні величини пікселя - мікрометра. У 16Мп IMX298 камері з світлочутливими елементами нового покоління від компанії Sony між суміжними пікселями є захисні мікроширми, завдяки чому кожен піксель отримує точну інформацію про колір і зберігає його. Зробивши знімки із застосуванням даної технології, яка називається DTI, ваші фотографії будуть відрізнятися більш чистою і яскравою палітрою кольорів.

Робіть гарні знімки і вночі, і вдень. Яким чином випробувати камеру? Зробіть знімок у нічний час, і ви все зрозумієте. Щоб отримати чітке яскраве зображення з безліччю деталей нічного фотографія, хороша камера, це тільки необхідний мінімум, адже основним процесом є регулювання якості. Нова технологія визначає наявність цифрового шуму і прибирає його. Також зберігає всі деталі в темних зонах, оптимізуючи кожен піксель темних зображень. Візьміть Mi5 і зробіть декілька фотографій, прогулюючись нічними вулицями міста, і ви побачите безліч деталей на знімку. Якщо ви хочете фотографувати, тоді не марнуйте час та займайтесь улюбленою справою, не має значення вдень чи вночі.

Фронтальна камера з розміром пікселя 2 мкм. Більший піксель, красивіша фотографія. Збільшення кожного пікселя чи покращення їхньої чутливості? Професійні фотографи ймовірно оберуть останнє. Розмір пікселя фронтальної камери Mi5 збільшився до 2мкм, а це майже вдвічі більше ніж у інших смартфонів. Піксель збільшився, відповідно, він приймає більше світла, а цифрового шуму стане менше. Очевидним є поліпшення якості графіки, колір шкіри став більш світлим, а палітра кольорів багатшою і насиченою. Ваші Селфі тепер ще красивіше. Максимальна роздільна здатність зображення 2688x1512 пікселів, тому надрукувати якісний знімок відтепер не проблема.

36 клас Smart програми Meiyan. Покажіть свою природну красу.Зробіть Селфі за допомогою Mi5, і ви побачите, наскільки ви вродливі! Відкрийте фронтальну камеру, натисніть на кнопку затвора, після чого автоматично увімкнеться цілий ряд додаткових покращень. Перш за все, наша розумна програма розрізняє стать і вік, потім визначає ступінь відбілювання кольору шкіри і робить очі більш виразними і сяючими. Це все відображається на дисплеї смартфона в реальному часі, вам знадобиться лише посміхнутися і натиснути на кнопку затвора. Надішліть своє чудове фото друзям та зберіть величезну кількість лайків.

Smart програма оцінки зовнішності. РК оцінка зовнішності, хто краще?Чи є ви найвродливішою особою у світі? Негайно відкривайте функцію «чарівного дзеркала» в Mi5 і система автоматично поставить вам оцінку, згідно з вашими зовнішніми даними, а також може поставити оцінку вашій зовнішності на фото. Продемонструйте ваш високий бал всім друзям!

32-секундна експозиція. Зафіксуйте історію ночі. Для фотолюбителів велика експозиція це не щось дивне, вона допомагає створювати більш художні і сюжетні знімки. Ви явно здивуєтеся, якщо дізнаєтеся про наявність в камері смартфона подібної функції. Mi5 підтримує технологію тривалої 32-секундної експозиції, що дозволить вам зробити прекрасні фото міста в сутінках, змінити оптичне зображення зоряного неба, захопити ще більше красивих і знакових дрібниць і створити неперевершені фотографії.

Відео 4К. Більш чіткі і барвисті спогади. Чи може зробити Mi5 те, що не під силу однооб'єктивній дзеркальній камері? Це стосується відео 4К. У порівнянні зі звичайним Full HD, запис відео має в 4 рази більшу чіткість, розширення зображення досягає 3840x2160 пікселів. Запишіть найяскравіші моменти у вашому житті, і завдяки якісного запису відео 4К, з головою поринете в спогади.

Уповільнена зйомка. Відчуйте післясмак від повільного відтворення красивих кадрів.Захоплюючі моменти зазвичай пролітають в одну мить. Трюки на скейті, легкий зліт чайок на узбережжі - скористайтеся функцією сповільненої зйомки і створіть ваш міні фільм. У режимі сповільненої зйомки камера Mi5 знімає 120 кадрів в секунду, а це чотириразове уповільнення відео. <Перегляньте ще раз ваші неповторні й цікаві відео.

Витвір мистецтва в поєднанні з високими технологіями. 5.15-дюймовий дисплей, 207 млн. пікселів, 6 технологічних процесів, який наступний крок в оптимізації якості графіки? Для покращення роботи екрану, спершу, інженери приділили увагу його яскравості. Цим самим порушили всі закони «створення високого ступеня яскравості», вони використали технологію 16 LED індикаторів, які роблять дисплей смартфона більш барвистим і насиченим. Слідом за поліпшенням якості графіки, було впровадження ще однієї інноваційної технології: налаштування яскравості дисплею відповідно до освітлення навколишнього середовища. У темний час доби освітлення дисплея більш м'яке, в сонячні дні - більш яскраве. Відчуйте у ваших руках пристрій, в якому поєднуються високі технології та краса.

Технологія 16 LED індикаторів. Хороший дисплей повинен бути яскравим.Всім нам подобаються яскраві та виразні речі. Але в дисплеях дуже складно поєднувати насиченість кольору і високий рівень яскравості. Щоб за наявності ступеня насиченості кольору 95% NTSC значно підвищити яскравість, обов'язково необхідно проникати у внутрішню частину дисплея і виконувати переобладнання його структури. Перш за все, смартфони з дисплеєм в рамках 5 дюймів можуть бути оснащені тільки 12-14 LED індикаторами. Завдяки скрупульозній і високоточній роботі наших інженерів, 5.15-дюймовий Mi5 містить в собі 16 LED індикаторів.Матеріал, який використовувався для створення дисплея, відрізняється ультранизькою внутрішньою здатністю віддзеркалення, орієнтовно 4,62% - 5,4%. В результаті, яскравість дисплею зросла на 30%, а рівень насиченості кольорів залишилася незмінною. Тепер, навіть за яскравої сонячної погоди ви легко зможете розгледіти весь вміст дисплею смартфона.

 • 95% NTSC ступінь насиченості кольору
 • 600nit яскравість екрану

Технологія підвищеної контрастності 1500:1. Використання технології Nega negative LCD, ступінь контрастності досягає 1500: 1.Це означає, що найяскравіша частина екрану буде в 1500 разів світліше найтемнішої частини. Білий стає ще білішим, чорний - більш насиченим, а дисплей - значно виразнішим.

Технологія високої насиченості кольорів 95% NTSC. Діапазон кольорової палітри виражений у відсотковому співвідношенні, чим вище відсоток, тим яскравіший дисплей. Рівень насиченості кольорової палітри Mi5 становить 95% NTSC, що в порівнянні зі звичайним sRGB дисплеєм смартфона, вище на 30%. Зображення виглядає максимально реалістичним.

Технологія оптичного дисплею. Таємниця чіткого зображення дисплею навіть під яскравим сонячним промінням. Налаштовуєте максимальну яскравість дисплея, але досі не можете нічого на ньому розгледіти? Вам потрібен оптичний дисплей: він здатний здійснювати контроль рівня освітленості навколишнього середовища в режимі реального часу і, згідно з отриманими даними, зробити незалежне налаштування кожного пікселя. При цьому яскраві частини дисплея стають темнішими, підтримується його нормальна видимість, тому навіть під палючим сонцем, ви зможете з легкістю розгледіти весь вміст телефону.

Приємне освітлення дисплея вночі. Якщо ви вимкнули світло і зменшили до мінімуму яскравість дисплея, але його освітлення і раніше занадто різке і неприємне, спробуйте увімкнути режим нічного дисплея. Завдяки точному регулюванню яскравості даної технології, при використанні смартфону в нічний час спрацьовує функція smart зниження яскравості дисплея. Тепер перед сном, ви можете ще трошки подивитися ваші улюблені серіали чи фільми.

Режим захисту очей. Турбуємося не тільки про якість графіки, а й дбаємо про ваш зір. Всі ми перед сном ще щось переглядаємо в телефоні, після чого ми рідко коли можемо відразу зануритися в сон, оскільки блакить дисплея дратує наші очі. Саме тому вам варто вмикати режим захисту очей. Ця технологія зменшує блакить екрану, одночасно регулює його освітлення і робить дисплей блідо-жовтим, зменшує втому очей і створює комфортні умови, за яких ви протягом тривалого часу можете користуватися телефоном. Ми турбуємося не тільки про якість графіки, а й дбаємо про ваше зір.

Покращений сон. Блакитне освітлення впливає на виділення мелатоніну в організмі людини. Відповідно його зменшення покращує ваш сон.

Захист вашого зору. Блакитне освітлення є найбільш різким, тому, чим менше блакиті, тим краще для вашого зору.

Втілення елегантності і витонченості

3D скляна / керамічна панель, об'єднання технологій і мистецтва. Маса смартфону становить лише 129г, він дуже легко і зручно розташовується в руці.

Батарея великої місткості. Надзвичайна легкість. Маса смартфону становить лише 129г, тому дуже складно знайти телефон, який важить менше. Ще більш складним завданням буде знайти телефон, в якому поєднані настільки ж витончений зовнішній вигляд і батарея великої місткості 3000mAh. Смартфон став ще легшим, і одночасно з з цим збільшилась ємність батареї. Ми постійно проводимо різні тестування і шукаємо можливості збільшити місткість батареї. Таким чином, ми збільшили ємність батареї Mi5, але при цьому смартфон став значно легшим.

Яка тривалість безперервного використання батареї великої ємності 3000mAh? Це перегляд 7 фільмів за один раз. Наскільки легкий смартфон з вагою в 129г? Настільки легкий, що складно в це повірити.

 • Батарея великої місткості 3000mAh
 • вага 129г

Бічні грані 3D

Неймовірна краса. Слідом за оптимізацією тактильних відчуттів, ми взялись за дизайн смартфону і несподівано для себе створили бічні грані надзвичайної краси. Скляна панель плавно переходить в тривимірний металевий каркас. Бічна грань поєднує в собі два види матеріалів, що не тільки є свідченням високої майстерності, але і покращує тактильні відчуття. Виглядає смартфон дуже тонким, але в руці він розташується дуже зручно, ви відчуєте його легкість і приємну на дотик поверхню.

Великий дисплей, зручне розташування в руці. З одного боку великий екран, а з іншого - зручне розташування смартфона в руці. Як ми досягли цього? Відповідь ховається в Xiaomi Mi5 Exclusive Edition 4/128Gb Black Українська версія. Стандартні основні компоненти недостатньо компактні, тому ми відразу ж прийняли рішення про їхню реконструкцію: грані дисплею стали вужчими, камера – меншою, показники системної плати - точнішими, габарити батареї – меншими. Шляхом оптимізації кожної найдрібнішої деталі, ми створили смартфон з великим дисплеєм, але при цьому він зручно розташовується в руці.

Exclusive Edition

3D керамічна панель

Високоякісні технології в поєднанні з мистецтвом. Слово «кераміка» найчастіше асоціюється у нас з виставкою в музеї. Однак тепер це слово поєднується з новим Mi5 смартфоном. Ми застосували складні технології для формування ультратонкої і гладенької керамічної панелі, а завдяки багаторазовому поліруванню керамічна поверхня придбає неймовірний блиск і сяйво.

Твердість матеріалу 8H за шкалою Мооса. Високотемпературна обробка матеріалу 1500ºС сприяла тісному контакту кожного кристала, в результаті чого твердість матеріалу досягла значення 8H за шкалою Мооса, у 2 рази більшою щільністю ніж у сапфіра. Це означає, що не варто турбуватися щодо крихкості кераміки, до того ж цей матеріал знижує ризик появи подряпин та навіть тріщин, унаслідок падіння.

Товщина лише 0.35мм. Кераміка стала більш твердою і міцною завдяки технології «високої концентрації» матеріалу. Чим вище щільність, тим більша маса. Щоб забезпечити легкість, ми обрали більш складний процес, при якому задня керамічна панель стискається до 0.35мм, а маса збільшується лише на 10г.

Бічні грані 3D

Гладенькі й блискучі, немов дзеркало. Якщо метал відображає сучасні технічні властивості, то скло уособлює мистецтво і красу. Для Mi5 ми використовували Gorilla Glass 4 покоління, надали цьому склу особливу форму за допомогою застосування 3D-технології обробки поверхонь. Зверніть увагу на проникливий блиск задньої панелі смартфона, в якому можна побачити мерехтливі чаруючі бліки світла. І при всьому цьому в руці телефон м’який на дотик

Те, що вам до душі

Mi5 Exclusive Edition має керамічну задню 3D панель чорного кольору. Standard Edition і High Edition мають три кольорових рішення на ваш розсуд: 3D скляна панель чорного і білого кольору. У золотому варіанті присутні витончені хрестоподібні лінії, завдяки яким яскраво світло грає і переливається блиском. Всі три випуски об'єднує наявність металевого каркасу.

Діагональ, дюймів: 5.15
Бренд: Mi
Розширення екрану: 1920 x 1080, 428 PPI, співвідношення контрастності 1500:1
Тип матриці: IPS LCD, 16M кольорів
Кількість SIM-карт: 2
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Стандарти зв'язку: Mobile, China Unicom, Telecom 4G + / 4G / 3G / 2G
Операційна система: MIUI V8, Android OS, v6.0 (Marshmallow)
Процесор: Qualcomm Snapdragon 820
Частота процесора, ГГц: 2.15 ГГц
Кількість ядер: 4
Графічна система: Adreno 530
Накопичувач, Гб.: 128
Оперативна пам'ять, Гб.: 4
Слот для пам'яті: -
Роз'єми: Роз'єм Type-C 1.0, Стандартний аудіовихід 3,5 мм
Датчики: Акселерометр, Датчик наближення, Електронний компас, Гіроскоп
Камера: Тилова камера 16 Мп, Фронтальна камера 4 Мп, Автофокус, Світлодіодний спалах, 4K відео
Безпровідне з'эднання: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot, Bluetooth 4.2, Bluetooth HID
GPS: Так (A-GPS, GLONASS, BDS)
Акумулятор: 3000mAh(typ) / 2910mAh(min)
Тип акумулятора: Літій-полімерний
Додатково: Рівень міцності та зносостійкості 8Н за шкалою Мооса, технологія швидкої зарядки Quick Charge 3.0
Габарити: 144.55 х 69.2 х 7.25 мм
Маса: 129 грам
Гарантія: 2 роки
Колір: Чорний

Завантаження…

Відгуки користувачів
Володимир, 19.02.2019
Чи можливо замовити rebmi note 4x?
Адміністрація MIOT.UA 19.02.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Володимир, на жаль ні, модель знята з виробництва.
Юрий, 24.11.2017
Можно ли приобрести? Появится ли xiaomi 5 black 128gb.
Адміністрація MIOT.UA 24.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Юрий, поставка данной модели в ближайшем времени не ожидается, модель снята с производства.
Андрей, 16.10.2017
Добрый день! в приложениях приват, киви и тп скан отпечатка работает? спасибо!
Адміністрація MIOT.UA 17.10.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Андрей, да работает.
Леонид, 15.08.2017
Здраствуйте, ожидается ли Xiaomi Mi5 Exclusive Edition 4/128Gb Black у вас в продаже?
Адміністрація Mi.UA, 15.08.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Леонид, нет. Поставка в ближайшем времени не ожидается.
Сергей, 12.04.2017
Скажите, а версия MI5S с 128 Гб и металлическим корпусом будет в наличии?
Адміністрація Mi.UA, 12.04.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Сергей, поставка модели Mi 5s в ближайшем времени не ожидается. Ориентировочные сроки поставки модели Mi 5s - первая половина мая.
Тарас, 01.04.2017
А можно ли на версии смартфона с керамической крышкой снимать её при наличии специальной присоски? И ещё вопрос, когда будет черный цвет в продаже?
Адміністрація Mi.UA, 03.04.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Тарас, снимать заднюю крышку без надобности у данной модели, не рекомендуется. В черном цвете ожидается во второй половине апреля.
Юрій , 21.02.2017
Буду чекати з нетерпінням!
Юрій, 18.02.2017
Добрый вечер. Скажите ,пожалуйста, когда телефон будет в наличии?
Адміністрація Mi.UA, 21.02.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Юрий, ожидаем поставку данной модели в течении 14 рабочих дней.
Юрий, 07.02.2017
Вечер добрый-хотел бы у Вас уточнить когда же ожидать появление этой модели в черном цвете???У вас в наличии только белый цвет а черного до сих пор нет-жду с начала января!!!Заранее благодарен,Юрий.
Адміністрація Mi.UA, 08.02.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Юрий, ожидаем поставку данной модели в течении 10 рабочих дней.
Ярослав, 31.01.2017
Чи буде ще в наявності даний Смартфон і коли його очікувати.
Адміністрація Mi.UA, 01.02.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Ярослав, очікуємо поставку даної моделі протягом тижня.
Эмиль Ахмедов, 20.01.2017
Добрый день. Скажите пожалуйста, а вся документация и надписи на коробке будут на китайском или на английском?
Администрация Xiaomi.ua, 23.01.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Эмиль, на украинском так же присутствует.
Дмитрий, 16.01.2017
Добрый день. Подскажите пожалуйста , будет ли этот смартфон корректно работать с руим-картой интертелеком на этой прошивке , gsm/cdma ? Или все таки нужно будет прошивать под cdma ?
Администрация Xiaomi.ua, 16.01.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, данный смартфон поддерживает стандарты связи: CDMA2000 1xEV-DO; TD-SCDMA.
Владислав , 11.01.2017
Когда появится в наличии?
Администрация Xiaomi.ua, 11.01.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Владислав, данный телефон ожидается во второй половине января месяца.
Юрий, 07.01.2017
Подскажите, пожалуйста, у этого телефона WiFi двухдиапазонный? Есть ли диапазон 5 МГц? Спасибо.
Адміністрація Mi.UA, 10.01.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Юрий, данный телефон поддерживает стандарт IEEE 802.11ac (5 МГц).
Денис, 06.01.2017
а це керамічна версія? Бажано вказувати це в назві або в описі. Бо на інших сайтах пропнують цю ж саму чорну версію на 128 Гб з керамікою і без
Администрация Xiaomi.ua, 06.01.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Денис, да задняя панель смартфона керамическая.
Дмитрий, 19.12.2016
Будет ли в наличии до Нового года???
Адміністрація Mi.UA, 20.12.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Дмитрий, да, ожидается в наличии в течении 7 рабочих дней.
Руслан Бабаев, 18.12.2016
Закончилась моя история с заказом телефона Xiaomi Mi5 4\128 gb. В положительную сторону. Прислали телефон как и договаривались ранее с менеджером Александром. Телефон в идеале, без пробега по Украине и в полном соответствии с описанием на сайте :) Спасибо большое за положительное решение неудобной для Вас ситуации. На рынке Украины редко встретишь такой подход к сервису и обслуживанию клиента. Смело рекомендую компанию Xiaomi Украина как надежного поставщика продукции. Сделал ещё 1 заказ у Вас на сайте :)
Наталя, 16.12.2016
Від чого залежить різниця в ціні: з Китаю і ні?
Вадим , 16.12.2016
какая прошивка стоит на данном аппарате ??
Администрация Xiaomi.ua, 16.12.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Вадим, прошивка украинская, локализованная, на базе оболочки MIUI V7, Android OS, v6.0 (Marshmallow).
Кирилл Зубахин, 12.12.2016
Будет ли товар ещё в продаже в этом году?
Администрация Xiaomi.ua, 13.12.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Кирилл, ожидаем данный товар в течении 14 рабочих дней.
Евгений , 03.12.2016
Добрый день. Когда Xiaomi Mi5 Exclusive Edition 4/128Gb Black Украинская версия появиться в наличии?
Адміністрація Mi.UA, 05.12.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Олег, ожидаем поступления аксессуаров к данному смартфону в ближайшее время.
Олексій, 01.12.2016
Коли буде в наявності цей телефон?
Адміністрація Xiaomi.ua, 02.12.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Олексій, очікуємо надходження протягом 10 робочих днів.
Руслан, 01.12.2016
Добрый вечер! Прошу подсказать, почему не опубликовали мой отзыв от 30.11.16 по заказу #30-11-11058 ?
Адміністрація Mi.UA, 01.12.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Руслан, Ваш отзыв касательно заказа был передан нашим ответственным специалистам по работе с заказами. Ожидайте ответ на указанную контактную почту.
Руслан, 02.12.2016
Спасибо за ответ. Я бы всё-таки, попросил опубликовать мой отзыв, помимо того, что его куда-то передали. Ожидаю публикацию отзыва и ответа на электронный адрес.
Адміністрація Mi.UA, 02.12.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Руслан, отзывы с вопросами, касающимися конкретных заказов, мы не публикуем, поскольку они не несут никакой полезной информации нашим клиентам.
Адміністрація Mi.UA, 02.12.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Руслан, поскольку Ваше обращение требует внутренних разбирательств и проверки системы на выявление ошибок в работе по отображению корректной информации. Просим Вас ожидать решения со стороны компании, поскольку данный вопрос требует тщательной проверки и полноценного Вам ответа.
Олексій, 30.11.2016
Добрий день. Телефон запакований чи ні?
Адміністрація Xiaomi.ua, 30.11.2016
Дякуємо за вашу зацікавленність до Mi. Олексій, само собою, запакований.
Анна, 30.11.2016
А чем отличаются азиатские, европейские или укр версии данных телефонов?
Адміністрація Mi.UA, 01.12.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Азиатская версия смартфона называется Special Edition, она продается в основном на территории Китая и адаптирована под китайский пользовательский сегмент рынка, европейская версия - адаптирована под англоязычных пользователей. Версия украинская, которую мы предлагаем, предназначена для украинского пользователя, и адаптирована, в первую очередь, на украинского пользователя.
андрій, 28.11.2016
Это международная версия или азиатская???
Адміністрація Mi.UA, 30.11.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Андрій, это украинская версия.
Администрация Xiaomi.ua, 18.10.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. По данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81 e-mail: [email protected]
Наталья, 17.10.2016
Добрый день! Купила телефон на 128 ГБ в июле. Работал прекрасно и заряда хватало на 1,5 дня. В сентябре телефон начал гораздо быстрее разряжатся. Сейчас не хватает даже на день. Стиль использования и настройки не менялись, но кажется, как раз перед этим поставила обновление, которое пришло по воздуху. Подскажите, пожалуйста, это батарея умирает или прошивка 8.0.2.0 не самая удачная?
Виталий Глущенко, 11.10.2016
Купил пут Смартфон Xiaomi Mi5 Exclusive Edition 4/128 Gb White Украинская версия. На 5-ку камера, скорость. На 4-ку с плюсом батарея. НО!!!! Правая кнопка - назад срабатівает через 2 раза!!! Придумал способ))) нужно смочить палец, чтобы срабатывала через раз. Думал что это из-за защитного стекла которое купил тут-же, снял его - не помогло!
Администрация Xiaomi.ua, 23.09.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Кирилл, тактильные ощущения могут быть обманчивы, т.к. материал дополнительно покрывается защитным слоем, от сколов и царапин.
Кирилл , 23.09.2016
Телефон очень понравился всё соответствует тому что ждал от Mi 5 Exclusive !!!!! Только один вопрос всё таки есть . у моего телефона задняя панель на ощупь не керамика и экран на ощупь не стекло !!!??? Это может быть в версии Mi5 Exclusive ??????
Администрация Xiaomi.ua, 16.09.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Игорь, комплектация этой модели стандартна: зарядное устройство, кабель USB, инструкция и гарантийный талон.
Игорь, 15.09.2016
Скажите, пожалуйста, какова комплектация этой модели? Зарядное устройство, кабель...
Администрация Xiaomi.ua, 14.09.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Oleksand, Мы являемся официальным партнером компании xiaomi, в списке Украина появиться, когда компания Xiomi самостоятельно решит выйти в наш регион, сейчас работают только через партнеров. Украинская версия - это когда прошивка локализована для Украины. Вся официальная продукция Mi импортируется официально, сертифицируется в Укрчастотнадзоре и попадает в реестр НКРЗИ. На всю продукцию предоставляется гарантия авторизованным СЦ Service.Mi.ua от 12 до 24 мес.
Администрация Xiaomi.ua, 14.09.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ожидаем поступление к 16.09.2016.
Oleksand, 13.09.2016
Здравствуйте, Чем отличается "Украинская Версия" от "из Китая"? Являетесь ли вы оффициальным представительством Ксяоми, так как на сайте xiaomi.com нету ссылки на этот сайт, как и Украины нету в перечне регионов. Спасибо
Alexandr, 13.09.2016
Когда аппарат будет в наличии?
Администрация Xiaomi.ua, 29.08.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Товар из Китая поставляется только после полной предоплаты.
Рафаель Лех, 27.08.2016
Можно заказать телефон из Китая и оплатить при получении товара???
Администрация Xiaomi.ua, 25.08.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Мы ожидаем поступление в сентябре месяце. Оставьте предзаказ на товар и наши менеджеры Вас оповестят при поступлении товара
Администрация Xiaomi.ua, 25.08.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Да, встроенный FM приёмник есть.
Рафаель Лех, 24.08.2016
Добрый день,скажите пожалуйста когда данный телефон будет в наличии...
Александр, 24.08.2016
Добрый день, скажите пожалуйста есть ли в нем встроенный FM приёмник, а то везде разные данные. Спасибо.
Администрация Xiaomi.ua, 24.08.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Игорь, Мы ожидаем поступление в сентябре месяце. Оставьте предзаказ на товар и наши менеджеры Вас оповестят при поступлении товара, или можете заказать товар напрямую из Китая.
Игорь, 23.08.2016
День добрый! Когда будет в продаже? И как оставить заявку на покупку?
Администрация Xiaomi.ua, 22.08.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Гарантия на товар составляет 24 месяца. Гарантию обеспечивает Эксклюзивний Сервисний Центр Mi в Украине - SERVICE.Mi.UA. Подробнее можно ознакомиться по ссылке: http://www.xiaomi.ua/easy/warranty/
Гость, 20.08.2016
Какова гарантия и кто ее дает? Если /не дай никто/ аппарат выйдет из строя каковы мои действия? Ответ дайте в ленте, а не в ссылке на "спекотную" линию
Сергей, 15.08.2016
Будет ли на этой недели завоз этой модели, либо когда ближайший? И почему так мало завозите, не успеваю приобрести...
Адміністрація Mi.UA, 15.08.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Да, данная модель идет с керамической крышкой.
Евгений, 14.08.2016
Данная модель с керамической крышкой?
Адміністрація Xiaomi.ua, 10.08.2016
Дякуємо за Ваш інтерес до Mi. З даного питання Ви зможете отримати повну консультацію в відділі продажів ГАРЯЧА ЛІНІЯ: (044) 501-91-30 0 (800) 60-44-71 (050) 109-11-14
Администрация Xiaomi.ua, 10.08.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ожидаем поступления в конце недели.
Andrii, 09.08.2016
Доброго дня. На сайті у Вас вказано, що можна замовити з Китаю "Xiaomi Mi5 Exclusive Edition 4/128 Gb Black" за ціною 12999 гривень. Оскільки ця сума перевищує 150 євро, які не обкладаються ПДВ та митом, то є питання: Чи ця сума включає у себе ПДВ та мито, чи їх потрібно оплатити окремо? Дякую.
Виктор, 09.08.2016
когда будет в наличии??? уже давно жду
Владимир Кухаренко, 03.08.2016
Мой Mi 5 набрав (143077 баллов) уделал OnePlus 3 (140288 баллов), выйдя на первое место в рейтинге AnTuTu Benchmark v6.2.0!
Арчибальд Арчибальдович, 31.07.2016
Всех уделал кроме OnePlus 3 ))
Администрация Xiaomi.ua , 27.07.2016
Уважаемый, Сергей. Спасибо за Ваш вопрос. Цену, указанные у нас на сайте верные. Вы можете заказать по цене нашей. Оплата может быть сделана в Украине по любой, удобной ля Вас форме. Ускоренной доставки нет, только если DHL/UPS использовать, но это будет значительно дороже.
Администрация Xiaomi.ua , 26.07.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Мы ожидаем поступление в середине августа месяца. Оставьте предзаказ на товар и наши менеджеры Вас оповестят при поступлении товара.
Сергей, 24.07.2016
1. Здравствуйте, скажите пожалуйста есть ли у вас информация по этому телефону Exclusive Edition 4/128 Gb Black будет ли (планируется ли) эта версия в других размерах? 5.4 или 5.5 допустим? 2. У вас на сайте написано что телефон со склада в Китае у продавца nis-store.com стоит 13249 грн., а у них на сайте если выставить валюту гривна то 14547.5 UAH, так какая верная его стоимость? 3. При заказе через ваш сайт со склада в Китае, куда нужно будет оплачивать, вам или продавцу? 4. Есть ли ускоренные варианты доставки и какая их стоимость? 5. Оплачивать надо сразу после заявки или в какие сроки? 6. Есть ли риск недоразумения, что вместо керамики доставят стекло? 7. Будет ли круче версия в ближайший месяц? Спасибо -)
Юрий, 23.07.2016
Доброго дня, коли очікується поставка в чорному кольорі з керамічною панеллю?
Владимир Кухаренко, 22.07.2016
Добрый день! Вторую неделю телефон в использовании, аппарат работает отлично! По воздуху обновил прошивку на MIUI Global Стабильная 7.5.2.0(MAAMIDE), обновление прошло как положено, язык системы остался русским.
Сергей Кирпичев, 20.07.2016
Доброе утро ! Сделал предзаказ на Xiaomi Mi5 Exclusive Edition 4/128 Gb Black и на Фитнес браслет Mi Band 2 Black. А когда можно ждать поступление товара? Спасибо !
Сергей, 13.07.2016
Ну что, вот я и стал счастливым обладателем керамической версии. В прошлый четверг СЛУЧАЙНО обнаружил девайс в наличии. Созвонился, уточнил и заказал. В понедельник он был уже у меня в руках. Невероятный смарт. Керамика - это что-то с чем-то. Стоит глобалка. Замечаний нет вообще, надеюсь и не будет. После моего HTC One за 1000$ (когда-то) - это ракета. Рекомендую. К магазину вопросов тоже нет, всё на 5+. Так держать!!!
Администрация Xiaomi.ua, 13.07.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Мы ожидаем поступление в середине июля месяца. Оставьте предзаказ на товар и наши менеджеры Вас оповестят при поступлении товара.
Дмитрий Дзюба, 12.07.2016
Здравствуйте! Как скоро планируется новая поставка данной модели(в каких числах)?
Евгений , 08.07.2016
Так же как и в обычном MI5 второй слот под CDMA Интертелеком подходит?
Адміністрація Xiaomi.ua, 27.06.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Це керамічна версія, ми очікуємо надходження в середині липня місяця. Залиште передзамовлення на товар і наші менеджери Вас сповістять при надходженні товару.
Ірина, 26.06.2016
Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи це керамічна версія чи ні? І якщо ні то коли буде керамічна і чи буде взагалі... також цікавить ціна на таку версію
Администрация Xiaomi.ua, 21.06.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, при заказе из Китая идёт прямая доставка по указанному покупателем адресу. Стоимость доставки входит в стоимость товара.
Александр, 21.06.2016
Подскажите, при заказе из Китая идёт прямая доставка по указанному адресу или сначала попадает к Вам в филиал ? Сколько будет стоить доставка из Китая?
Саша, 21.06.2016
Неплохо, очень неплохо. Удалось ухватить один из 5 прибывшых к вам телефончиков. Что можно сказать... всё просто замечательно. И камера, и ПО, и тач, и сканер, всё работает как и видел в обзорах. В антуту набрал 134887 зайцев (в принципе, для системы, на которую уже я установил порядка сотни приложений - очень неплохой результат). Продавец сказал что это не керамическая версия а стеклянная, однако телефончик весит 140 грам, что соответствует керамической версии. Да и поцарапать ни ножиком ни голкой ни канцелярским ножом не удалось. Камера снимает очень хорошо даже при нехватке света, очень порадовал ручной фокус. Сканер срабатывает моментально. С ПО вроде глюков нет, мелкие были, но их удалось устранить. Подводя итог - пока что телефончик оправдал все ожидания. П.С.: Говорю как есть, телефончик "в наличии" пришлось отлавливать самому - перезвонить по предзаказу видимо забыли. Так что не забывайте следить ли он вдруг появится в наличии. Однако во всём остальном всё на высшем уровне :) 10 из 5!
Администрация Xiaomi.ua, 20.06.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Мы ожидаем поступление в конце июня месяца. Оставьте предзаказ на товар и наши менеджеры Вас оповестят при поступлении товара.
Витька, 18.06.2016
А в Украине ожидаете в ближайшее время эту модификацию?
Администрация Xiaomi.ua, 15.06.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. При заказе товара напрямую из Китая у нас, вы получаете смартфон с международной версией прошивки с гарантией на телефоны 24 месяца. Но нужно ожидать товар и вносить полную предоплату. Покупая товар со склада в Украине, это когда прошивка локализована для Украины. Вся официальная продукция Mi импортируется официально, сертифицируется в Укрчастотнадзоре и попадает в реестр НКРЗИ. На всю продукцию предоставляется гарантия авторизованным СЦ Service.Mi.ua от 12 до 24 мес. Товар Вы получаете сразу, товар проверен и полностью готов к работе.
Дмитрий, 14.06.2016
Добрый день.При заказе из Китая телефон локализируется украинской прошивкой?И будет ли гарантия 2 года?
Администрация Xiaomi.ua, 07.06.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий купить товар со склада Китая дешевле, т.к. это связано с разницей в налогообложении физических и юридических лиц. При заказе из Китая уже можно делать заказ.
Дмитрий, 06.06.2016
Здравствуйте! Также интересует когда уже можно приобрести именно эксклюзивную версию. Скажите, почему при заказе со склада китая и при заказе у вас - цена разная?
Саша, 02.06.2016
Добрейшего времени суток! Как там, когда ожидается поставка этих телефончиков? Вернее, стоит ли "заказывать со склада в китае" через вас, или у вас на месте будут быстрее? Дело вообще не в цене, а во времени :-/ Уже 2 месяца жду)
Администрация Xiaomi.ua, 30.05.2016
Олесь, дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Так, керамічий корпус лише в моделях 128 Гб
Администрация Xiaomi.ua, 30.05.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр Владимирович, свяжитесь с нами по контактам указанным на сайте или оставьте свои и с Вами свяжется наш консультант, для предоставления консультации по данному вопросу.
Администрация Xiaomi.ua, 30.05.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Игорь, да эта модель действительно с керамической крышкой. Прогнозов по цене пока нет.
Олесь, 30.05.2016
Керамічий корпус лише в 128 Гб чи і в інших моделях?
Александр Владимирович, 28.05.2016
Добрый день, я хочу оформить рассрочку на данный телефон на 10 месяцев, смогу ли я погасить первый платеж, воспользовавшись trade-in с redmi note 2?
Igor Kulbachenko, 27.05.2016
Доброго времени суток. Модель на 128GB ROM и 4GB RAM, действительно с керамической крышкой вместо стекла. И цена так и будет держаться или до осень упадет ?
Администрация Xiaomi.ua, 26.05.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Алан, нам обещали поставку в обещанные ниже сроки.
Алан, 25.05.2016
Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, сроки поступления в продажу данной версии которые вы указали в комментарии это уже окончательно или они опять сдвинуться?
Валерий, 20.05.2016
Без сомнения, самая лучшая модификация данной модели. Интересует только один вопрос: задняя крышка полностью керамическая, или металло-керамика. Вопрос принципиальный - не люблю металла на задней крышке, именно по этой причине после iPhone 4 отказался от 5-й и 6-й серий, и, в итоге, перешел на Xiaomi Mi 4c, а сейчас рассматриваю переход на Mi 5.
Администрация Xiaomi.ua, 17.05.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, ожидаем поступление конец мая/начало июня. Оставьте предзаказ на товар и наши менеджеры Вас оповестят при поступлении товара.
Александр, 16.05.2016
Доброго времени суток)) Подскажите когда ожидать продаж в Украине?
Петруня Александр, 11.04.2016
Какой же ценник? На остальные Ми5 уже есть цены...
Администрация Xiaomi.ua, 22.03.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. По заявлениям производителя, в данной модели используется закаленное стекло с высокими показателями защиты, какое именно и с какими характеристиками, данная информация не предоставляется производителем.
Леонид, 22.03.2016
Чем защищён экран (каким стеклом?) у всей линейки и у данной модели (Exclusive Edition) в часности? Пожалуйста не игнорируйте мой вопрос!
Администрация Xiaomi.ua, 17.03.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ожидаем поступление в апреле месяце. Оставьте предзаказ на товар и наши менеджеры Вас оповестят при поступлении товара.
Leo, 16.03.2016
Супер "Дайте два!" а вообще интересует какая будет защита экрана у всей линейки и у данной модели (Exclusive Edition) в часности? На когда запланирован старт продаж в Украине?
Администрация Xiaomi.ua, 09.03.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ожидаем поступление в апреле месяце. Оставьте предзаказ на товар и наши менеджеры Вас оповестят при поступлении товара.
Администрация Xiaomi.ua, 09.03.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Сергей, цены будут опубликованы немного позже.
Эдуард, 08.03.2016
Хочу такой, в максимальном варианте исполнения, как отследить его наличие?
Сергей, 07.03.2016
Какая будет примерная цена на 128Gb модель?
Администрация Xiaomi.ua, 07.03.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. При заказе товара через партнеров, гарантия на территории Украины не распространяется, ее нужно приобрести будет отдельно.
Zarik, 04.03.2016
А если телефон купить со склада в Китае (используя одноименную кнопочку), будет ли распространяться официальная гарантия на него? Т.е., при наступлении гарантийного случая, телефон можно будет отправлять в Киев?
Администрация Xiaomi.ua, 29.02.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ожидаем поступление в конце марта месяца. Оставьте предзаказ на товар и наши менеджеры Вас оповестят при поступлении товара.
Jack, 28.02.2016
Когда появиться в продаже на Украине?
Speed, 27.02.2016
Он не только уделал их, но и НАКАЗАЛ жестко. Первый дизайн был и MI NOTE PRO потом самсунг тупо скопировал их и впихнул его в S6. Этот телефон прекрасен, как по дизайну так и по функционалу. P.S. Пользуюсь MI3 с момента выхода.
Sibri, 26.02.2016
Классные телефон. А когда он появиться на территории Украины? И будет ли прошивка адаптирована под Украину? Спасибо.
Андрей Карлаш, 25.02.2016
"Уделал" всех, и LG и Samsung!
Додати коментар